رفتن به مطلب

قرار دادن نام کسانی که دیدگاه ارسال می کنند

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

طاعات و عبادات همگی قبول باشه

می خواستم ببینم چطور ممکن است برای قسمت دیدگاه ها کاری کنم که بعد از ارسال نظر فقط و فقط نام کسانی که نظری ارسال می کنند را نمایش دهد و متن خود نظرشان را نمایش ندهد.

در واقع فقط در یک سطر بنویسد که این افراد (که مهمان هستند همگی) نظری ارسال کرده اند.

متشکر می شوم در مورد تغییراتی که باید اعمال کنم راهنمایی فرمایید.

لینک به ارسال

شما باید comment_text رو حذف کنید

کد بخش نظرات پوسته تون رو اینجا قرار بدید (فایل رو پیوست کنید)

لینک به ارسال

سلام

ممنون آقا مرتضی

پیوست کردم.

البته من خیلی آشنا نیستم به این کد نویسی ها، اما این comment_text سرچ کردم توی فایلش نبود، در این حد سوادم یاریم کرد که از تابع wp_list_comments استفاده می کنه که در در بخش codex های وردپرس خوندم که این تابع کل متن نظر و نام و... مربوط به کامنت رو منتشر می کنه.

از پوسته fastfood استفاده می کنم (ماندگار وب ترجمه کرده)

comments.php

لینک به ارسال

wp_list_comments استفاده شده اما کابلکش توی فانکشن نیست

بنابراین داره بصورت پیش فرض از وردپرس میخونه

لینک به ارسال

خوب این یعنی چیزی که مد نظرم بود نمیشه؟

راستش من کد نویسی در حد ناچیز متوجه میشم. جای همین فانکشن از تابع comment_author(); استفاده کردم که بعد از ذخیره کردن فقط نوشت "ناشناس"

یعنی فقط اسم نظر دهنده ها رو نمایش نداد. من می خواستم فقط اسم نظردهنده ها رو نمایش بده بدون اینکه متن نظرشون رو نشون بده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...