رفتن به مطلب

آپلود فایل در هاست دانلود از طریق وردپرس

MJP

پست های پیشنهاد شده

آقا كسرا يا استفاده از اين افزونه تنها راهشه؟

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

آقا كسرا يا استفاده از اين افزونه تنها راهشه؟

خب شما چه مشکلی با این افزونه دارید :-؟

راحت ترین راهش همینه من خودم از راه ها دیگه که خیلی پیچیده و درسر داره استفاده میکردم اما از وقتی با این آشنا شدم خیلی خیلی راحت تر هست کارم

لینک به ارسال

آقا من اين كارايي كه گفتيد رو انجام دادم آدرس عكس هام به اين شكل دراومدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :

http://dl.morahem.com/http://www.morahem.com/majale/wp-content/uploads/2013/01/ashpazi.jpg

لینک به ارسال

خوب شما حتما درست تنظیمات رو انجام ندادین.

یه بار دیگه با دقیت انجام بدین.

آدرس هم نیازی نیست این همه طولانی کنید.

حالا این کارایی که من میگم انجام بدین.

شما توی هاست دانلودتون یه پوشه به اسم upload بسازین و فایل های موجود توی هاستتون رو توی اون بزارین(2013 رو بزارین خود upload رو نزارین توش)

حالا توی قسمت ftp آدرس رو به شکل زیر در بیارین.

/public_html/upload/

بعد http رو به این شکل بزارین(احتمالا اینجا اشتباه کردین)

/upload/

لینک به ارسال

بعد این فایل های پوشه اپلود که حجشون زیاده رو چجوری انتقال بدم به هاست دانلود که خدا خوشش بیاد با این سرعت نت ما!!!

لینک به ارسال

بعد این فایل های پوشه اپلود که حجشون زیاده رو چجوری انتقال بدم به هاست دانلود که خدا خوشش بیاد با این سرعت نت ما!!!

این راهی که اینجا گفتم راحت ترین راه هستش برای انتقال فایل های حجیم در چند ثانیه :

لینک به ارسال

خوب شما حتما درست تنظیمات رو انجام ندادین.

یه بار دیگه با دقیت انجام بدین.

آدرس هم نیازی نیست این همه طولانی کنید.

حالا این کارایی که من میگم انجام بدین.

شما توی هاست دانلودتون یه پوشه به اسم upload بسازین و فایل های موجود توی هاستتون رو توی اون بزارین(2013 رو بزارین خود upload رو نزارین توش)

حالا توی قسمت ftp آدرس رو به شکل زیر در بیارین.

/public-html/upload/

بعد http رو به این شکل بزارین(احتمالا اینجا اشتباه کردین)

/upload/

من اين كارو انجام دادم حالا آدرس تصاويرم كه توي پوشه آپلود روي هاست اصليم بوده رو به هاست دانلود تغيير نداده و از همه مهمتر وقتي كه ميخوام از طريق وردپرس الان عكس رو آپلود كنم اين ارور رو ميده:

Hacklog Remote Attachment:failed to make dir on remote server!Please check your FTP permissions.

لینک به ارسال

میگه که خودش نمیتونه پوشه ایجاد کنه.

مگه شما خودتون پوشه رو ایجاد نکردین توی هاست و آدرس روی توی افرونه نذاشتین؟

اگه انجام دادین یه نگاهی به پوشه اصلیتون بندازین ببینید شاید دسترسی(permissions)تغییر کرده باشه.

هم پوشه اصلی رو نگاه کنید هم پوشه های درون پوشه اصلی

لینک به ارسال

سلام. اقا اخرش اين بحث به كجا رسيد! يعني هيچ راهي وجود نداره كه از طريق وردپرس فايلي رو به هاست دانلود آپلود كرد؟!!!!!!!! پس اين همه وبسايت چجوري اينكارو كردن!؟؟؟

اگه بخوام اين كارو كنم سه چهار ماه طول ميكشه كه تا بخوام آدرس هاي فايل هارو تغيير بدم!!!!

از همون افزونه ای که دوستمون فرمودن استفاده کن، البته این که میگن همه فایل ها رو باید انتقال بدی به هاست دانلود به خاطر تصاویر شاخص+ اینکه اگر بخواهی مثلا تصاویرت رو از توی رسانه مشاهده کنی که نیازی نیست حتما انتقال بدی

(داخل سایت پرسش و پاسخ آقای حاجی محمدی پرسیدم، گفتن یه راهنمایی میکنم باید از cmd ارستفاده کنی که هرچی ازشون پرسیدم کامل توضیح بده، حرفی نزد)

لینک به ارسال

آره درسته.

