رفتن به مطلب

مصرف بالای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چند وقتیه که هر هفته با مشکل قطع شدن ارتباط به پایگاه داده میشم،با پشتیانی تماس گرفتم گفتن مصرف سایت وردپرس شما بالاس و باید سرور اختصاصی بخرید تا مشکل حل بشه ، این درحالیه که بازدید روزانه من زیاد نیس (حدود 600 تا)

الان به نظر شما من باید چیکار کنم؟؟

هاستی هم که خریدم با کیفیته تقریبا

راه حل چیه؟؟راهی برای کم کردن مصرف هست؟؟

اگه بخوام هاست جدید بخرم باید یه چ مواردی توجه کنم که دچار این مشکل نشم؟

لینک به ارسال

سلام

با بازدید 600 تا پر مصرف هستید :o

اگر بازدیدتون این همس و از راه های دیگه مثل ddoc و استفاده از هاستتون به صورت مخفی و ... هم نباشه مشکل از جاییه که هاست میگیرید چون خیلی ضعیفه یا خیلی محدود هست

لینک به ارسال

به نظر شما چقد بازدید بالا باید بره که بگن تقریبا پر مصرف شده...!؟

دیتابیس رو هم الان چک کردم 25 مگ حجم داشت....

چند تا از سوالاتم هم بی جواب موند توی پست بالا

ویرایش شده توسط mansourbaks
لینک به ارسال

سلام دوستان

چند وقتیه که هر هفته با مشکل قطع شدن ارتباط به پایگاه داده میشم،با پشتیانی تماس گرفتم گفتن مصرف سایت وردپرس شما بالاس و باید سرور اختصاصی بخرید تا مشکل حل بشه ، این درحالیه که بازدید روزانه من زیاد نیس (حدود 600 تا)

الان به نظر شما من باید چیکار کنم؟؟

هاستی هم که خریدم با کیفیته تقریبا

راه حل چیه؟؟راهی برای کم کردن مصرف هست؟؟

بهتر بود هاست رو هم معرفی می کردید ...

• پیشنهاد من اینه که اول پلاگین ها پر مصرف رو پیدا و غیر فعال کنید یا اگر ضروری هست جایگزین بهتری براش پیدا کنید
  • قالب رو کاملا بهینه کنید
  • از CDN استفاده کنید

لینک به ارسال

به نظر شما چقد بازدید بالا باید بره که بگن تقریبا پر مصرف شده...!؟

دیتابیس رو هم الان چک کردم 25 مگ حجم داشت....

چند تا از سوالاتم هم بی جواب موند توی پست بالا

فشار بازدیدکننده به زمان ورودشون بر می گرده معمولا هاست های عمومی و معمولی تحمل بیش از 20 لود همزمان را ندارند یعنی 20 کاربر در آن واحد در حال دانلود چیزی باشند یا با هم بر روی لینک یک صفحه کلیک کرده باشند

توجه کنید که باز بودن صفحه هات اگر چیزی ازشون دانلود نشه فشاری برای سرور نداره و فقط چند ثانیه لود هست که ترافیک در حال مصرفه

لینک به ارسال

با پشتیبانی هاست تماس گرفتم

در جواب گفتن:

سایت شما بازدید زیادی دارد

اینکه مثلاً 500 600 بازدید در روز داشته باشید نمی تواند ملاک باشد

یک مثال ساده:

امکان دارد یک عکس از یک مطلب شما در انجمنی خارجی لینک شده باشد و آن انجمن بازدید بالایی داشته باشد و همین مسئله باعث بالا رفتن لود سرور پارسین وب شود

هیچ وقت به طور دقیق نمی توان گفت چه مقدار بازدید می تواند بر روی هاست اشتراکی بدون مشکل باشد

این یعنی باید حواسم باشه کسی کپی برداری نکنه ...!:دی

عجب گیری افتادیم ها

لینک به ارسال

دوستان اینجا تجربه ی بسیار بیشتری دارن فقط چون خودم تجربه بدی با این موضوع داشتم میگم .

حتی اگر پوستون بهینه باشه پلاگین کم داشته باشید ریز 5 تا بدون هیچ افزونه ی سئویی ( که خیلی مصرف میگیرن ) هر کاری هم بکنید نمیتونید جلوی منابع زیاد وردپرس رو بگیرید

هاست معمولی برای روزای اول سایت خوبه اما وقتی بازید بالابره مشکل ها مدام شروع میشن و مدیران هاستا برای اینکه سایر مشترکاشون اذیت نشن میان و مدام هاستتونو ساسپند میکنن ...

