رفتن به مطلب

مشکل جدی |دیر ایندکس شدن مطالب سایت یا اصلا نشدن!!!

yahya

پست های پیشنهاد شده

سلام، نمیدونم عنوان خوبی رو انتخاب کردم یا نه

و اینکه سوالم رو تو انجمن پیدا نکردم البته سوالات زیادی در این زمینه مطرح شده بود اما خوب :D

دوستان سایتی که بنده دارم ادرسش اینه:http://www.moviemandegar.ir

وقتی یک پست ارسال میکنم برای مثال آهنگی که چند دقیقه از منتشر شدنش میگذره و فقط یک سایت غیر از بنده گذاشته من میزارم

بعد از گذشت 5 روز حتی یک گوگل هم ازش نمیاد!

و مثلا مطالی که زیاد جذاب نیستن و فقط یه سری سایت خاص اونو گذاشتن وقتی من ارسال میکنم بعد از سه روز تازه میاد صفحه دوم گوگل!!!

من سعی کردم قوانین سئو رو بخوی رعایت کنم(روبات نقشه-گوگل وبمستر)

افزونه سئو رو به خوبی پر میکنم همه تصاویر alt دارن

و حدود 40 روز از تاسیس سایت میگذره!

لینک به ارسال

با سلام

هنوز زوده سایت شما تازه تاسیس میباشد

ولی از نظر من که حدود 6 ماهی طول میکشه تا از گوگل ورودی خوبی داشته باشی تازه اونم در صورتی که مطالب کپی نباشد و به جورای اختصاصی سایت خودت باشه

در هر صورت حجم کلمات کلیدی در خود مطالب هم مهمه .

ولی بازم میگم باید صبور باش ...

لینک به ارسال

جهت یاد اوری:

دوستان من از افزونه yoast استفاده میکنم تو این سایت ولی تو سایت هی قبلیم از all in one seo استفاده میکردم نتیجه بهتری میداد!

آیا اگر الان من all in one seo رو نصب کنم و یواست رو پاک کنم مکشلی پیش نمیاد و بشینم فیلد های افزونه رو از اول تنظیم کنم

دوستان متخصص سئو خواهشا کمک کنید

لینک به ارسال

ولی از نظر من که حدود 6 ماهی طول میکشه تا از گوگل ورودی خوبی داشته باشی تازه اونم در صورتی که مطالب کپی نباشد و به جورای اختصاصی سایت خودت باشه

اصلا موافق نیستم ! دوستانی که مطلب اختصاصی میزنن میدونم چی میگم ;) در عرض 2 سه ماه هم میشه گوگل رو شیفته ی خودت کنی !

دوستان من از افزونه yoast استفاده میکنم تو این سایت ولی تو سایت هی قبلیم از all in one seo استفاده میکردم نتیجه بهتری میداد!

آیا اگر الان من all in one seo رو نصب کنم و یواست رو پاک کنم مکشلی پیش نمیاد و بشینم فیلد های افزونه رو از اول تنظیم کنم

دوستان متخصص سئو خواهشا کمک کنید

دوست عزیز همه از ALL IN SEO میرن YOAST شما برعکس ! این افزونه سئو وردپرس قطعا بهتر و قدرتمندتر از اون یکی عمل میکنه ! مگه مطالبتون اختصاصی نیست ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...