رفتن به مطلب

عدم اعمال تغییرات در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

چند روزه هر کاری می کنم تغییراتی در قالب ایجاد نمیشه .

هر ابزارکی رو میخوام فعال و سیو کنم سیو نمیشه و در قالب هم نشون داده نمیشه . بروز رسانی افزونه ها اعمال نمیشن یعنی سیو در سیستم صورت نمیگیره .

افزونه جدیدی نصب نکردم ...از افزونه خاصی هم که ممکنه مشکلی داشته باشه استفاده نمی کنم ....

اول فکر کردم شاید مشکل از قالب باشه اما چند تا قالب دیگه هم امتحان کردم اما باز همین مشکل پابرجاست . از چند نفر پرسیدم گفتن حتما مشکل از هاسته .

مشکل از کجاست و چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟

ممنون....

لینک به ارسال

در ضمن یه موضوعی هم الان کشف کردم و شاید در حل کردن این مشکل کمکتون کنه اینکه مثلا در قسمت فهرست ها میخوام یه تغییری تو منو و یا پیوندها بدم ، کلا اون صفحه با سیو شده های قبلیش پاک میشن ! یعنی به حال پیش فرض تبدیل میشن ! تو قسمت های دیگه هم این مشکل هست و هر تغییری و میخوام ایجاد کنم ، به حالت اولیه اش که همون پیش فرض هست تغییر میکنه و هرچی هم قبلا سیو شده بودند و پاک میکنه !

لینک به ارسال

شاید از سمت سرور باشه

بهشون اطلاع بدید تا بررسی کنن

اگر هم میتونید با یک وردپرس دیگه بررسی کنید

لینک به ارسال

من هم فکر می کنم از طرف سرور باشه احتمالا جابجایی فیزیکی هاسته معمولا چهار پنج روزه برطرف می شه

لینک به ارسال

سلامی مجدد

چطور میشه با یه وردپرس دیگه امتحانش کنم ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

به مسئولان سرور اطلاع دادم ، اینو بهم گفتن ، ببینید منطقی :

درخواست دیروز شمارو به دپارتمان فنی ارجاع داده بودیم تا بررسی کنند و طبق بررسی ها اعلام کردن مشکا از سمت هاست نیست ... لطفا در تالارهای گفت و گوی وردپرس مطرح کنید تا دوستان وردپرسی مشکل رو بررسی کنند.

بیش از 20 سایت وردپرسی روی همین سروری که شما هستید هستند بدون اینکه مشکلی متوجه اینها بشه.

لینک به ارسال

خوب اگر جابجایی نداشته باشند نداشتند دیگه

قبل از اینکه تست بگیرید یکلبار فایل htaccess را رینیم کنید مثلا یک آندرلاین پشتش بگذارید و تست بگیرید

برای تست گرفتن هم عجله نکنید ممکنه کش سرور تا یک ساعت هم زمان ببره تا تخلیه بشه

اگر باز هم مشکل باقی بود

یک دیتابیس جدید می سازید و یک پوشه داخل روت سایتتون درست می کنید و یک وردپرس دیگه رو اونجا نصب می کنید و تست می گیرید

لینک به ارسال

می بخشید بازم مزاحمتون شدم ، این خط آخری و خوب متوجه نشدم !

میشه بیشتر در مورد این موضوع توضیح بدین ؟

خوب متوجه نشدم !

"یک دیتابیس جدید می سازید و یک پوشه داخل روت سایتتون درست می کنید و یک وردپرس دیگه رو اونجا نصب می کنید و تست می گیرید"

بازم معذرت میخوام ،خیلی زحمت کشیدید

لینک به ارسال

یک پوشه به نام wp در روت سایتتون (جایی که فایل wp-config.php فعلی وجود داره بسازید و داخل آن یک وردپرس نصب و تست کنید

اگر از نصاب های خودکار وردپرس استفاده می کنید در ابتدای نصب ازتون نام دایرکتوری را می پرسه wp را آنجا بنویسید

در نهایت سایث جدید بحای

domain.com

در

domain.com/wp

باز می شه

لینک به ارسال

سلام

هرکاری میکنم درست نمیشه !

امکانش هست یوزر و پسورد هاست و بدم به خودتون ، تا خودتون زحمت درست کردنش و بکشید ؟

خیلی معذرت میخوام ، اما هزینه اش هم هرچقدر باشه با کمال میل پرداخت میکنم ، میدونم کار شما ارزش فراتر از مسائل مالی داره ...

