رفتن به مطلب

Woocommerce یا Easy Digital Download ؟

پست های پیشنهاد شده

به نظر شما کدامیک از افزونه های Woocommerce و Easy Digital Download برای فروش فایل دانلودی مناسب تر است . من تجربه استفاده از افزونه Easy Digital Download رو دارم اما دموی Woocommerce رو هم دیدم ، نوع جدول بندی از لحاظ CSS در Woocommerce بنظر من شکیل تره ولی بهر حال بحث سر قدرت کارایی و برنامه نویسی این دو افزونه است .

دوستان اهل فن لطفا راهنمایی کنین .

لینک به ارسال

به نظر شما کدامیک از افزونه های Woocommerce و Easy Digital Download برای فروش فایل دانلودی مناسب تر است . من تجربه استفاده از افزونه Easy Digital Download رو دارم اما دموی Woocommerce رو هم دیدم ، نوع جدول بندی از لحاظ CSS در Woocommerce بنظر من شکیل تره ولی بهر حال بحث سر قدرت کارایی و برنامه نویسی این دو افزونه است .

دوستان اهل فن لطفا راهنمایی کنین .

من با Woocommerce کار کردم به نظره من از همه کاملتر هست ...

لینک به ارسال

ووکامرس یه نرم افزار فروشگاهی کامله و خوب تنظیمات خیلی زیادی هم داره

ولی اگه شما فقط می خواین فایل های دانلودی بفروشین توصیه می نم که از افزونه های تخصصیش استفاده کنین که هم ساده تره و هم راحت تره کار کردن باهاش

لینک به ارسال

ووکامرس یه نرم افزار فروشگاهی کامله و خوب تنظیمات خیلی زیادی هم داره

ولی اگه شما فقط می خواین فایل های دانلودی بفروشین توصیه می نم که از افزونه های تخصصیش استفاده کنین که هم ساده تره و هم راحت تره کار کردن باهاش

این افزونه ای که میگین ، اسم بخصوصی داره یا همون ووکامرسه ولی با تنظیمات خاص ؟

لینک به ارسال

نه منظورشون افزونه ای مانند easy digital download هست که به صورت تخصصی برای این کار ساخته شده است

لینک به ارسال

http://payline.ir/plugins

یه سر به آدرس بالا برین

2تا افزونه هست که با درگاه پی لاین ست شده

برای محصولات دانلودی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...