رفتن به مطلب

افزونه انتقال کامل مطالب از فید

ninos

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید .

دوستان افزونه ای فید خوان برای درج مطالب از فید رو می شناسین؟

البته افزونه های زیادی هست ولی فکر کنم همشون محدودیت دارن , کامل ترین افزونه ای رو که میشناسین رو ممنون می شم اگه معرفی بکنین

ممنون

لینک به ارسال

افزونه فیدوردپرس که در بخ اموزش هم ایمان عزیز آموزشش رو قرار دادن

لینک به ارسال

من خیلی هارو تست کردم واقعا هیچ کدومشون کار نمیکنند

دوستان اگر کسی راه کامل و دقیقی برای این مشکل داره ارائه بده

پول هم نیاز باشه پرداخت میکنیم

لینک به ارسال

افزونه ها کار میکنند

اما مشکلاتی هم دارند. گاهی به خاطر بحث زمانبندی مطالبی رو تکراری قرار میدهند

بهتره هر افزونه را به صورت جدا و در بازه زمانی خاص تست کنید

لینک به ارسال

من با افزونه فیدوردپرس کار کردم به صورت 100% درست کار میکنه وهیچ مشکلی تا به حال نداشتم

همه افزونه ها درست هستن فقط باید تنظیمات رو درست انجام بدید تا به درستی کار کنن

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

منم با چندتایی کار کردم مشکل داشتن.

یکی فونتها رو خراب میکرد یکی تگ های منبع رو همراه متن میاورد هرکدوم یه مشکلی داشت.

لینک به ارسال

افزونه WP Rss Poster رو تست کردم

سالم هستش و خوب کار میکنه

البته بسته به فید اون سایتی داره که بهش میدین.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

من افزونه های غیر رایگان هم تست کردم

قاطی میزنن عنوان ها رو جا به جا میشه

چند سال پیش یکی نصب کرده بودم خوب بود اصلا یادم نیست چی بود کارش عالی بود

رایگان بود یعنی از سایت اصلی هم زود تر ایندکس میکرد و بالاتر بود

پیدا کردم میذارم

لینک به ارسال

چند سال پیش یکی نصب کرده بودم خوب بود اصلا یادم نیست چی بود کارش عالی بود

رایگان بود یعنی از سایت اصلی هم زود تر ایندکس میکرد و بالاتر بود

ببخشید درسته این ابزار وجود داره اما نمیشه روش بحث نشه . این کار درست نیست.

نمیدونید چه بلایی سر سایت هایی که از این موضوع بی خبر هستن و مطالبشون برداشته میشه میاد .

به قول خودتون وقتی زودتر ازمطلب اصلی هم ایندکس بشن خیلی جفاست به اونی که خودش مطالبشو مینویسه .

وقتی نویسننده به یه ذوقی خودش مطالبشو آماده میکنه و هزینه های زمانی و هاستیگ رو پرداخت میکنه اون وقت یکی دیگه بیاد مطالبشو از فید ببره و زودتر هم ایندکس بشه ... بماند ... ظلمه به خدا ...

به دلیل وجود چنین سایتایی که مطالب مو بدون ذکر منبع میبردن مجبور شدم کلا قید فید سایتم رو بزنم حتی موتور های جستو جو رو هم بلوک کردم سراغ فید نیان . یعنی از بخشی از امکانات وب چشم پوشی کردم چون راهی نبود .

پدرم در اومد تا تونستم روندی رو پیش بگیرم که مطالب زودتر از اونا ایندکس بشه و دیگه نتونن بیان و حتی اگر میومدن هم دیگه مطالب ایندکس شده بود . من الان از توی موضوع اطلاعاتم بد نیست چون برای اینکه بتونم جلوشونو بگیرم مجبور شدم یاد بگیرم .برای اینکه تمام مطالب رو بیارید عینا کپی بشن حتی تگ ها و زودتر هم ایندکس بشن راهش وجود داره اما باید **** تا افزونه رو باهم مچ کنید متاسفنه 3 تاشونم رایگان هستن .

جان من این موارد رو یاد ندید ( یه زخم خورده ) چون خیلی ها هستن که با یه دلخوشیی میان سایت میزن و مطالب رو هم خودشون مینویسن اما به محض اینکه برخی میبینن مطالب اون سایت خوبه شروع میکنن به تغذیه از اون سایت و بالا بردن سایت خودشون . فکر کنید چه بلایی سر ادمین اون سایت میاد که بی خبره و وقتی بفهمه ... بماند

مطمئنا شما هم چنین سایتایی رو دیدید که بیان از مطالب شما استفاده کنن . چه احساسی نسبت به اونا پیدا کردید وقتی همه رو به نام خودشون زده بودن بدون ذکر منبع . البته این توی نت باب شده هیچ راهی هم برای جلوگیری جود نداره فقط باید مطالب زودتر ایندکس بشه تا جلوشون گرفته بشه .

ببخشید شاید برخی مدیران از دستم ناراحت بشن اینو گفتم .

بازم عذر میخوام .

