رفتن به مطلب

دمو و درخواست پوسته

montazer

پست های پیشنهاد شده

سلام

این یک دمو از بادی پرس

http://irana7.ir

دوستان اگه کسی قالب خوبی داره خوشحال میشم معرفی کنه.

• امتیاز 5
لینک به ارسال

راستش بصورت رایگان قالب های شیک و خیلی خوب پیدا نمیکنید. چندنمونه خوب هستن که رایگان نیستن.

• امتیاز 8
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

راستش اصلا برای بادی پرس پوسته درست و حسابی نداریم در اولین فرصت چند پوسته درست و حسابی فارسی میکنم و داخل همین انجمن قرار میدهم ... :D

• امتیاز 7
لینک به ارسال

من چون چند سایت با بادی پرس راه اندازی کردم چند تا از پوسته های پرمیوم رو خریداری کردم. اگر کسی تمایل داشته باشه می تونم براشون به شرط اینکه فقط خودشون استفاده کنند و آدرس سایت بادی پرسشون رو برای من ارسال کنند، ارسال کنم :)

پوسته های که در حال حاضر می تونم ارائه بدم:

Huddle

Salutation

• امتیاز 8
لینک به ارسال

من چون چند سایت با بادی پرس راه اندازی کردم چند تا از پوسته های پرمیوم رو خریداری کردم. اگر کسی تمایل داشته باشه می تونم براشون به شرط اینکه فقط خودشون استفاده کنند و آدرس سایت بادی پرسشون رو برای من ارسال کنند، ارسال کنم :)

Huddle

Salutation

ببخشید! ^_^

اگر خواستید من براتون پیوند (به جای لینک) دریافت رایگان قالب دوم رو همین جا بزارم

این فقط ایران نیست که حق کپی رایت براش معنا نداره تو سایت های خارجی هم از این چیزها پیدا میشه :D

• امتیاز 2
لینک به ارسال

ببخشید! ^_^

اگر خواستید من براتون پیوند (به جای لینک) دریافت رایگان قالب دوم رو همین جا بزارم

این فقط ایران نیست که حق کپی رایت براش معنا نداره تو سایت های خارجی هم از این چیزها پیدا میشه :D

متاسفانه درست می گید.

لینک به ارسال

Huddle

Salutation

حیف که من بی بی پرس نصب کردم. چون بهتره به نظر من از بادی پرس. برای این پوسته خوبی هست؟ یعنی امکاناتی که انجمن منو بهتر و شیک تر بکنه. اگه باشه می خوام. اونم با پرداخت قیمتش

لینک به ارسال

حیف که من بی بی پرس نصب کردم. چون بهتره به نظر من از بادی پرس. برای این پوسته خوبی هست؟ یعنی امکاناتی که انجمن منو بهتر و شیک تر بکنه. اگه باشه می خوام. اونم با پرداخت قیمتش

بی بی پرس خیلی فرق داره با بادی پرس !!

بادی پرس می تونی با اون جامعه مجازی بسازی!!

بی بی پرس می تونی با اون انجمن بسازی !!

• امتیاز 6
لینک به ارسال

بی بی پرس خیلی فرق داره با بادی پرس !!

بادی پرس می تونی با اون جامعه مجازی بسازی!!

بی بی پرس می تونی با اون انجمن بسازی !!

تو huddle تو قسمت تبلیغش نوشته . wordpress,buddypress,bbpress یعنی رو اونا رو هم تغییر میده یعنی ؟

لینک به ارسال

تو huddle تو قسمت تبلیغش نوشته . wordpress,buddypress,bbpress یعنی رو اونا رو هم تغییر میده یعنی ؟

اونی که دست شما هست چیکارا می تونه بکنه ؟ مزیتها و معایب.

لینک به ارسال

ببینید خود بادی پرس،نیاز مند به وردپرس هست،و خود بادی پرس همراه خودش بی بی پرس هم داره..این میگه که این قالب با هر سه هماهنگ هست،اما شرطش اینه که بادی پرس فعال باشه...

اگه بادی پرس فعال بشه شما فکر کنید که اصلا یک سیستم دیگه دارید...کاراییش وو چیزای دیگه اون با وردپرس معمولی کاملا فرق داره...

• امتیاز 4
لینک به ارسال

ببینید چون با قابلیت شبکه وردپرس می تونید هم‌زمان بادی‌پرس، وردپرس و بی‌بی‌پرس رو یکجا داشته باشید می تونید از پوسته Huddle هم در هر کدوم از این ها استفاده کنید :)

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

Huddle

Salutation

سلام

این پوسته ها که در اینجا لینک دادین فارسی هستن ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز این ها رایگان هستن و خیلی کم نیاز به فارسی سازی دارن

بعد نصب خودتون متوجه میشید

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

Huddle

Salutation

دوستان لطفا كپي رايت رو رعايت كنيد قالب هاي پولي را رايگان منتشر نكنيد يكم به فكر آخرت باشيم
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...