رفتن به مطلب

میشه مطالب رو از رزبلاگ به وردپرس انتقال داد؟

پست های پیشنهاد شده

میشه (تست نکردم) از طریق فید با افزونه هایی مثل فیدوردپرس انجام داد

xml رو هم باید براش مبدل نوشت

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...

سلام واسه انتقال به وردپرس میتونین از این روش استفاده کنید

انــــــقال رزبلاگ به وردپرس

تبلیغ نیـــست !

چون تنها روش همینه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خودمم فازتوفان رو همینجوری آوردم تو رزبلاگ و رازیم

ویرایش شده توسط bia2mas
لینک به ارسال

دوست عزیز خیلی هم تبلیغه وقتی نمیتونی راهنمایی کنی تبلیغ نزار

بهترین راه برای انتقال اینه که بری خروجی rss رزبلاگ رو به تعداد مطالبت بزاری ! بعد بری دون ریز و ....

یا اینکه اگه میخوای دسته ها و برچسب و ... انتقال پیدا کنه از افزونه هایی که اتومات از سایت های دیگه مطلب میزنن استفاده کنی مثل feed wordpress بعد برای اینکه صفحات 404 نشه باید پیوند های یکتات رو مثل رزبلاگت بزاری

سوالی بود درخدمتم

لینک به ارسال

دوست عزیز خیلی هم تبلیغه وقتی نمیتونی راهنمایی کنی تبلیغ نزار

بهترین راه برای انتقال اینه که بری خروجی rss رزبلاگ رو به تعداد مطالبت بزاری ! بعد بری دون ریز و ....

یا اینکه اگه میخوای دسته ها و برچسب و ... انتقال پیدا کنه از افزونه هایی که اتومات از سایت های دیگه مطلب میزنن استفاده کنی مثل feed wordpress بعد برای اینکه صفحات 404 نشه باید پیوند های یکتات رو مثل رزبلاگت بزاری

سوالی بود درخدمتم

این روشی که شما میگین دوست گرامی بیشتر از هزینه ای که قراره پرداخت میشه باید براش وقت صرف بشه

بعد هم مهم فقط انتقال دادن نیست. مهم اینه که از انتقال ادرسهات عوض نشه. حتی برچسب ها

لینک به ارسال

وقت گرفته نمیشه؟کجا وقت گرفته میشه؟

اگه وفت بزاری یکم میتونید همه ی این کار ها رو انجام بدید و مشکلی نداره

لینک به ارسال

وقت گرفته نمیشه؟کجا وقت گرفته میشه؟

اگه وفت بزاری یکم میتونید همه ی این کار ها رو انجام بدید و مشکلی نداره

چیزی که خیلی ها توی نت برعکس ما دارند همون وقت زیاده :D

اصل مساله روی تغییر نکردن ادرس ها هست. وگرنه روش رایگان برای خداحافظی با گوگل هم زیاده :D

لینک به ارسال

گفتم با این روش تغییر پیدا نمیکنه میتونید پیوند های یکتا رو تغییر بدید و مشکلی نداره :D

نمیدونم چرا بعضی ها از هر راهی میخوان پول در بیارن :ph34r:

لینک به ارسال

خیلی هم فرق میکنه. درباره چیزی که اطلاع دقیق ندارید نظر قطعی ندین و مردم رو گمراه نکنید. اینجا جاش نیست بیشتر توضیح بدم که میشه تبلیغ.

لینک به ارسال

دوست عزیز ینده اطلاع ندارم؟شما اطلاع نداری که میگی....

درضمن شما چرا غصه میخوری؟فکر کنم مدیر اون سایت باشی

لینک به ارسال

اصلا شما متخصص هستی دوست گرامی.

دقیقا درست حدس زدی من برنامه نویس بلاگ تو وب هستم B)

لینک به ارسال

دوست عزیز انتقال مطالب هیچکاری نداره و با اونکاری که گفتم به راحتی ممکنه

وردپرس اینقدر انتعاف پذیر هست که بشه آدرس دسته ها برپسب ها مطالب و.... رو تغییر داد و مشکلی ایجاد نشه

در هر صورت کار شما هم کار مفیدی اما جهت شفاف سازی به دوستان گفتم که پولشونو دور نریزن و خودشون میتونن بدون هزینه اینکارو بکنن

لینک به ارسال

اینکار دور ریختن پول نیست. همونطور که قبلا هم گفتم هدف انتقال نیست. هدف انتقال بدون تغیر ادرس ها حتی بدون تغییر ایدی مطالب هست

راه برای انتقال زیاد هست توی نت. ولی شاید به قول شمابا تغییر پیوندهای یکتا بشه مثل وبلاگ درست کرد ولی باز ادرس ها تغییر خواهد کرد و پراز 404 هایی خواهد شد که قاتل گوگل خواهد بود

استفاده کردن از روش های دیگه به جای دور ریختن پول دور ریختن زحماتی هست که کشیده شده.

لینک به ارسال

اصل مساله روی تغییر نکردن ادرس ها هست. وگرنه روش رایگان برای خداحافظی با گوگل هم زیاده :D

اگه لینک مطالب پس از انتقال به وردپرس تغییر کنه، بهتر توی گوگل بالا میاد و رتبه بالاتر میره!

بهترین راه، همون روشی هست که آقا مرتضی فرمودند

اگه هم که وقت دارید، دستی انتقال بدید تا در آینده با مشکل مواجه نشید

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...
اگه لینک مطالب پس از انتقال به وردپرس تغییر کنه، بهتر توی گوگل بالا میاد و رتبه بالاتر میره! بهترین راه، همون روشی هست که آقا مرتضی فرمودند اگه هم که وقت دارید، دستی انتقال بدید تا در آینده با مشکل مواجه نشید

چطور دستی انتقال بدیم ؟؟

لطفا راهنمایی کنید . من میخوام حدود 2500 مطلب رو از رز بلاگ به ووردپرس انتقال بدم .

دوستان راهنمایی کنید./

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...