رفتن به مطلب

کمک در یافتن کد و افزونه

پست های پیشنهاد شده

با تشکر

مرتضی جان؟

مشکل من در رابطه با کد یا افزونه که مطالب پر بازدید هر دسته رو به صورت خودکار نشون بده تو تک نوشته ها، تو لوکال هاست و هاست غیر رایگان هم حل نشد

میشه پیگیری کنید؟

لینک به ارسال

بقیه بخش هاش درست کار میکنه؟ خروجی داره یا هیچی نمیاره؟

چون تابعش درست کار میکنه

لینک به ارسال

با تشکر

مرتضی جان؟

مشکل من در رابطه با کد یا افزونه که مطالب پر بازدید هر دسته رو به صورت خودکار نشون بده تو تک نوشته ها، تو لوکال هاست و هاست غیر رایگان هم حل نشد

میشه پیگیری کنید؟

میخواهید پربازدیدترین مطالب دسته را نمایش دهید؟

لینک به ارسال

با سلام

می خوام یک کد تو ابزارک بزارم که وقتی وارد تک نوشته میشی به صورت خودکار مطالب پر بازدید دسته همون نوشته نمایش داده بشه

یعنی آیدی دسته اون نوشته رو من معرفی نکنم، خودش خودکار آیدی دسته هر نوشته رو تشخیص بده و پر بازدیدترین مطالب اون دسته رو نمایش بده

متشکر

اگه سایتمو نگاه کنید واسه مطالب مرتبط و آخرین مطالب دسته و مطالب تصادفی دسته افزونه پیدا کردم

تو تنظیمات ابزارک این افزونه ها گرینه ای به نام " get current category ID " وجود داره

افزونه های advance random posts - simple related posts- و...

لینک به ارسال

شما کدی که دادم رو میتونید توی سایدبار قرار بدید و استفاده کنید

اما ابزارکی نیست. مگر اینکه از افزونه های اجرای کد php در ابزارک استفاده کنید

لینک به ارسال

وقتی N/A قرا رمیدی یعنی دیتای کافی نداره. برای منهم قبلا همین مورد پیش اومده بود

صفحاتتون بازدید خوردن؟

الان خروجی داره پس درست اجرا شده وروش دوم نیاز نیست

لینک به ارسال

بله بازدید دارن

درست خروجی نمیده

مثلا یه مشکل دیگه تو افزونه پیدا کردم

اینکه وقتی آی دی دسته خاصی رو واسش تعریف می کنی که پر بازدیدترین های اون دسته رو نشون بده، پر بازدیدترین های تمام دسته ها رو به صورت خروجی نشون میده

و اینکه صفحات مر بوط به دسته ها زیاد بازدید داشتن و تو ایزارک میگه N/A

لینک به ارسال

تابع wp_footer رو در فایل فوتر دارید؟

از چه تابعی برای نمایش استفاده میکنید؟

لینک به ارسال

اینکه وقتی آی دی دسته خاصی رو واسش تعریف می کنی که پر بازدیدترین های اون دسته رو نشون بده، پر بازدیدترین های تمام دسته ها رو به صورت خروجی نشون میده

همون تابع؟ باید تست کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...