رفتن به مطلب

مشکل در ورود به قسمت لاگین مدیریت سایت

persianit

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اخیر مشکلی در قسمت ورود به قسمت مدیریت سایت پیش آمده

وقتی به آدرس site.com/wp-login.php می روم صفحه ی سفیدی باز می شود و چیزی نمایش داده نمیشود.

جالب اینجا هست که وقتی در FTP سایت می روم ، با دو فایل wp-login.php و فایل دیگری با همین نام اما به اضافه متنی دیگر مشاهده می شود.برای مثال wp-login_10Eoz.php که وقتی تغییر نام به wp-login.php می کنم صفحه ورود به مدیریت سایت باز می شود اما پس از چند دقیقه دوباره فایل wp-login.php تغییر به نام دیگر می کند ، برای مثال wp-login_nxL18 یا wp-login_W76ox که همیشه متغیر هست.

یک نکته دیگر اینکه سایز فایل wp-login.php را بصورت ? نشان می دهد و فایل تغییر نام داده شده مثلا wp-login_10Eoz.php صحیح است ( 28.40 KB )

تمامی افزونه ها را هم غیرفعال کردم اما باز مشکل باقی است.

می خواستم بدونم که آیا شلی در هاست تزریق شده یا خیر.

یک تصویری هم از ftp گرفته ام و در اینجا آپلود کردم.

post-2624-0-15035400-1372858350_thumb.pn

مسئله ی خیلی مهمی است خواهشمندم راهنمایی کنید

ممنون

لینک به ارسال

ممنون از جوابی که دادید

تاپیکی که لینک دادید را دیدم اما راه حل این مشکل چی هست

چون هر چی فایل wp-login_....php که تغییر نام داده را به حالت عادی wp-login.php تغییر می دهم ، صفحه ی ورود باز می شود ولی باز هم موقتی است و پس از چند دقیقه دوباره فایل تغییر نام می کند و صفحه ورود باز نمی شود.

هاستی هم که دارم از نت افراز هست.

لینک به ارسال

پیشنهادم این هست که وردپرس را نصب دستی داشته باشید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

افزونه ها را هم غیرفعال

و با پوسته پیشفرض تست کنید

ببینید باز هم مشکل هست یا نه

لینک به ارسال

با مدیر سرور در اینمورد صحبت کردید؟

فکر نمیکنم از سمت وردپرس باشه

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام خسته نباشید . مشکل با ورود به بخش مدیریت دارم من با افزونهbetter wp securityآدرس ورود به بخش مدیریت رو عوض کردم ولی دیگه بعد اون هرچی آدرس رو امتحان کردم ورود رو ندیدم .توی سایتهای مختلف آموزش گذاشتن همه رو امتحان کردم ولی جواب ندادن دیگه نمیدونم باید چکار بکنم .

کمکم کنید . :(

ویرایش شده توسط susa642
لینک به ارسال

سلام خسته نباشید . مشکل با ورود به بخش مدیریت دارم من با افزونهbetter wp securityآدرس ورود به بخش مدیریت رو عوض کردم ولی دیگه بعد اون هرچی آدرس رو امتحان کردم ورود رو ندیدم .توی سایتهای مختلف آموزش گذاشتن همه رو امتحان کردم ولی جواب ندادن دیگه نمیدونم باید چکار بکنم .

کمکم کنید . :(

در انجمن نام افزونه را جستجو کنید

قبلا راه حل داده شده است

لینک به ارسال

پارسا داداش خیلی گشتم ولی پیدا نکردم از جستجو هم استفاده کردم ولی نیومد بالا .

شرمنده تازه واردم لطفا اگه میشه لینک بزارین /. :rolleyes:

لینک به ارسال

پارسا داداش خیلی گشتم ولی پیدا نکردم از جستجو هم استفاده کردم ولی نیومد بالا .

شرمنده تازه واردم لطفا اگه میشه لینک بزارین /. :rolleyes:

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/275-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-better-wp-security-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1/

لینک به ارسال

پارسا جان خدا رو شکر تونستم صفحه لاگین وردپرس رو بالا بیارم ولی حالا یه مشکل دیگه دارم اونم اینه که یوز و پسورد رو قبول نمیکنه . از توی دیتا بیس هم اونارو عوض کردم ولی نشد وقتی هم که رمز مجدد میزنم تو ایمیلم روی لینک که کلیک میکنم چیزی نمیشه برمیگرده به صفحه اول سایت . حالا باید چکار کنم . :huh: :huh: :huh:

لینک به ارسال

موقتا اسم فولدر پلاگین ها رو عوض کنید و وارد بشید.

بعد یوزر و پسوردتون رو عوض کنید و بعدا اسم فولدر رو به حالت قبلش برگردونید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

آقا عبدالماجد گل گلاب و آقا پارسا و بقیه بچه ها که کمکم کردن خیلی ممنون و متشکرم خدایش نمیدونم چجوری باید تشکر کنم . سایت درست شد و مشکلی الان نداره .این سایت سایت مذهبی بود که درست شد مال اقا ابوالفضل هم هست انشاا... خود آقا تو زندگی موفقتون کنه .

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...