رفتن به مطلب

چه كسي در xzn.ir عضو هست؟؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامي دوستان.من در سايت xzn.ir عضو شدم و هاستينگ رايگان ميده به آدم.در هنگام آپلود تم ارور ميده.ميشه بهم بگيد چيكار بايد بكنم؟؟؟؟؟؟ آيا كسي در اين سايت عضو هست؟؟؟؟

لینک به ارسال

آرزو به دل موندم كه يه تم مورد علاقه ام رو بتونم رو وب ام داشته باشم اوووووف اه :ph34r::(:wacko:

دوست من ؛ آرزوی شما دور از دسترس نیست یه هاست بخرید با کیفیت عالی سالیانه 30 تومن تا دلتون میخواد روش تم نصب کنید و بشینید نگاش کنید :دی

لینک به ارسال

ارور ش اينه: {"message":"No file uploaded.","error":1}

خب اول يه هاست رايگان رو گرفتم تا يه كم تمرين كنم و راه و چاه رو ياد بگيرم،بعدش كه فهميدم جريان چيه 100% يه هاست ميخرم.من كه همين اول توي نصب و آپلود تم موندم!!!!!!

لینک به ارسال

قبلا هم آقای فخار به شما توضیح دادن این انجمن فقط برای کار با سایت های وردپرس است.

در این انجمن نمیتونید درباره ی وبلاگ های وردپرسی چیزی بدست بیارید چون کسی در این انجمن از این سیستم استفاده نمیکنه.

لینک به ارسال

پس من چيكار كنم؟؟؟؟؟ :(

يه تم خواستم فقط آپلود كنم هااااااااا،يعني يك نفرتون هم بلد نيستيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يا شما خيلي جلو هستين يا من خيلي عقب هستم... :(

يه تم خواستم فقط آپلود كنم هااااااااا،يعني يك نفرتون هم بلد نيستيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يا شما خيلي جلو هستين يا من خيلي عقب هستم... :(

لینک به ارسال

دوست من ؛ آرزوی شما دور از دسترس نیست یه هاست بخرید با کیفیت عالی سالیانه 30 تومن تا دلتون میخواد روش تم نصب کنید و بشینید نگاش کنید :دی

خب اينو از كجا بايد بخرم؟؟؟؟؟؟؟من تازه كارم و هيچي بلد نيستم در زمينه ي ftp ،راستي اين سئو كه ميگن چيه؟؟؟؟؟ چندجا اسمش رو ديدم

لینک به ارسال

توی گوگل جستجو کنید شرکت هاستینگ راحت میتونید پیدا کنید البته هر هاستی هم نخرید(عجله نکنید)

جستجو و تحقیق کنید.

لینک به ارسال

خب من كه تازه كارم.اومدم ازتون راهنمايي بگيرم

دوست عزیز هر سایتی برای خودش قوانینی داره من هم نمیتونم در اینجا تبلیغات هاست انجام بدم.

شما توی گوگل همون کلمه رو جستجو کن برترین شرکت ها هاست ایران بالا میان.

حالا بعضی ها گرون تر میدم بعضی ها قیمتهای منصفانه تر.

لینک به ارسال

می تونید برای شروع از هاست رایگان پارس پک استفاده کنید

من هم موافق هستم.درسته رایگان است ولی به فرقی با پولی نداره.

با سلام خدمت تمامي دوستان.من در سايت xzn.ir عضو شدم و هاستينگ رايگان ميده به آدم.در هنگام آپلود تم ارور ميده.ميشه بهم بگيد چيكار بايد بكنم؟؟؟؟؟؟ آيا كسي در اين سايت عضو هست؟؟؟؟

شما می توانید با برنامه های ftp فایل های خود را به فایل منیجر سایتتان منتقل کنید.

در ضمن محلی که برای ایجاد سوال خود درست کرده اید مناسب نیست.

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

شما میگین تازه کارین ولی مثل اینکه اعتقادی به این حرف ندارین ....

میخواین یه شبه راه صد ساله رو برین ....

راه و که دوستان بتون گفتن ...

اگه هدف آشنایی با سیسنم وردپرس خوب از wordpress.com استفاده کنید هر موقع آشنایی کامل با این سیستم پیدا کردید اون وقته که نیاز به یه هاست و دامنه و وردپرس روی هاست خودتون دارین.

