رفتن به مطلب

مشکل انگلیسی بودن نصب وردپرس و پس از نصب سایت و پیشخوان وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام ، ببخشید من یه مشکل خیلی عجیب داشتم که تو این 3 سال وردپرسی بودنم هیچوقت باهاش برخورد نکرده بودم ، اونم اینه که وقتی میخوام وردپرس رو نصب کنم وردپرس انگلیسی میاد بالا ، بعد از نصب پنل هم همینطوره ، من از چند بسته از سایت های مختلفن دانلود کردم از جمله ir-wp و wp-persian اما بازم به این مشکل برخورد نکرده بودم ، عکس ضمیمه شده است.

post-2603-0-06664700-1372903269_thumb.pn

لینک به ارسال

سلام خوش اومدی

کد زیر رو به فایل wp-config.php اضافه کنید .

define('WPLANG', 'fa_IR');

ویرایش شده توسط mahdiar
لینک به ارسال

وردپرسی که از "وردپرس فارسی" دانلود کردید هم همین طور هست؟

شما نام wp-config-sample را به wp-config تغییر داده

و مشخصات دیتابیس را در آن وارد کنید

سپس اجرا

لینک به ارسال

همه کارا رو درست انجام دادم ، داداش 3 ساله با وردپرس کار میکنم ، این اولین باره ، همه چی مثل همیشه بود اما وقتی آوردم بالا دیدم انگلیسی شده ، چندین ورژن هم استفاده کردم ، اگه میتونید به هم گفتگو مستقیم داشته باشیم ، تا براتون توضیح بدم.

لینک به ارسال

همه کارا رو درست انجام دادم ، داداش 3 ساله با وردپرس کار میکنم ، این اولین باره ، همه چی مثل همیشه بود اما وقتی آوردم بالا دیدم انگلیسی شده ، چندین ورژن هم استفاده کردم ، اگه میتونید به هم گفتگو مستقیم داشته باشیم ، تا براتون توضیح بدم.

اگر در فایل کانفیگ فراخوانی فایل زبان هست برید ببینید فایل های زبان داخل شاخع wp-content هستند یا نه

اگر بودن مشکل به احتمال زیاد برمیگرده به هاست

توی جایی که میخواید نصب کنید ببینید فایلی چیزی نیست

یا اگر مقدور هست تو یه هاست دیگه ( همون وردپرسی که دانلود کردید رو ) امتحان کنید ببین تو اون هاستم انگلیسی میاد یا نه

لینک به ارسال

داداش مشکلات تماما برمیگشتن به هاست در ایران وردپرس جوابمو گرفتم ، بازم ممنونم از پاسختون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...