خیلی ازتون ممنون میشم این کمک و به من بکنید .

لینک به ارسال

قوانین رو بخونید

اینکار ممنوعه و از لحاظ امنیتی هم درست نیست کس دیگه ای این تنظیمات رو روی هاست شما بکنه دو تا لینکی که عرض شد را بخونید فکر کنم ساده ترین نوعی که می شده بیان شده

بابت دست زدن به هاست کسی شرمنده ام ولی می تونیم با هم مرحله به مرحله پیش بریم تا مشکلتون حل بشه

لطفا در بین مراحل از جایی کدی دیگه رو روی سایتتون قرار ندید

از غیر فعال بودن کش مطمئن بشید

و به سئوالهای زیر جواب بدید

افزونه امنیتی ندارید ؟

از سرور آنتی ویروس یا فایروالی را فعال نکرده اید؟

پنلتون چیه؟

نرم افزار filezilla را اگرندارید از آدرس زیر بگیرید و نصبش کنید و جواب سئوالات رو هم بگذارید تا پیشبریم

https://filezilla-project.org/

لینک به ارسال

سلامی مجدد

از لطفتون بی نهایت ممنونم....

من در کل این افزونه ها رو نصب کردم :

Better WP Security

jQuery Vertical Accordion Menu

Special Social Sharing icons

Tango Smileys Extended

ویرایش نقش کاربر ( User Role Editor )

WordPress Database Backup

WordPress Importer

wp-jalali

WP-PageNavi

Wysija Newsletters

پرداخت پارس پال

که الان همه رو غیر فعال کردم به غیر از " پرداخت پارس پال "

چطور متونم از غیر فعال بودن کش مطمئن بشم ؟

افزونه امنیتی که همون Better WP Security بود و همین الان غیر فعال کردم .

آنتی ویروس یا فایروالی سرور هم دست نزدم ، به عبارتی اصلا بلد نیستم ! پنلتون هم همچنین

لینک به ارسال

خوب اصل مشکل همین افزونه است دیگه

این افزونه را باید وقتی بریزید و تنظیم کنید که نمی خواهید تغییری در هاست بدید و قبل از هر تغییری هم غیر فعالش کنید و بعد از تغییر فعال

برای آپدیت و بقیه کارها هم همینطور

لینک به ارسال

با وجود اینکه غیر فعالش کردم اما باز هم مشکل پا برجاست !

نمیشه ابزارکی و در قالب سایت فعال کرد، نمیشه تو قسمت فهرست تغییراتی داد ، تغییری بخوام بدم تمامی مطالب گذشته فهرست پاک میشن .

در ضمن خیلی وقته این افزونه رو سیستم هست ، اما تقریبا ده روزه این مشکل برام به وجود امده ....

مشکل برطرف نشده هنوز ، گام بعدی چیه ؟

لینک به ارسال

سلام

قالب 2012 هم فعال کردم ، اما باز هم این مشکل به قوت خودش باقی مانده !

ای خدا .....

چیکار کنم ؟

اگه سایت و به یه سرور دیگه انتقال بدم ممکنه درست بشه ؟

باید برای انتقال چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

سلام

قالب 2012 هم فعال کردم ، اما باز هم این مشکل به قوت خودش باقی مانده !

ای خدا .....

چیکار کنم ؟

اگه سایت و به یه سرور دیگه انتقال بدم ممکنه درست بشه ؟

باید برای انتقال چیکار کنم ؟

یا صبور باشید یا یک تایمی را مشخص کنید که همزمان آنلاین باشیم

نرم افزار filezilla را اجرا کنید و وارد ftp سایت بشید و از پوشه public_html شروع کنید راست کلیک کنید و دسترسی را به روی 750 بگذارید و تیک بر روی همه پوشه ها اجرا شود را بزنید

یک بار دیگر همینکار را بکنید دسترسی را 666 بگذارید و اینبار تیک بر روی همه فایل ها اجرا شود را بزنید

فایل htaccess را تغییر نام دهید

و چک کنید

لینک به ارسال

معذرت می خوام کمی در جواب دادن تاخیر به وجود آمد .

منظورتون اینکه تو برنامه filezilla این کار و کنم ؟

چون با مرورگر میرم راست کلیک میکنم امکاناتی که بشه دسترسی و تغییر بدم و نداره !

با filezilla هم میخوام وصل بشم ، آدرس سرور و پورت میخواد و پسورد! اونا رو چی بزنم ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...