رفتن به مطلب

سئوال در مورد اتصال چند وردپرس به هم

ariaieboy

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشید مزاحم می شوم نگاه کنید من می خواهم یک سایت داشته باشم که با استفاده از چند تا وردپرس درست شده باشه یعنی مثلا یک سایت واحد باشه ولی 3 تا وردپرس داشته باشه که به هم متصل باشه نمی خواهم از بخش چند سایته خود وردپرس استفاده کنم می خواهم کلا وردپرس ها جدا باشه به این صورت که من مثلا سایتم 3 تا بخش داره دانلود ، آموزش و اخبار ای تی برای هز یک از این سه بخش یک وردپرس جدا نصب بشه که بعد این ها همه با هم متصل باشه و با گذاشتن مطلب تو هر کدوم این مطالب در سایت اصلی نمایش داده بشه بع بشه در وردپرس اصلی که از طریق اون سایت نمای داده می شه مطلب گذاشت و بقیه رو کنترل کرد برای هر موضوع مادر یک وردپرس جدا باشه

مثل این که چند تا کامپیوتر رو شبکه کنی همه چیز روی کامپیوتر اصلی نمایش داده بشه و از طریق اون کامپیوتر اصلی بشه بقیه اون کامپیوتر ها رو کنترل کرد و درش تغییرات داد فکر کنم همچین چیزی امکان داشته باشه چه دقیق مثل کاری که من می خواهم چه با تغییرات

لینک به ارسال

اگر نیاز به نظارت مستقیم ندارید میتونید یک سایت اصلی داشته باشید و بقیه پست های سایتها رو با کمک rss نمایش بدید

این میشه راه ساده

راه پیچیده میشه: شما یک افزونه بنویسید که مثلا با کمک درگاه xmlrpc برای هر کدوم از سایتها در انتشار مطلب ، یک نسخه رو به سایت اصلی ارسال کنه

لینک به ارسال

من فکر می کنم سئوالتون رو برعکس مطرح کردید

نیاز شما چند سایت با یک وردپرسه نه چند وردپرسه یکی شده

وردپرس مولتی بلاگ یا چند سایته دقیقا برای همین کار ها بدرد می خوره

فرض کنید یک سیستم وبلاگ دهی هستید که چند وبلاگ را زیر مجموعه دارید

مدیریتتون ثابته و دیتابیستون هم یکی

در وبلاگ مادر هم می تونید مطالب همه وبلاگ ها را نمایش بدید

لینک به ارسال

راستیتش یک چیزی همینطوری می خواهیم ولی وردپرس شبکه محدودیت زیادی داره و برآورده نکرد نیازهامون رو

لینک به ارسال

وردپرس شبکه هیچ محدودیتی به نسبت و.ردپرس معمولی نداره فقط ابزار را برده و در پنل ویژه مدیر اصلی چیده (اصطلاحا super Admin) که کسی است که وردپرس اولیه را راه اندازی کرده و آی دی یک دارد

باید از صفحه اصلی سایت و نوار ابزار بالای سایت وارد بخش مدیریت شبکه من بشوید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...