لینک به ارسال

آخه توي wordpress.com عضو شدم و دو سه ساعت باهاش ور رفتم تا بتونم تم ي كه خودم ميخوامو آپلود

كنم اما دوستان گفتن كه اين قابليت رو نداره.واسه همين ازش دلسرد شدم.چون بنظر من مهمترين چيز

واسه جذب افراد محيطي شيك و آرام ه. رفتم تويxzn.ir و هاست رايگان داد ولي موقع آپلود تم ارور ميداد

و از اونجا هم بيخيال شدم. الانم رفتم توي پارس پك ببينم چجوريه.

برنامه ي ftp چي هست؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفا هر چیزی که دوستان به شما میگن دوباره سوال مطرح نکنید به جای این کار از گوگل استفاده کنید.

خیلی ها قبلا این سوال ها رو پرسیدن شما اگه جستجو کنید میتونید مشکلاتتون رو حل کنید.

ftp برای انتقال فایل از کامپیوتر به هاست هستش.

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

سلام

شما قدم به قدم یه کاریو انجام بدید

اول هاست و دامنه بخرید

بعد وردپرس نصب کنید

بعد قالب نصب کنید

بعد مشکلتون رو بگید

شما هنوز هیچکار نکرده هی میگید ارور

لینک به ارسال

برای اینکه در نت سرگردون نباشید و اذیت نشید پیش نیاز هایی هست که لازمه همشون را بشناسید

شناخت کل اونها بیشتر از چنذ روز وقت نمی گیره و با شناخت اونها شاید 80% از مشکلات اولیه تون حل بشه و بتونید خواسته هاتون رو اجرا کنید و الا مدتها دور خودتون خواهید چرخید و در نهایت به بنبست می خورید

اغلب ابن مفاهیم در همین سایت مطالب آموزشی پارسی و مفید دارند

من یک صورت با ترتیب اولویت بهتون پیشنهاد می کنم اگر خواستید جستجو کنید و مطالعه کنید

زبان های برنامه نویسی اصلی :

html

css

javascript

php

همینطور آشنایی با تکنیک Ajax و کتابخانه jquery در بسیاری از موارد کمکتون می کنه

البته لازم نیست هیچکدوم از زبان های بالا را به طور کامل یاد بگیرید همینقدر که وظیفه هر کدام در سایت را بدانید کفایت می کند و اینکه شکل ظاهری کدهاشون چه شکلیه

پروتکل ها : hhtp - https - ftp را هم لازمه بشناسید

نرم افزارهایی که باهاشون کار خواهید داشت مثل phpmyadmin یا یک نرم افزار ارتباط با پروتکل ftp مانند filezilla

و یک نکته خیلی مهم شناخت پرمیشن هاست که در بخش آموزش شاخه امنیت دوتا مقاله ازشون هست این پرمیشن ها دسترسی های مختلف را تعریف می کنند و شما رو بر هاستتون مسلط می کنند (برای آپلود یا ویرایش یک فایل)

بعد از یک شناخت سطحی با این مجموعه می رسید به وردپرس که به نوعی درست شده از ترکیب همه موارد بالاست

باز هم تکرار می کنم که از این لیست بلند بالا وحشت نکنید قرار نیست برنامه نویسی کنید و کدهای همشون را حفظ کنید فقط در این حد که بدونید مثلا ظاهر سایت مربوط به css خواهد شد و دستورات شی گرا معمولا به جاوا اسکریپت و اینکه چند تا از کدهای هر کدوم رو ببینید و ظاهر کد نویسیشون رو بشناسید که در موقع لزوم بدونید با چه کدی به مشکل می خورید عالیه

بعد از تنظیم پرمیشن ها از طریق نرم افزار filezilla می تونید بر روی ftp هاستون به راحتی فایل های دلخواهتون رو قرار بدید

لینک به ارسال

سلام، اگه همچنان قصد استفاده از هاست رایگان رو دارید من دو نمونه ی زیر رو پیشنهاد میکنم:

http://www.antserve.com/
http://inavit.com/

آموزش نصب و راه اندازی وردپرس در inavit رو هم میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

http://alimir.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...