یا حق

لینک به ارسال

نمیدونید چه بلایی سر سایت هایی که از این موضوع بی خبر هستن و مطالبشون برداشته میشه میاد .

به قول خودتون وقتی زودتر ازمطلب اصلی هم ایندکس بشن خیلی جفاست به اونی که خودش مطالبشو مینویسه .

وقتی نویسننده به یه ذوقی خودش مطالبشو آماده میکنه و هزینه های زمانی و هاستیگ رو پرداخت میکنه اون وقت یکی دیگه بیاد مطالبشو از فید ببره و زودتر هم ایندکس بشه ... بماند ... ظلمه به خدا ...

به دلیل وجود چنین سایتایی که مطالب مو بدون ذکر منبع میبردن مجبور شدم کلا قید فید سایتم رو بزنم حتی موتور های جستو جو رو هم بلوک کردم سراغ فید نیان . یعنی از بخشی از امکانات وب چشم پوشی کردم چون راهی نبود .

پدرم در اومد تا تونستم روندی رو پیش بگیرم که مطالب زودتر از اونا ایندکس بشه و دیگه نتونن بیان و حتی اگر میومدن هم دیگه مطالب ایندکس شده بود . من الان از توی موضوع اطلاعاتم بد نیست چون برای اینکه بتونم جلوشونو بگیرم مجبور شدم یاد بگیرم .برای اینکه تمام مطالب رو بیارید عینا کپی بشن حتی تگ ها و زودتر هم ایندکس بشن راهش وجود داره اما باید **** تا افزونه رو باهم مچ کنید متاسفنه 3 تاشونم رایگان هستن .

جان من این موارد رو یاد ندید ( یه زخم خورده ) چون خیلی ها هستن که با یه دلخوشیی میان سایت میزن و مطالب رو هم خودشون مینویسن اما به محض اینکه برخی میبینن مطالب اون سایت خوبه شروع میکنن به تغذیه از اون سایت و بالا بردن سایت خودشون . فکر کنید چه بلایی سر ادمین اون سایت میاد که بی خبره و وقتی بفهمه ... بماند

مطمئنا شما هم چنین سایتایی رو دیدید که بیان از مطالب شما استفاده کنن . چه احساسی نسبت به اونا پیدا کردید وقتی همه رو به نام خودشون زده بودن بدون ذکر منبع . البته این توی نت باب شده هیچ راهی هم برای جلوگیری جود نداره فقط باید مطالب زودتر ایندکس بشه تا جلوشون گرفته بشه .

بازم عذر میخوام .

یا حق

سلام

دوست عزیز

یه مطلبی بهتون بگم امیدوارم بتونه کمکتون بکنه

من از چند سایت دائم کپی بدون ذکر عنوان میکردم

یه روز رفتم دیدم یه مطلبی همون سایت قرار داده و اسم سایت منو به عنوان منبع ذکر کرده واقعا خجالت کشیدم بدون منبع انتشار دادم

ببنید شما فقط یه راه کار عالی دارید که هیچ کس نتونه مطالبتون برداره اون هم حذف index.php هست

ببنید الان دوستانی دارم که با 100 هزار تومن ربات دارن که بدون فید مطالب شما رو میگیرن

ازشون بخواهید مطالبی که شما از جاهای دیگه کپی میکنید را کپی نکنن

میشه مدرکی ارئه بدید که مقالات شما کار شده هستن و یا تحقیق و یا حداقل پول برای ان پرداخت کرده اید

صرفا چون از چند جا مطلب برمیدارید نمیتونید بگید کپی رایت

قدم اول خودتون بردارید هیچ مطلبی در نت بدون منبع نیست

حتی ترجمه شده ها

من و مدیر مردان و یا برترین ها هم منابع سایت های ما از جاهای دیگر است

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

بازم عذر میخوام .

یا حق

شما برای حل این مشکل باید به فید سایتتون زمان تأخیر می دادید. یعنی باید براش تعریف می کردید مثلا بعد از چند ساعت که از انتشار مطلب گذشت اونوقت مطلب توی فید سایت نمایش داده بشه تا اول سایت خودتون ایندکس بشه و بعدا سایتهای کپی کار بتونن کپی کنن.

این آدرس رو ببینید: http://www.moallemi.ir/blog/1388/12/07/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

مطالبی که از طریق فید کپی بشند به هر طریقی استفاده بشند در دراز مدت به نفعه منبع اصلی مطلب عمل خواهند و این بخاطر ارتباط آر اس اس و پینگه و خیلی به قید منبع از طرف استفاده کننده مرتبط نیست

لینک به ارسال

مطالبی که از طریق فید کپی بشند به هر طریقی استفاده بشند در دراز مدت به نفعه منبع اصلی مطلب عمل خواهند و این بخاطر ارتباط آر اس اس و پینگه و خیلی به قید منبع از طرف استفاده کننده مرتبط نیست

آقای فخار نمیدونم چرا بیخود و بیجهت دوستت دارم :D آدم عکس شما رو که می بینه دلش وا میشه ;)
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...