رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت بنده با اینکه داخل سایت های معروف سرعت سنجی سایت درصد خوبی داره،یعنی B و 83 درصد هم هست،ولی سرعت بارگزاری سایت فاجعه است.

البته افزونه خاصی هم نصب ندارم که بگم به خاطر اونه.

این افزونه هاست:

Ajax Search Pro

Captcha

Slider Evolution

Wordpress plugin random post slider

wordpress prevent copy paste

WordPress SEO

wp-jalali

WP-PageNavi

WP HTTP Compression (برای افزایش بارگزازی سرعت)

قالب رو من خودم خیلی ویرایشش کردم و نمیدونم شاید مشکل به خاطر اون باشه.ممنون میشم راهنماییم کنین.واقعا این سرعت لودش ضربه میزنه به سایت.مرسی

glassy-garden.com

لینک به ارسال

http://gtmetrix.com/reports/glassy-garden.com/eysM1pzS

اوضاع سایتتون انچنان هم مناسب نیست . . . 17 تا جاوااسکریپت ، 12 تا شیوه نامه و 20 عکس پس زمینه در قالبتون دارید . 13 ثانیه زمان لودتون هست و 1.4 مگابایت حجم قالب . مسلماً حجم قالب یک سایت باید خیلی کمتر از این حرفا باشه .

لینک به ارسال

خوب ببخشید من با افزونه deffer jquery میتونم لود شدن جی کوئری ها رو به تعویض بندازم و سرعت بارگزاری رو ببرم بالا؟؟

دوازده تا شیوه نامه؟؟؟؟من فقط این زیری ها رو از داخل استایل شیتم فراخوانی کردم:

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/style.css" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/style-menu.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/green.css" title="green" />
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/pagenavi-css.css" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/menu.css" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/jcarousel.css" type="text/css" media="screen"/>

برای راه درمانش چی هست؟

ببخشید حجم قالب چرا زیاده؟؟؟ :(

لینک به ارسال

قبلاً هم برای دوستان توضیح دادم . یه سری کارها هست که خودتونم میتونید انجام بدید . مثل استفاده از عکس های سایز شده و بهینه شده . کمتر کردن افزونه ها (که ممکنه با داشتن استایل و جاوا بر تعداد این فایل ها اضافه کنن ) و حذف موارد اضافه و کم کاربرد و . . .

یه سری کارهای هم هست که نیاز به تخصص بالاتر داره . مثل ادغام کردن css ها و تهیه نقشه عکس ها و . . .

همه اینها در کنار هم و استفاده از gzip و کش میتونه به کاهش تعداد درخواست ها و کاهش حجم سایتتون کمک کنه . از طریق همون لینکی که دادم میتونید به قسمت تایم لاین رفته و زمان لود هر فایل رو مشاهده کنید و نسبت به رفعشون اقدام کنید .

لینک به ارسال

برای

استفاده از gzip یا Gzip کردن خودکار،برای ادغام کردن سی اس اس ها،برای بهینه کردن سایز تصاویر و...

لینک به ارسال

اینها رو بهتره در بخش وردپرس مطرح کنید

البته بیشترش رو در بخش سئو قبلا جواب دادیم

لینک به ارسال

برای

استفاده از gzip یا Gzip کردن خودکار،برای ادغام کردن سی اس اس ها،برای بهینه کردن سایز تصاویر و...

سلام

با توج به اموزش ها و تجربه هایی که دوستان بهم منتقل کردن برای شروع شما همون جاوا هایی که خوده سایت minfy کرده رو با کد های جاواتون جایگزین کنید

تصاویرتون رو قبل اپلود با فتوشاب Optimize images کنید یا از تصاویر Optimize images شده خوده سایت استفاده کنید

افزونه ای نصب کردید ؟ ( کش یا کم کردن حجم ؟ ) اگر نصب کردید تنظیماتش رو حتما حتما با دقت انجام بدید چون خیلی تاثیر داره .... !

برای عکس هاتون حتما طول و عرض تعریف کنید .

یه چیزه دیگه تو صفحه اولتون خیلی جاوا لود میشه ... بهتره که کمتر بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...