رفتن به مطلب

آنچه باید برای راه اندازی بلاگ دهی بدانیم

پست های پیشنهاد شده

بسم رب النور

سلام خسته نباشید

همانطور که در عنوان تاپیک نوشتم من اطلاعاتی دارم در مورد نحوه راه اندازی وبلاگدهی ولی نیاز به کمی اطلاعات اضافی دارم

برای همین از عزیزانی که می تونن کمکم کنن درخواست دارم برام یه توضیح کاملی در مورد اینکه چگونه یک سیستم وبلاگدهی وردپرسی رو از اول راه اندازی کنیم مواردی که به نظرم توش نیاز بیشتری دارم:

*به چه چیز های نیاز داریم

* چه کارهایی باید انجام دهیم (برای راه اندازیش)

*و... از این قبیل سوالات

خیلی ممنونم اگر بتونم از تجربیات عزیزان نیز بهره ای ببرم :)

لینک به ارسال

اولین مورد یک پشتیبان مالی داشته باشید(اگر میخوابن در سطح گسترده و بالا کار کنید)

یک هسات مناسب و پرقدرت با پشتیبانی مناسب

یک تیم برای گسترش و توسعه هم خیلی مهم هست

اینها زمینه اصلی هستن.

در مورد کار عملی هم بهتره دوستانی که کار کردن توضیح بدن.

لینک به ارسال

به نظر بنده اول هر چیز باید خودتون فکر کنید که ایا اگه چند ماه کسی به سرویستون اعتماد نکرد و فعالیتی نداشتید میخواهید بمونید یا نه

این رو به این دلیل میگم که سرویس ها بسیار زیاد شدند و همه جا دیده میشن اگه این رو تونستید پیش خودتون حل کنید اونوقت به فکر بقیش باشید

چون کسی که میاد و تمام وقتش رو میزاره و تو سرویستون وبلاگنویسی میکنه دوست نداره صبح از خواب پاشه ببینه هیچی نیسته

بقیشم کم کم متوجه میشین

به گفته اقا مرتضی یه هاست قدرتمند بسیار لازمه چون وردپرس با اسکریپت ها معمولی رایج ساخت وبلاگدهی فرق داره و افزونه ها پوسته و فایل ها هر کدوم فشار خاص خودشون رو سرور میارن

منابع مالی هم نیاز دارید تا بتونید به سطح خوبی بتونید سرویس تون راه اندازی کنید و تبلیغات مهمه هر چند خودم هچ تبلیغی نکردم و خدا رو شکر بدک نیست کارمون

بعدیش اینه که واقعا پاسخگو باشید و نذارید کاربر به خاطر کمی سختی وردپرس نسبت به سرویس های وبلاگدهی که با اسکریپت مشابه بلاگفا کارکردن از وردپرس و سرویس تون فرار بشه و تا جایی که میتونید سریع پاسخ بدین بهشون

موارد زیادی هست که باید مدنظر داشته باشید

لینک به ارسال

به نظر بنده اول هر چیز باید خودتون فکر کنید که ایا اگه چند ماه کسی به سرویستون اعتماد نکرد و فعالیتی نداشتید میخواهید بمونید یا نه

این رو به این دلیل میگم که سرویس ها بسیار زیاد شدند و همه جا دیده میشن اگه این رو تونستید پیش خودتون حل کنید اونوقت به فکر بقیش باشید

چون کسی که میاد و تمام وقتش رو میزاره و تو سرویستون وبلاگنویسی میکنه دوست نداره صبح از خواب پاشه ببینه هیچی نیسته

بقیشم کم کم متوجه میشین

به گفته اقا مرتضی یه هاست قدرتمند بسیار لازمه چون وردپرس با اسکریپت ها معمولی رایج ساخت وبلاگدهی فرق داره و افزونه ها پوسته و فایل ها هر کدوم فشار خاص خودشون رو سرور میارن

منابع مالی هم نیاز دارید تا بتونید به سطح خوبی بتونید سرویس تون راه اندازی کنید و تبلیغات مهمه هر چند خودم هچ تبلیغی نکردم و خدا رو شکر بدک نیست کارمون

بعدیش اینه که واقعا پاسخگو باشید و نذارید کاربر به خاطر کمی سختی وردپرس نسبت به سرویس های وبلاگدهی که با اسکریپت مشابه بلاگفا کارکردن از وردپرس و سرویس تون فرار بشه و تا جایی که میتونید سریع پاسخ بدین بهشون

موارد زیادی هست که باید مدنظر داشته باشید

ممنون ... منتها مسلماً خودتون هم اول با یه هاست قدرتمند شروع نکردید و بعداً ارتقا دادید

....

خب فقط نحوه راه اندازیش اینکه کار خاصی در انجام مراحل نصب وبلاگدهی نداره ؟!! ..... همینطور میشه با یه قالب مولتی یوزر و هاست و نصب کردن شبکه روش با روش های عادی شروع کرد؟!! (کاری با فعالیت ها و افزونه های بعد از نصب ندارم)

لینک به ارسال

بنده از روز اول با سرور مجازي شروع كردم و اين يعني احترام به وبلاگنويسي كه ميخواد به بنده اعتماد كنه و ميخواد در سيستم بنده باشه

چون وبلاگنويس وقتش رو ميگذاره كه سرعت ، كيفيت و امكانات خاصي رو در اختيار داشته باشه كه در جاهاي ديگه كمتر مي بينه وگرنه چيزي كه زياده سيستم

پس بايد كاربر را جذب كرد نه اينكه بعد دو سه روز لود پايين سرويس تون بره و همه جا هم از امكانات و سرعت بد بگه و اونطوري اعتماد بقيه هم از شما سلب ميشه.

نصبش راحته و فكر كنم بالاي 20 سايت توضيح دادن نحوه راه اندازيرو

قالب واسه مولتي يوزر كم هستش

ميتونيد بدين طراحي كنن يا دو سه نمونه رايگان هستش تو اينترنت

البته بزودي خودم نسخه سوم قالب سايت خودم رو منتشر ميكنم ولي بايد اول براي خودم قالب جديدي در نظر بگيرم بعد از طريق همين انجمن و انجمن ايران وردپرس منتشر خواهم كرد.

البته اين رو بگم با قدم گذاشتن در اين راه و اگه بخواهيد پشتيباني قوي داشته باشيد

هزينه بالا ع شب نخوابيدن ها ، سر درد گرفتن ها ، قر زدن كاربران و خيلي چيزهاي ديگه رو تحمل كنيد

موفق باشيد

آخرين حرف در ايران به وردئرس كابراي مبتدي و تازه وبلاگنويس شده اعتماد كمتري ميكنن براي همين ميگم پشتيباني قوي داشته باشيد تا هر لحظه بهشون كمك كنيد

ولي من خوشمزه تر از وردئرس جايي نديدم

عاشقشم

لینک به ارسال

خیلی ممنون استفاده کردیم

اگر کسی از عزیزان تجربه دیگری داشت یا توضیح دیگه ای بفرمایند استفاده کنیم...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...