مشکل ایشون بخاطر این بود که به جای public_html از روی فایل نوشتاری بنده که اشتباه تایپی بود public-html نوشته بودم.

مشکل حل شد.

لینک به ارسال

من این نکته رو که میشه لینک ها رو اتومات تغیر داد نمی دونستم، چقدر بدبختی کشیدم، یکی یکی نشستم فایل ها رو آپلود کردم و از هزار جا لینک ها رو تغیر دادم

اگر میدونستم خیلی خوب بود.

البته اشکال نداره حالا خانم صادقی اگر شما این کار رو انجام دادید و جواب داد بگید که ما هم بقیه فایل ها رو به این شکل انتقال بدیم

لینک به ارسال

من که ذکر کردم .برای تغییر لینک ها باید توی تنظیمات توی قسمت Move روی لینک here کلیک کنید تا لینک ها اتوماتیک جایگزین بشن.

و برای برگشتن لینک ها به حالت قبلی هم توی قسمت Recovery روی لینک here کلیک کنید تا به حالت اولیه برگردن.

لینک به ارسال

سلام آقا من اینو نصب کردم ولی تصاویر رو آپلود نمیکنه.نمی دونم مشکل از کجاست همه تنظیمات رو هم کامل انجام دادم

چه خطایی میده؟

لینک به ارسال

مشکل رو فهمیدم شما از یه یوزر فرعی استفاده کردین.

باید یوزری که به اسم سایتتون هستش رو انتخاب کنید و پسوردش با پسورد ورودی cpanel یکی هست.

توی لیست ftp هاستتون احتمالا به اسم bia2pato هستش.

امتحان کنید حتما درست میشه.

دوستان هنگام استفاده از افزونه از ftp اصلی هاستتون استفاده کنید.و از ftp ای که خودتون ساختین استفاده نکنین چون تنظیماتش فرق داره.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان کسی هست کمک کنه لینک ها رو تغیر بدم؟

من الان پوشه آپلود رو توی هاست دانلود آپلود کردم اما زیاد ازش سر در نمیارم، اگه کسی از دوستان میتونه لطفا بگه که من یوزر و پسورد رو بهش بدم

لینک به ارسال

والا اولین موردش اینه که مثل این دایرکت ادمین فایل هایی که اسمشون فارسیه رو نمیخونه!

دوم این که من قبلا فایل ها رو قبلا بعضی هاشون رو انتقال دادم و لینکشون رو تغیر دادم اما الان که میخوام همه رو یکجا انتقال بدم نمی تونم در واقع بیشترش به خاطر اینه که با دایرکت ادمین بلد نیستم و برای کپی کردن فایل ها مشکل پیدا میکنم

لینک به ارسال

مورد اول :

بله با فایل های فارسی مثل اینکه مشکل داره شما خودتون نباید اسم فایل ها رو فارسی میگذاشتین تنها را انگلیسی کردن فایل ها هستش.

در ضمن شما میتونید فایل های قدیمی رو انتقال ندین و همونجا بمونن و فقط فایل های جدیدی که میزارین به هاست دانلود منتقل میشن.

مورد دوم :

برای انتقال میتونید از پوشه upload یه فایل zip تهیه کنید بعد به پشتیبانی هاستتون بگین که فایل رو براتون انتقال بدن یا اینکه از لینک زیر امتحان کنید

http://forum.wp-parsi.com/topic/8500-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF/page__st__10

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

نه من فایل ها رو انتقال دادم فقط یه نفر رو میخواستم که واسم خود فایل ها رو به پوشه 2013 که قبلا ساختم و یه سری هم فایل خودم توش اپلود کردم انتقال بده

لینک به ارسال

اولا که طبق قانون انجمن این کار خلافه.

دوما که این کار خیلی ساده هستش.

شما پوشه 2013 رو بزار توی پوشه upload و فایل های که خودتون آپلود کردین رو هم نمونه لینکشون رو بزارین تا راهنماییتون کنم که چیکار باید بکنید.

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

اوکی، خوب حالا فقط بگیئ چطور باید همه فایل های داخل پوشه آپلود رو به پوشه 2013 انتقال بدم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...