تازه بعضی مواقع هم سی پی یو هاست اور لود هست یعنی صاحب هاست تا تونسته هاست فروخته ... در نتیجه باعث میشه نتونه زیر بار پاسخ های دربیاد و ارور میده ...

تنها چاره ای که اول و آخر بهش میرسید اینه که هاست قوی بگیرید و از یک شرکت معتبر .

مشکل تعداد همزمان آنلاین هست و تعداد درخواستای پوسته و پلاگین ها از دیتابیس . اما اگر هاستتون زیر لود باشه شما هرکاری هم کنید مصرف خودتونو کم کردید مصرف هاستای دیه رو که نمیتونید کاریش کنید ...

لینک به ارسال

هاست رو به شرط بخرید و تضمین برگشت پول حداقل یک هفته تست .

تلفن صاحب هاست رو بگیرید و با هاش صحبت کنید به هر دلیلی ...

پشتیبانیش دائمی باشه و تلفنی چندبار تست کنید و موارد مختلف رو ازش بپرسید ...

8 صبح 3 بعد از ظهر نیمه شب ... علاوه بر تیکت زنگ بزنید که از نظر پشتیبانی مطمئن بشید ...

دوم از فرد هاست نگیرید از شرکت ثبت شده هاست بگیرید ...

اگر لینوکسه توی سی پنل توی سور لود ببنید که لود سرور چقدره از نصف بیشتر نباشه البته باید توی ساعات پربازدید چک کنید .

بک آپ گیری داشته باشن روزانه و روی سرور جدا نه روی سرور خود سایت چون خطر سوختن هارد وجود داره ...

تلفنی که صحبت کردید تخصصشونو بپرسید و ... چون بچه مدرسه ای ها هم اومدن هاست میفروشن شما که نمیخواید همه چیزتونو بسپرید دست یه بچه مدرسه ای ...

میزان سرعت پرت هاست و نوع هارد و آدرس چندتا از مشترکانشونو حتما بگیرید و سایتا رو چک کنید ...

اخبار سایتشونم چک کنید بد نیست سابقشون هم بدست میارید

لینک به ارسال

برای گرفتن هاست

1. به ip سرور توجه کنید از طریق سایتهایی مثل

http://ipaddress.com/

http://www.ip-adress.com/

http://ip-lookup.net/

کشور مبدا هاست را بشناسید بجز سرورهای داخلی که به خاطر بعد مسافت سرعتشون بد نیست هاست امریکا - انگلیس (جدیدن خیلی کمه) و آلمان معمولا ترزافیک درستی دارند

در منوی run ویندوزتون بنویسید cmd.exe و اینتر کنید در صفحه مشکی که باز می شه بنویسید

ping یک فاصله بگذارید و آی پی را وارد کنید معمولا 5 یا 6 خط پاسخ دریافت می کنید که 4 خطش با reply شروع می شه و باید تقریبا (یا عینا) شبیه هم باشه در هر خط یک مقدار برای time دارید که هر چه کمتر باشه و هر چه اختلاف چهار خط با هم کمتر باشه نشونه سیلامته هاسته معمولا این تایم ها از حدود 50 تا 500 متغییره

2. در مورد رم و cpu اطلاعات بگیرید و بخواهید آنچه که گفته شده را در قرار داد هم تحویلتان دهند

3.هرگز به این امید نباشید که با رعایت همه اصول موفق به یک خرید درست و سالم می شوید حتما برای یک رنج حدود 15 روز زمان پشیمان شدن و عوذت وجه را در قرارداد لحاظ کنید

4. باز هم مراقب کلاه خود باشید با رعایت همه موارد بالا معمولا از هر 10 نفر سر 7 تاشون کلاه می ره

لینک به ارسال

دوستان همه چیز رو گفتن.

اما برای جلوگیری از هات لینکینگ میتونی از این راهنما استفاده کنی:

http://wordpress.org/support/topic/hotlinking-thief

افزونه‌های زیادی هم برای کش کردن محتوای وردپرس وجود داره که در لایه‌های مختلفی ممکنه کار کنن(لایه دیتابیس، کد، خروجی...) ببین کدوم برات مناسبتره ازش استفاده کن روی سرعت و مصرف باند موثره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...