رفتن به مطلب

افزونه ای برای جلوگیری از متراکم کردن تصاویر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان هاست ما همینجوری الکی داره پر میشه خوب این هم واسه اینه که مثلا یک عکس آپلود میکنیم با سایز 300*600بعدش اون به چندین عکس با سایز های الکی تبدیل میکنه که عملا واسه ما اون سایز ها اصلا کاربرد ندارن و فقط فضای خالی رو پر میکنند میخواستم یک افزونه یا یک روش پیشنهاد بدید که از این کار جلوگیری کنه و فقط همون سایزی که آپلود میکنیم باشه و به سایز های دیگه تبدیل نشه

لینک به ارسال

از این افزونه استفاده کنید

https://wordpress.org/extend/plugins/dynamic-image-resizer/

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

آقا ممنون من اینو نصب کردم فقط یک چیزی این نصب کردم دیگه تمومه چون من توی پنل ندیدم جای واسه تنظیماتش اضافه شه :huh:

لینک به ارسال

شما اگه به بخش تنظیمات > رسانه برید و اندازه هایی که نمیخواید برش داده شوند رو مقذارشون رو خالی کنید یعنی هر چی عدد توی کادر ها بود رو پاک کنید و ذخیره کنید پس از ذخیره اگه مقدار درون کادر ها صفر شد مشکلی نیست.

حالا میتونید امتحان کنید ببینید مشکل برطرف شده و نیازی به افزونه نیست.

لینک به ارسال

دوست عزیز این افزونه نیاز به تنظیمات نداره و خودش کارش رو انجام میده ..

به این صورت که تصویر آپلود شده‌ی شما تنها به یک صورت آپلود میشه و تا اندازه‌ی دیگه‌ای رو درخواست نکنید اون ایجاد میشه ، مثلا وقتی که بخواید در تصویر شاخص قرار بدید تنها اندازه‌ی بند انگشتی اون ایجاد میشه و تا درخواست قرار دادن اون عکس رو در سایز‌های بزرگتر رو نداشته باشید تصویر بزرگتر در هاست ایجاد نمیشه .. استفاده از این افزونه به شدت برای همه توصیه میشه ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...