رفتن به مطلب

حذف آنتی ویروس اویرا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام اویرا رو پاک کنم هنگام آنیستال ریستارت میشه وقتی بالا میاد دو باره همون جا هست

از فایل لوکیشن هم حذف نمیشه!

لینک به ارسال

روی general tools بعد روی uninstall programs کلیک کنید

برنامه ای را برای حذف انتخاب کنید

فقط دقت داشته باشید

حذف برنامه ها به این صورت است که اول برنامه را پاک می کند و بعد ریشه های باقی مانده از برنامه را پاک می کند

بعد از انتخاب برنامه برای حذف اگر برنامه خواست ریستارت کند، این کار را انجام ندهید و صبر کنید تا تا ریشه ها را شناسایی کند آن ها را تیک بزنید و پاک کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

آدرس زیر رو در ویندوز دنبال کنید :

Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features

وارد کنترل پنل بشید و سپس روی آیتم Programs and Features کلیک کنید و نرم افزار مورد نظر رو پیدا کنید و اون رو بصورت کامل از سیستمتون حذف کنید.

ضمنا نرم افزار هم واسه اینجور کارها زیاده مثل CCleaner و یا همون

Advanced Uninstaller PRO 11 که دوست دیگمون معرفی کردند.

:)

لینک به ارسال

روی general tools بعد روی uninstall programs کلیک کنید

برنامه ای را برای حذف انتخاب کنید

فقط دقت داشته باشید

حذف برنامه ها به این صورت است که اول برنامه را پاک می کند و بعد ریشه های باقی مانده از برنامه را پاک می کند

بعد از انتخاب برنامه برای حذف اگر برنامه خواست ریستارت کند، این کار را انجام ندهید و صبر کنید تا تا ریشه ها را شناسایی کند آن ها را تیک بزنید و پاک کنید

موفق باشید

این نرم افزار مثل uninstall a program عمل میکنه و نمیذاره پاک کنم

آدرس زیر رو در ویندوز دنبال کنید :

Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features

وارد کنترل پنل بشید و سپس روی آیتم Programs and Features کلیک کنید و نرم افزار مورد نظر رو پیدا کنید و اون رو بصورت کامل از سیستمتون حذف کنید.

ضمنا نرم افزار هم واسه اینجور کارها زیاده مثل CCleaner و یا همون

Advanced Uninstaller PRO 11 که دوست دیگمون معرفی کردند.

همین کارو میکنم ولی اجازه حذف به من نمیده :blink:

لینک به ارسال

من کلی نرم افزار برای این کار رو دانلود کردم کلی روش ترفند پیدا کردم اما هیچ کدومشون نمیتونه این آنتی ویروس (بهتره بگم خود ویروس) رو پاک کنه :angry:

لینک به ارسال
  • 8 سال بعد...

این آنتی ویروس که البته خود ویروس هست اصلا داخل برنامه ها در کنترل پنل نیست و حتی در سرچ هم پیدا نمی شود اما فایل آن داخل مای کامپیوتر all users هست و اصلا پاک نمیشه، از طریق safe mode هم پاک کردم و نشد، avira registry cleaner  هم نمی تونه پاکش کنه، لطفاً بگید من چیکار کنم خسته شدم از این avira

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...