رفتن به مطلب

rtl نبودن ابزارک "متن" وردپرس 3.5.2

پست های پیشنهاد شده

سلام. مشکلی برام پیش اومده امیدوارم کمکم کنید

من نگارش 3.5.2 وردپرسو نصب کردم و خواستم در قسمتی از سایتم از ویجت "متن" استفاده کنم ولی متاسفانه متنی که داخلش مینویسم راست چین (rtl) نیست.

سعی کردم داخل خود فیلد متن کد html راست چین قرار بدم موفق نیودم. رفتم کد ویجت رو پیدا کردم که پایین مینویسم براتون.

اگه ممکنه بهم بگید چجوری میشه اینو rtl کرد (هم متن هم عنوان) :

/**
* Text widget class
*
* @since 2.8.0
*/
class WP_Widget_Text extends WP_Widget {

function __construct() {
$widget_ops = array('classname' => 'widget_text', 'description' => __('Arbitrary text or HTML'));
$control_ops = array('width' => 400, 'height' => 350);
parent::__construct('text', __('Text'), $widget_ops, $control_ops);
}

function widget( $args, $instance ) {
extract($args);
$title = apply_filters( 'widget_title', empty( $instance['title'] ) ? '' : $instance['title'], $instance, $this->id_base );
$text = apply_filters( 'widget_text', empty( $instance['text'] ) ? '' : $instance['text'], $instance );
echo $before_widget;
if ( !empty( $title ) ) { echo $before_title . $title . $after_title; } ?>
<div class="textwidget"><?php echo !empty( $instance['filter'] ) ? wpautop( $text ) : $text; ?></div>
<?php
echo $after_widget;
}

function update( $new_instance, $old_instance ) {
$instance = $old_instance;
$instance['title'] = strip_tags($new_instance['title']);
if ( current_user_can('unfiltered_html') )
$instance['text'] = $new_instance['text'];
else
$instance['text'] = stripslashes( wp_filter_post_kses( addslashes($new_instance['text']) ) ); // wp_filter_post_kses() expects slashed
$instance['filter'] = isset($new_instance['filter']);
return $instance;
}

function form( $instance ) {
$instance = wp_parse_args( (array) $instance, array( 'title' => '', 'text' => '' ) );
$title = strip_tags($instance['title']);
$text = esc_textarea($instance['text']);
?>
<p><label for="<?php echo $this->get_field_id('title'); ?>"><?php _e('Title:'); ?></label>
<input class="widefat" id="<?php echo $this->get_field_id('title'); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name('title'); ?>" type="text" value="<?php echo esc_attr($title); ?>" /></p>

<textarea class="widefat" rows="16" cols="20" id="<?php echo $this->get_field_id('text'); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name('text'); ?>"><?php echo $text; ?></textarea>

<p><input id="<?php echo $this->get_field_id('filter'); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name('filter'); ?>" type="checkbox" <?php checked(isset($instance['filter']) ? $instance['filter'] : 0); ?> /> <label for="<?php echo $this->get_field_id('filter'); ?>"><?php _e('Automatically add paragraphs'); ?></label></p>
<?php
}
}

ضمنا فایل اصلی رو ضمیمه میکنم. متشکرم

default-widgets.php

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

میخواهید خروجی ابزارک , اون چیزی که در سایت نمایش داده میشه رو rtl کنید؟

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

میخواهید خروجی ابزارک , اون چیزی که در سایت نمایش داده میشه رو rtl کنید؟

بله میخوام خروجی rtl باشه. عکس از صفحه هم آپ کردم ببینید.

اون قسمت پایینی بی معنی که همینجوری نوشتم ltr هست و هر کاری کردم rtl نشد.

قسمت های بالایی رو هم که می بینید من چیزی وازد نکردم و پیش فرض پوسته هست که از اول درسته و ازابزارک متن استفاده نشده.

البته قسمت پایینو خودم با ادیت کد های پوسته ایحاد کردم ولی در هر حال فرقی نمیکنه برای بالایی ها هم همین اتفاق می افته وقتی ابزارک متن رو در ویجت کانتینر قرار میدی. احساس میکنم مشکل از ویجت متن باشه. چون کد کانتینر ها رو چک کردم همه rtl بودن.

post-2672-0-44321600-1373451520_thumb.jp

لینک به ارسال

شما با inspect element مرورگر کلاس یا آی دی اون بخش رو پیدا کنید و بعد برای اون المان راست چینی رو وارد استایل کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...