رفتن به مطلب

حذف شدن دسته و برچسب ها

پست های پیشنهاد شده

سلام. آقا من الان وارد پنل مدیریت شدم و روی "همه نوشته ها" کلیک کردم دیدم تمام پست هام دسته بندی ها و برچسب هاشون حذف شدن!!!!!!!!!!!! و وقتی روی یه مطلب کلک میکنم و نمایش داده میشه زیرش مینویسه "دسته بندی نشده"!!!!!!! اونوقت روی موضوعات سایت کلیک که میکنم مطلب دستبه بندی شده ها رو نشون میده!!! الان این آدرس رو ببینید همه برچسب هاش از بین رفته و دسته بندیش هم نوشته "دسته بندی نشده"

http://www.morahem.com/majale/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%aa%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%b5%d8%af%d8%a7%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%af-%d9%82/

لینک به ارسال

درود ...

اگه جدیدا افزونه جدید نصب کردید اون رو غیرفعال کنید و سپس چک کنید.

فایل های مربوط به برچسب ها و دسته بندی ها رو از توی روت چک کنید ببینید مشکلی چیزی نداشته باشند.

در صورت رفع نشدن مشکل با راه حل های بالا پیشنهاد میشه که وردپرس رو دوباره به آخرین نسخه فارسی بروزرسانی کنید، احتمال داره که یکی از فایل های وردپرس آسیب دیده باشه.

اگر مشکل حل نشد، از پشتیبانی بخواهید که آخرین بک آپی که از سایتتون گرفتن رو بارگذاری کنند روی هاستتون ( البته اگه بک آپ گرفته باشن که معمولا بک اپ گرفته میشه. )

:)

ویرایش شده توسط تنها در تاریکی
لینک به ارسال

تا 5 دقیقه پیش مشکلی نبود. رفتم شام خوردمو برگشتم دیدم اینجوری شده!!!!

لینک به ارسال

این موارد بالا رو انجام بدید به جز بک آپ .

ضمنا احتمال داره که دسترسی به پوشه دسته بندی ها و برچسب های شما محدود شده باشه یا کلا بسته شده باشه که باید از داخل روت سایت چک کنید.

لینک به ارسال

سایت شما که مشکلی نداره.

لینک به ارسال

یه بک آپ گرفته بودم برگردوندم درست شد!

میشه مشکل از سرور باشه؟

فکر نمیکنم مشکل از سرور باشه، ولی به هر حال شاید یه اختلالی چیزی پیش اومده بوده که باعث این مشکل شده، بازم شما با سرورتون درمیون بزارید این مسئله رو که اونا هم پیگری کنند، شاید فایل مخربی چیزی داخل هاستتون باشه .

به هر حال خداروشکر که مشکلتون حل شد .

:)

لینک به ارسال

نه برچسب ها و دسته بندی ها حذف شده بود الان بکاپ گرفتم درست شد. یه دفه ای در عرض چند دقیقه کل دسته بندی و برچسب ها حذف شده بود!!!!! آخه مگه میشه اینجور چیزی؟

لینک به ارسال

نه برچسب ها و دسته بندی ها حذف شده بود الان بکاپ گرفتم درست شد. یه دفه ای در عرض چند دقیقه کل دسته بندی و برچسب ها حذف شده بود!!!!! آخه مگه میشه اینجور چیزی؟

یه سرچی توی نت کردم، ظاهرا این مشکل رو خیلی ها داشتن و دلیل خاصی هم واسش آورده نشده و میشه گفت یکی از ضعف های وردپرسه ! ( البته خب صددرصد یه چیزی باعث این اتفاق میشه که هنوز کسی متوجهش نشده. ) . کسانی که به این مشکل مبتلا شدن با ریپر کردن دیتابیس و پاک کردن کش سایت و بازگرداندن بک آپ مشکل رو برطرف کردن .

با این حال چنانچه دوستان وردپرسی دیگه دلیل اتفاق این مشکل رو میدونند مطرح کنند.

تشکر ...

لینک به ارسال

خب اگه من بکاپ نداشتم چاره چی بود؟ اساتید اگه اطلاعات بیشتری دارن راهنمایی کنن لطفا

لینک به ارسال

توی این پنج روز بالای ده تا گزارش مشابه داشتیم ظاهرا مشکل از سروره و با کمی صبر حل می شه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

امروز به اتفاق به این مشکل خوردم و در جا ریستور کردم بکاپ رو و بعدش گفتم یه تحقیقی بکنم ، متاسفانه در وبسایت های ایرانی چیزی مطرح نشده و طبق گفته یکی از وب های غیرفارسی سرورمون رو بررسی کردم به دلیل پر شدن tmp دیسک این اتفاق میفته معمولا پس حواستون باشه اگر سرور خودتون هست حتما حجم تمپ دیسکش رو افزایش بدید و اگر میخواید هاستینگی انتخاب کنید حتما سخت افزارشون رو بررسی کنید و همچنین بکاپ داشته باشید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...