رفتن به مطلب

تفاوت این پروژه با wp-persian

پست های پیشنهاد شده

سلام

می‌خواستم تفاوت پرونده wp-persian با wp-parsi رو بپرسم. آیا از پلاگین‌های مشترک استفاده می‌کنن؟ و اصولا در چه چیزایی با هم تفاوت دارن؟ من قبلا با وردپرس فارسی وبلاگ هوا کردم اما وردپرس "پارسی" برام جدیده. الان هم نتونستم پرونده‌ی نصب رو دانلود کنم. به نظرم لینک دانلود خراب بود(شاید هم هنوز پروژه خروجی نداشته؟)

می‌خوام بدونم کدومش برای راه‌اندازی سایتم مناسب‌تره.

احتمالا قبلا اینجا در این مورد(تفاوت این دو پروژه) بحث شده، اگر چنین چیزی بوده ممنون میشم تاپیکش رو نشونم بدین.

این رو هم بگم که قبل از ایجاد تاپیک، در گوگل و هم در این سایت جستجو کردم ولی مطلبی پیدا نکردم.

خیلی ممنون

--

مرتضی

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

هنوز نسخه نهایی بسته ما آماده نشده که قابل دریافت باشه

برای همین اطلاعات زیادی هم به بیرون ندادیم

اما بسته ما با وردپرس فارسی تفاوت های اساسی داره

بسیار اپتمایزتر و استانداردتر هست

انشاله توی همین یکی دو ماه آینده عرضه میشه و میتونید با وردپرس فارسی مقایسه کنید.

در این حد بگم که اصلا در هسته اصلی وردپرس دست برده نشده.

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

حالا اگر من فعلا با اون پروژه سایتی رو راه‌اندازی کنم در آینده اگه بخوام میشه به وردپرس پارسی مهاجرت کنم دیگه نه؟

لینک به ارسال

آقا مرتضی بد نیست یک نظر سنجی بگذارید ببینید نسخه فعلی چه مشکلاتی دارد؟مثلا از نظر جمله بندی و قواعد دستوری.فونت نمایش آن که با تغییر آن بسیار زیباتر میشود.

مثلا هنگام بروزرسانی سایت پیغام زیر می آید.

جهت انجام عملیات تعمیرات زمان بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست. یک دقیقه دیگر مراجعه کنید.

خوب این جمله بندی آن مشکل دارد.

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

ببینید کلا بسته ما تفاوت هایی در اصل کار داره

برای بحث جمله بندی و غیره فاز دوم رو اجرایی می کنیم که به موقع توضیحاتش رو میدیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...