رفتن به مطلب

آپلود فایل در هاست دانلود از طریق وردپرس

MJP

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید. ببخشید من سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم

من الان یه هاست دانلود دارم و میخواستم ببینم چیکار باید کرد تا فایل هایی که از طریق وردپرس آپلود میشن خودکار به هاست دانلود آپلود بشن نه هاست اصلی

ممنون

لینک به ارسال

افزونه ای هست که می تونید باهاش از طریق ودپرس هم روی هاست دیگر فایل اپلود کنید هم مدیریتشون کنید الان وقت ندارم پیدا کنم براتون بزارم ولی اگر توی این سایت برید باید پیدا کنید

wordpress98.com

لینک به ارسال

کدومش بهتره؟ من upload to ftp رو دان کردم اما نمی دونم توی تنظیماتش چی باس وارد کنم

لینک به ارسال

ببخشید من الان به شدت گیج شدم!

من سرچ کردم همه گفتن که امکانش نیست رسانه رو به هاست دانلود وصل کرد، پس اگه اینطوره من برای هیچ پستی نمی تونم تصویر شاخص قرار بدم چون هیچ تصویری توی رسانه آپلود نشده.

خواهشن یکی کمک کنه

لینک به ارسال

برای تصویر شاخص

وردپرس برای تغییر تصاویر (resize) نیاز به دسترسی دارد

و فقط در همان هاستی میتواند تغییرات را اعمال کند که وردپرس هم باشد

لینک به ارسال

ای بابا، پس یعنی هیچ راه حلی نداره دیگه!

راستی کدوم افزونه برای هاست دانلود بهتره؟

لینک به ارسال

هاست دانلود بهترین شرایط ساخت اکانت FTP و ایجاد درایو آن برای سیستم عامل

بدون نیاز به هیچ افزونه‌ای

لینک به ارسال

ببخشید من اصلا متوجه نشدم، من اولین باریه که دارم با هاست دانلود کار میکنم و اصلا بلد نیستم، اگر ممکنه راهنمایی کنید

یعنی چی اکنات اف تی پی برای سیستم عامل

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه میخوای فایل های آپلود شده توسط وردپرس مستقیم در هاست دانلود آپلود بشه از این افزونه استفاده کن

Hacklog Remote Attachment

اگه مشکلی در اتصال داشتی بگو راهنماییت میکنم.

خودمم دارم از این افزونه استفاده میکنم واقعا خوبه و تا حالا مشکلی نداشتم.

ویرایش شده توسط ashkanreal
لینک به ارسال

باو خوب این ها واسه چی هستن، من میخوام فایل های آپلودیم وارد هاست دانلودم بشن از طریق وردپرس و شما گفتی نیاز به افزونه نیست

لینک به ارسال

باو؟! فارسی هست؟!

همونطور که پارسا گفته اگر عکسها روی یک هاست دیگه برن دسترسی وردپرس محدود میشه مثلا برای بندانگشتی

برای اینمورد هم راه حل 100% وجود نداره

لینک به ارسال

باو؟! فارسی هست؟!

همونطور که پارسا گفته اگر عکسها روی یک هاست دیگه برن دسترسی وردپرس محدود میشه مثلا برای بندانگشتی

برای اینمورد هم راه حل 100% وجود نداره

فارسی؟! پارسی هست؟

پس دیگه بیخیال بشم، ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز من که بهتون گفتم با افزونه Hacklog Remote Attachment میشه به راحتی این کار رو انجام داد.

حتی تصاویر بند انگشتی هم ایجاد میکنه و به راحنی متصل هستش.

میتونی یه نگاه به وب من بندازی.

منم با این افزونه تونستم این کار رو انجام بدم.

لینک به ارسال

زبان فارسی و ملیت پارسی هست.حداقل الان که اینطور هست. :)

موفق باشید

لینک به ارسال

کاملا مثل خود هاست اصلی عمل میکنه انگار نه انگار که فایل ها روی هاست دانلود هستن.

در ضمن باید تمامی فایل هایی که توسط وردپرس قبلا آپلود شدن رو به هاست دانلود منتقل کنی.

ویرایش شده توسط ashkanreal
لینک به ارسال

نمی خوام اینجا چت روم بشه ولی فکر نمی کنید که اصل کلمه فارسی عربی هست؟؟ فارسی به زبان پارسی میشه پارسی نه فارسی :D

لینک به ارسال

سلام. اقا اخرش اين بحث به كجا رسيد! يعني هيچ راهي وجود نداره كه از طريق وردپرس فايلي رو به هاست دانلود آپلود كرد؟!!!!!!!! پس اين همه وبسايت چجوري اينكارو كردن!؟؟؟

در ضمن باید تمامی فایل هایی که توسط وردپرس قبلا آپلود شدن رو به هاست دانلود منتقل کنی.

اگه بخوام اين كارو كنم سه چهار ماه طول ميكشه كه تا بخوام آدرس هاي فايل هارو تغيير بدم!!!!

لینک به ارسال

نه خود افزونه لینک ها رو به صورت اتومات به آدرسی که شما میدین تغییر میده.فقط شما باید پوشه upload توی وردپرس رو فشرده کنین به هاست دانلود انتقال بدین.

خود افزونه توضیحات کاملی داره.

screenshot-2.png

توی ftp server باید آدرس ftp هاست دانلود رو وارد کنی:

مثال:dl.yourdomain.com

قسمت دوم هم پورت رو وارد میکنی که همیشه 21 هستش.

قسمت سوم ftp username هست و چهارم password که بهتره از ftp پیشفرض استفاده کنی.

اگه ار direct admin استفاده میکنی توی پانلش برو به قسمت ftp و اسم ftp رو ببین چیه پسوردش هم پسورد همون direct admin هستش.

قسمت timeout رو هم کاری نمیخواد بهش داشته باشی.

اما قسمت ششم(Remote base URL :) آدرس هاست دانلود رو میزاری:

http://dl.yourdomain.com

قسمت هفتم(FTP Remote path:) باید آدرس ftp پوشه ای که باید فایل ها درونش آپلود بشه رو بزاری.

مثال: public_html/img

قسمت هشتم(HTTP Remote path:) هم باید آدرس http پوشه فایل ها رو وارد کنی.

مثال: img

که در اصل این میشه : http://dl.yourdomain.com/img/

میتونی هر جایی بهش آدرس بهش بدی فقط توجه کن که آدرس ftp یه public_html پشتش داره.

و در آخر هم پس از ذخیره تغییرات توی همون تنظیمات افزونه پایین صفحه :

روی گزینه here توی قسمت move کلیک کن تا آدرس های قبلی هم به آدرس های جدید منتقل بشن.

Move

if you have moved all your attachments to the remote server,then you can click here to update the database

لینک به ارسال

خودم که استفاده میکنم دیگه توجه نکردم دیگران هم استفاده میکنن یا نه.

میتونید یه نگاهی به سایتم یندازید.بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه.

لینک به ارسال

آقا اشكان ميترسم از اون افزونه هايي باشه كه ديگه آپديت نميشن!!!

من هم تست کردم و کار میکنه

مشکلی هم نداره و حتی اگر آپدیت هم نشه بازم مشکلی پیش نمیاره مگه اینکه وردپرس تغییرات اساسی بده که فک نکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...