رفتن به مطلب

مشکل در قالب sideblog

Ehsan

پست های پیشنهاد شده

با سلام. این قالب فکر کنم یک مشکل کوچیک در css داره یا هم احتمالا مشکل از single.php باشه که سایدبار سایت در صفحه اصلی درست نشون داده میشه اما در صفحات و پست ها نشون داده نمیشه و وقتی یک <div> برای اضافه کردن یک باکس جدید بعد از کلاس پست آیتم اضافه میکنم،پشت سر کلاس قبلی نشون داده نمیشه و میاد روی کلاس قبلی! اگه میشه چک کنید فایل رو خیلی ور رفتم باهاش نتونستم متوجه بشم مشکل از کجاست

فایل قالب ضمیمه شد

wp98-side-blog-persian.zip

لینک به ارسال

ابزارک قالب بدرستی کار می کنه چه در صفحه اصلی و چه در تک نوشته و چه در برگه ها

این قالب دارای چهار ستون ابزارک هست Home Page - Multiple Post Pages - Single Post Pages - Page Pages

لینک به ارسال

در لوکال تست کردم به درستی نمایش داده می شود.شما کدی به single.php اضافه کرده اید؟

ویرایش شده توسط oMid
لینک به ارسال

ببخشید مشکل از فایل من بود که برطرف کردم اما فایل اصلی هنوزم یه مشکل داره

در فایل single.php میخوام یه div تعریف کنم که برچسب ها رو نشون بده.وقتی این کار رو انجام میدم برچسب ها رو بعد از متن پست و قبل از کامنت ها درست نمایش میده ولی وقتی به وسیله inspect element گوگل کروم چک میکنم، این div از اول شروع مطلب شروع شده! و وقتی که برای div یک border تعریف میکنم این حاشیه کل محدوده content رو میگیره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...