رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

حقیقتش ما یک وی پی اس گرفتیم برای سایتمون و داریم به عنوان هاست ازش استفاده میکنیم ...

حالا به مدیر سرور گفتیم که یه پنل به ما بده که هر وقت خواستیم بتونیم ریست کنیم و ...

اومده به ما گفته که از پنل جدید vmware باید استفاده کنید ... حالا یه یوزر پسورد داده و میگه ما دیگه اموزش نمیدیم ، ... توی گوگل هم سرچ کردم ولی چیزی خدایش نفهمیدم ... حالا بهش تیکت کردیم که پنل برامون باز شده ولی نمیدونم که چه جور باید ریست کنیم و ... ، میگه اموزش نمیدیم !!!!!!!!!!!!!!!! فقط تنها راهنمایش اینه که گفت : باید توی پنل، سرورتون رو ادد (پیدا) کنید.

والا ما بلد نیستیم ، هر کی بلد هستش یاد ما هم بده که کارمون راه بیافته

یه عکس هم از پنل براتون پیوست کردم ... ممنون از همگی

post-649-0-39443600-1372585330_thumb.jpg

لینک به ارسال

لطف کنید این هاستینگ رو که جواب تیکت رو هم نمیده معرفی کنید تا دوستان ازش استفاده نکنن !

در مورد سوال هم می تونید از VMware Boomerang که هم حجم کمی داره هم نیازی به آموزش نداره استفاده کنید

http://labs.vmware.com/flings/boomerang

لینک به ارسال

لطف کنید این هاستینگ رو که جواب تیکت رو هم نمیده معرفی کنید تا دوستان ازش استفاده نکنن !

چشم حتما ، به موقع اینو تو تاپیک مطرح میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...