رفتن به مطلب

سوال در مورد ایندکس گوگل بعد از یک هفته تعطیلی

vahed

پست های پیشنهاد شده

درود

سایت من معمولا ورودی خوبی از گوگل داره و مطالب هم به خوبی ایندکس میشن

اما تقریبا یک هفته ای میشه که سایت به حالت کامینگ سون بود تا قالب جدید رونمایی بشه ؛

دیشب که قالب رونمایی شد ؛ 7 - 8 مطلب منتشر کردم و الان ( بعد از 4 - 5 ساعت ) تست کردم دیدم داخل گوگل ایندکس نشدن

با توجه به 7 روز تعطیلی سایت ؛ چه مدت دیگه مطالب دوباره داخل گوگل ایندکس میشن؟

این امکان وجود داره که دیگه مثل سابق نشه؟!

ویرایش شده توسط vahed
لینک به ارسال

درصورتی که آمار بازدید شما مث قبل برگده،سایت شما حتما در گوگل به روز رسانی میشه

آمار ما اکثرا از خود گوگل بود ؛

تا ایندکس نشه آمارمون بالا نمیره

===

منظورتون اینه که بازدیدمون بالای یه حد خاصی بره ؛ دوباره گوگل مطالب رو ایندکس میکنه؟

لینک به ارسال

بله، اما توجه داشتبه باشید که سوء سایت تاثیر زیادی در عملکرد بازدید و ... داره .

لطفا ببینید سایت رو :

به نظرتون در طراحی این قالب ؛ نکات سئو تا چه حد رعایت شده؟

ویرایش شده توسط vahed
لینک به ارسال

از نظر کد نویسی قالب با کمی تغییرات؛ میتوان به نتیجه خیلی بهتری دست یابید

اینجا رو مشاهده کنید >>>

لینک به ارسال

الان 4-5 روزی میشه که سایت مجددا فعال شده ( بعد از 6 روز از دسترس خارج بودن )

سعی کردن روزانه بطور متناوب مطالبی رو منتشر کنم ؛ اما با گذشت 5 روز ؛ هنوز حتی یک مطلب جدید ایندکس نشده

کمی نگرانم ؛ مشکل خاصی که نیست؟

خیلی طول میکشه تا دوباره مطالب سایتم مثل سابق سریعا ایندکس شن؟

لینک به ارسال

هیچ چیز جدیدی ایندکس نشده؟

نه هیچ چیز جدیدی ایندکس نشده و نمیشه

ورودی از گوگل دارم اما واسه همون مطالب قدیمی هستش

مجبور بودم 5 - 6 روزی سایت رو در حالت غیر فعال (با پلاگین کامینگ سون ) نگه دارم ؛

از چهارشنبه هفته پیش دوباره فعال شد و فردا میشه یک هفته کامل ؛ در طول این یک هفته هیچی ایندکس نشده

لینک به ارسال

معمولا که نداره! اما میشه گفت بین 3-14 روز! خیلی متغییر هست و گوگل اصلا در این نوع موارد چیز ثابتی نداره

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با گذشته مدت زمانی حدود 3 هفته ؛

اما همچنان ما ایندکس نمیشیم

حتی یه مطلب!

==

به نظرتون مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

افزونه سئو دارید؟

پوسته تون سئو هست؟

از افزونه yoast استفاده میکنم

پوسته رو mpourali.com طراحی کرده و بهینه سازی شده

===

فقط میزان بروز شدن سایت کمی مورد داره ؛ نه اینکه بروز نشه ؛ میشه اما در یه بازه منظمی نیست ؛ یعنی یه روز 30-40 تا روز دیگه 7-8 تا ؛ این مشکل ساز میشه؟

لینک به ارسال

فکر کنم یه 2 هفته ای طول بکشه تا سایتتون دوباره به حالت قبل برگرده ، چون گوگل راحت اعتمادشو نسبت به سایت ها از دست میده ولی به سختی میشه اعتمادش رو بدست اورد . البته بستگی به دامین ، عمر دامین و فاصله زمانی بروز رسانی سایت هم داره . اگر فاصله بروز رسانی ها مرتبط و کوتاه باشه ، عمر دامینتون بیشتر از 6 ماه باشه و دامینتون هم منتاسب عناوین و مطالب سایتتون باشه ، بزودی به حالت قبل برمیگردید .

لینک به ارسال

عمر فعالیت سایت با این دامین نزدیک یک ساله

قالب بهینه شده هستش و از افزونه هم استفاده میکنیم

فقط تنها مورد اینه که سایت بروز رسانیش پایین و بالا داره

لینک به ارسال

از افزونه yoast استفاده میکنم

پوسته رو mpourali.com طراحی کرده و بهینه سازی شده

===

فقط میزان بروز شدن سایت کمی مورد داره ؛ نه اینکه بروز نشه ؛ میشه اما در یه بازه منظمی نیست ؛ یعنی یه روز 30-40 تا روز دیگه 7-8 تا ؛ این مشکل ساز میشه؟

یه نکته ؛

دیدین وقتی وارد پنل گوگل وبمسترز میشیم سایت هایی که ادد کردیم یه عکس ازشون نشون میده

الان عکسی که واسه سایت ما نشون میده از قالب قبلیش هست که 3 هفته پیش عوض شده ؛ این عکس نمیبایست عوض شه؟ یکی از دوستان میگه 3-4 روز بعد باید عوض می شده

لینک به ارسال

کمی طول میکشه تا بروز بشه اما در حد چند روز باید باشه

از ما چند روز رو طی کرده ، الان وارد هفته چهارم شده ؛ اما عکس قالب قبلی رو نمایش میده

اگه با اکانت دیگری برم سایت رو مجددا ثبت کنم، مشکلی پیش میاد؟

لینک به ارسال

مشکل ایندکس داشتم دو هفته سایتم ایندکس نمیشد.

در گوگل وبمستر نقشه رو دوباره اد زدم.فقط یکم زمان بدید و حوصله داشته باشید.ایندکس بر میگرده.کلمات کلیدی تکراری نزنید امکان داره پاندای گوگل دامنه شمارو رد کنه.

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

نمیدونم کار درستی کردم یا نه ؛ من با یه اکانت دیگه سایت رو ثبت کردم مجددا ؛ اما تصویری که این بار هم نمایش میده از قالب قدیمی هستش!

لینک به ارسال

گوگل اون تصاویر را از داخل دیتابیسش لود می کنه. بهتره شما با همون اکانت قبلی پیش برید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...