رفتن به مطلب

درخواست چند افزونه + راهنمایی!

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من برای سیستمم چند افزونه میخوام:

افزونه ایجاد چت روم

افزونه دسترسی دادن به کاربران برای ادیت کردن قالبشون و اینکه قالب خودشون ادیت بشه فقط اونی که داخل شبکه برای همه هست ادیت نشه

افزونه عضویت و ورود برای وبلاگ ها!یعنی این که وبلاگ ها بتونند عضو بگیرند

افزونه ایجاد نویسنده برای هر سایت

افزونه ایجاد نظر سنجی (فارسی باشه)

و این که میشه یک سیستم تماس با ما داشت که کاربران درخواست فرستادند از قسمت تماس با ما متن تماس آن ها داخل پنل وردپرس بیاد و از اونجا بشه جوابشونو داد؟مثل یک سرویس تیکت دهی!و این که بشه بعضی موقع به کاربران پیام بفرستیم!یا مثلا این بهتره که هر کاربر وقتی وارد پنل سایتش شد و اومد قسمت تماس با ما در قسمت سایت کاربر آدرس سایت اون کاربر خودکار اونجا بیاد و قابل ادیت نباشه!

با تشکر از شما.

لینک به ارسال

با سلام

من برای سیستمم چند افزونه میخوام:

افزونه ایجاد چت روم

افزونه دسترسی دادن به کاربران برای ادیت کردن قالبشون و اینکه قالب خودشون ادیت بشه فقط اونی که داخل شبکه برای همه هست ادیت نشه

افزونه عضویت و ورود برای وبلاگ ها!یعنی این که وبلاگ ها بتونند عضو بگیرند

افزونه ایجاد نویسنده برای هر سایت

افزونه ایجاد نظر سنجی (فارسی باشه)

و این که میشه یک سیستم تماس با ما داشت که کاربران درخواست فرستادند از قسمت تماس با ما متن تماس آن ها داخل پنل وردپرس بیاد و از اونجا بشه جوابشونو داد؟مثل یک سرویس تیکت دهی!و این که بشه بعضی موقع به کاربران پیام بفرستیم!یا مثلا این بهتره که هر کاربر وقتی وارد پنل سایتش شد و اومد قسمت تماس با ما در قسمت سایت کاربر آدرس سایت اون کاربر خودکار اونجا بیاد و قابل ادیت نباشه!

با تشکر از شما.

سلام

دوست عزیز ایجاد یک چت روم برای هر وبلاگ گمان نکنم به دردسرش بیارزه چون مشکلات اخلاقی بعدا"گریبان مدیر میگیره البته این نظر منه فقط.میتونید از چت باکس استفاده بکنید

http://wordpress.org/plugins/quick-chat

افزونه هم برای ادیت قالب هم گمان نکنم باشه البته بعضی قالب ها خودشون برای ادیت سربرگ امکاناتی را گذاشتن که میتونید از این قالب ها استفاده بکنید

برای افزونه نظرسنجی هم از افزونهwp-polls

استفاده کنید

برای ارتباط با کاربرا هم من افزونه Private Messages For WordPress پیشنهاد میکنم البته بعد نصب بهتره برای شبکه غیر فعال بکنید وبا افزونه

multisite plugin manager

از دسترس کاربرای دیگه هم خارج کنید وخودتون این افزونه را برای سایت خودتان فعال کرده بعد این کاربرا میتوانند با اینکه برای شبکه فعال نکردید این افزونه را ببینند وبرای شما پیام بفرستن وهمینطور برای مابقی کسانی که تو سایت شما عضو هستن. برای کل شبکه فعال کنید کسی نمیتونه برای شما پیام بده نمیدونم برای چی اما من این مشکل داشتم به این روش مشکل حل کردم البته با هربار فرستا دن پیام یکی برای شما و اگر شما پیام بفرستید یک پیام برای ایمیل کاربر ارسال میشه

البته این دو افزونه هم هست

http://wordpress.org/plugins/contact-form-7

لینک به ارسال

چت روم جدا از مسائل حاشیه ایش سرور فوقالعاده قوی نیاز داره از افزونه تماس بین کاربران استفاده کنید که معرفی شد

وبلاگ ها می تونند عضو بگیرند فقط مدیر وبلاگ باید وارد تنظیمات بشه و گزینه مربوطه را در همگانی تیک دار کنه

برای مدیریت دسترسی ها

http://wordpress.org/plugins/user-role-editor/

و متوجه اینکه وبلگ نویسنده داشته باشه نشدم خوب وبلاگ ها نویسنده دارند دیگه

ما بقی هم که پاسخ داده شد

در ضمن از ساعت سه نیمه شب که شما سئوال پرسیدید تا یک بعد از ظهر می شه ده ساعت نه یک روز قوانین را بخوانید و صبور باشید

لینک به ارسال

یعنی مدیر هر سایت بتونه نویسنده اضافه کنه که به پنل دسترسی داشته باش!

http://wordpress.org/plugins/user-role-editor/ هم تست کردم نمیتونم باش کار کنم!

وردپرس شبکه هم وب هاش در همگانی اون گزینه را نداره برای عضو گیری!

لینک به ارسال

به نظر بنده بهتره از اضافه کردن این افزونه های اضافی بپرهیزید چون در اینده به مشکلات بسیار زیادی خواهید خورد

برای دریافت مشکلات کاربران انجمن بر پا کنید یا انجمن پرسش و پاسخ

عضوگیری هم وبلاگهای شبکه جداگانه نمیتونن و با مراجعه به سایت اصلی باید کاربر ثبت کنن ولی بصورت دستی میتونند کاربر و نویسنده به سایت و وبلاگ خودشون اضافه کنند از طریق پنل مدیریت خودشون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...