رفتن به مطلب

نمایش مطالب پربازدید یک هفته گذشته بدون افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام. همونطور که از عنوان تاپیک مشخصه کدی که پربازدیدترین مطالب یک هفته گذشته رو بدون افزونه نمایش بده رو میخوام!!! اگه کسی بلده محبت کنه بگه . ممون

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

من هم دنبال همچین چیزی بودم ولی چیزی درست و حسابی پیدا نکردم و بجاش از یک افزونه سبک استفاده کردم که به صورت زیر شما هم می تونید ازش استفاده کنید.

افزونه WP Most Popular را نصب کنید و بعد هم کد زیر را در قالب سایتتون استفاده کنید.

این کد فقط با این افزونه کار می کنه (خروجی این کد به همراه تصویر شاخص هست)

<?php
$posts = wmp_get_popular( array( 'limit' => 10, 'post_type' => 'post', 'range' => 'monthly' ) );
global $post;
if ( count( $posts ) > 0 ): foreach ( $posts as $post ):
setup_postdata( $post );
?>
<li>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_post_thumbnail('thumbnail'); ?></a>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
</li>
<?php
endforeach; endif;
?>

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

قبل از نمایش پربازدید ترین مطالب باید در جایی تعداد نمایش محاسبه و ذخیره بشه پس دو اتفاق باید انجام بشه : یکی محاسبه و ذخیره و دیگری نمایش که در اصل میشه کار همون پلاگین

در اینجا آموزش خیلی خوبی و قدم به قدم برای این کار آمده

و در اینجا (مخصوصاً پاسخ آخر) پلاگینی برای این کار تولید شده که می تونید پست تایپ و زمان رو به دلخواه تغییر بدید

لینک به ارسال

من هم دنبال همچین چیزی بودم ولی چیزی درست و حسابی پیدا نکردم و بجاش از یک افزونه سبک استفاده کردم که به صورت زیر شما هم می تونید ازش استفاده کنید.

این واس من مشکل داره و وقتی این کد رو میزارم دیگه توی صفحه اولم وقتی روی ادامه مطلب پست ها کلیک میکنم همشون یک پست خاص رو نشون میدن!!

لینک به ارسال

چون پست دیتاش ریست نمیشه

چرااز همونی که در بخش آموزش و برای پربازدیدترین ها هم هست استفاده نمی کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...