رفتن به مطلب

بانک اطلاعات

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بپرسم ، دوستان افزونه ای رو میشناسن که اطلاعات رو دریافت و در دیتابیس ذخیره کنه .... برای مثال افزونه های فرم ساز هستن که یه سری اطلاعات رو بدست ما میرسونن ولی مثلا من میخوام یه نفر ایمیل و تلفن و ... را وارد کنه و ما این اطلاعات رو ذخیره داشته باشیم . ( بانک اطلاعات )

لینک به ارسال

سلام

میخواستم بپرسم ، دوستان افزونه ای رو میشناسن که اطلاعات رو دریافت و در دیتابیس ذخیره کنه .... برای مثال افزونه های فرم ساز هستن که یه سری اطلاعات رو بدست ما میرسونن ولی مثلا من میخوام یه نفر ایمیل و تلفن و ... را وارد کنه و ما این اطلاعات رو ذخیره داشته باشیم . ( بانک اطلاعات )

افزونه ای این مدلی تا به حال ندیدم

شما میتونید با php کاری کنید که اطلاعات مثلن شماره موبایل در فایل txt ذخیره بشه

اما این راه درستی نیست که اطلاعات رو ذخیره کنید چون حتمن در آینده برای کاری ازشون استفاده میکنید

امیدوارم شما نخواید که از اطلاعات برای تبلیغات استفاده کنید :)

لینک به ارسال

سلام

یه فرم می خواید که اطلاعات رو جمع کنه و داخل یه جدول تو پیشخوان وردپرس نشون میده ؟

لینک به ارسال

سلام

بله ابتدا افزونه contact-form-7 و سپس افزونه contact-form-7-to-database-extension رو دریافت و نصب کنید و به راحتی فرم دلخواه خودتون رو بسازید و در یک بانک اطاعلاتی توی سایت مشاهده کنید

contact-form-7.zip

contact-form-7-to-database-extension.zip

ویرایش شده توسط parsian1361
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...