رفتن به مطلب

سوال در مورد جلوگیری از اسپم

پست های پیشنهاد شده

درود

یه اسپم چینی منو کلافه کرده. با ای پی های مختلف میاد.

گیر داده به یک پست که ارسال کردم مرتب اسپم میده.تماس با ما رو کد امنیتی زدم ولی دیدگاه کد امنیتی نداره.

چیکار کنم جلوی این روبوت رو بگیرم.

لینک به ارسال

سلام

تا استاید پاسخ می دهند

برای دیدگاه کد امنیتی قرار دهید

البته اکیسمت اگر فعال باشد باید جلوگیری کند

لینک به ارسال

افزونه کپتچا رو نصب کنید

باسلام من چند تا را امتحان کردم کار نمیکنه اگر شما افزونه ای که مشکل نداشته باشه را دارید میشه معرفی بکنید باتشکر

لینک به ارسال

چرا کار نمیکنه

من خودم افزونه کپتچا رو نصب کردم تو بخش نظرات کد امنیتی میذاره

طبق گفته دوستمون اسکیمیت رو فعال کنید

لینک به ارسال

درود

یه اسپم چینی منو کلافه کرده. با ای پی های مختلف میاد.

گیر داده به یک پست که ارسال کردم مرتب اسپم میده.تماس با ما رو کد امنیتی زدم ولی دیدگاه کد امنیتی نداره.

چیکار کنم جلوی این روبوت رو بگیرم.

بهترین راه برای جلوگیری از اسپم های بی مورد همین افزونه اکسیمت هستش که دوستان فرمودند. فقط دقت داشته باشید که بعد از فعال سازی اکسیمت از سایت اکسیمت کلید api خودتون رو هم بگیرید و وارد تنظیمات اکسیمت کنید تا بدرستی کار کند و فعال شود.

بعدش چنانچه همین آقای چینی :D دیدگاه اسپم ثبت کرد کافیه شما از داخل پنل وردپرس اون دیدگاه رو اسپم تعریف کنید و سپس پاکش کنید، حالا از این به بعد خواهید دید که اکسیمت اون دیدگاه ها رو اسپم شناخته و از منتشر شدنشون جلوگیری میکنه . ;)

لینک به ارسال

اگر فقط برای یک مطلبتون می فرسته در نظرهای اون مطلب چک کنید نظر مشکوکی از قبل تایید شده یا نه بسیاری از نرم افزارهای اسپم اینگونه عمل می کنند

تعدادی پیام را به صورت سرگردان در وب رها می کنند

تا یکی از پیامها به یک منفذ ورودی بچسبد آن یک پیام کاری شبیه آهن ربیا و یا دعوتنامه را برای باقی اجرا می کند و تلاش می کنند تا اسپم های دیگه رو دعوت کنند به چسبیدن به همان منفذ تا بتونند به صورت تصاعدی رشد کنند و سرور را دان کنند و سایت را هک

چک کنید هر پیام مشکوکی تایید شده اول بلاتکلیفش کنید و بعد اسپمش کنید تا در اکسیمت هم به لیست اسپم ها وارد شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...