رفتن به مطلب

سوال درباره گزینه های اضافه شده به ویرایشگر به خاطر قالب

MJP

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید.

من قالب اگریگیت را نصب کردم و چند تا گزینه به ویرایشگرم اضافه شد! مثلا یکی از اون ها اینه که میشه توش یه لینک دانلود گذاشت و به حالت کشویی باز میشه و لینک اونجا قابل مشاهدست.

حالا سوال من اینه که من وقتی قالبم رو عوض کنم تکلیف اون ها چی میشه؟

(منظور رو رسوندم؟)

لینک به ارسال

درود ;

خب اگه قالب جدید اون قابلیت ها رو نداشته باشه ، به حالت معمولی نشون داده میشه + شورت کد

مثلا به این شکل :

[learn_more]

لینک دانلودی که قبلا به حالت کشویی باز می شد

[/learn_more]

لینک به ارسال

خوب من اگر بخوام این امکانات رو به قالب جدیدم اضافه کنم چی؟

این نوع کدها تو فایل فانکشن اضافه میشن ، باید کدها و فایل های مربوطه رو از قالب قبلی به قالب جدید کپی کنید.

لینک به ارسال

الان فانکشن رو بدم میتونید ببینید کدوم کد ها هستن؟

اصلا استفاده از این طور کد ها توصیه میشه؟ مشکلی نداره؟

لینک به ارسال

فانکشن رو بزارید یه نگاه میندازم

استفاده از این کدها هم مشکلی نداره فقط برای زیباتر کردن مطالبه و بیشتر قالب های پریمیوم این امکانات رو دارند!

البته ایشالا قالب شما که پریمیوم نیست؟!

لینک به ارسال

پوسته پریمیوم به پوسته های تجاری و فروشی گفته میشه...

اگه به طور قانونی خریده باشی می تونی مشکلت رو با پشتیبانی قالب مطرح کنی و باید پاسخگو باشه ....

و اگه غیر قانونی یا دانلود کردی هم که حداقل اینجا نمیشه به مشکلاتت رسیدگی کرد!!

لینک به ارسال

اوکی ممنون، آخه این آقای صدرا علیزاده خیلی خیلی دیر جواب میدن!

به هر حال بازم ممنون از کمکتوت آقا علیرضا :)

لینک به ارسال

من با پشتیبانی صحبت کردم به دلایلی نتونستن واسم توضیح بدن

نمیشه الان یه نفر واسه من توضیح بده؟

لینک به ارسال

باهاش صحبت کردم گفت نمیشه به قالب دیگه انتقال داد، کلا هر کاری ازش میخوام انجام نمیده!

خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه

لینک به ارسال

ببینید پوسته اصلی پولی و پرمیوم هست. اصلا حق خرید و فروش برای سایت اصلی و سازنده هست نه برای فارسی ساز پوسته!

حالا سایتهای مختلف ایرانی برای دانلود میزارن که همون دزدی اثر هست. قبلا بحث کاملی در اینمورد شده....

سایتی که خریداری کردید اومده فارسی کرده و برای فروش گذاشته که اینکار درستی نیست.

بهرحال، ما اینجا به هیچ وجه از این پوسته ها پشتیبانی نمی کنیم.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب خدمت همگی دوستان و اساتید

جناب استاد گران سایه شما تا الان قوانین الگانت تمز رو مطالعه کردید ؟

شما تا الان باهاشون مکاتبه داشتین ؟

شما رسما دارین به ما میگید دزد جناب گرانسایه . به خدا از یه مشت کاربر حسود توقع داشتم این حرفو بزنن نه شما که جای استاد ما هستید . من میتونستم با یک ملیون تومان خیلی چیزا رو برای زندگیم بخرم . مبتونستم از قالب های دزدی استفاده کنم . ولی اون موقع دیگه نمیشد سرتو بالا بگیری و تا مشکلی بود سری قالب رو به آخرین نسخه برای کاربرات آماده کنی . من این مبلغ رو پرداخت کردم و اکانت دولوپر رو خریدم ، قوانینشون رو مطالعه کردم و الان قالب اوریجینال رو میدم دست مشتریانم که کسی منو دزد خطاب نکنه . شما فکر میکنین اگر کار ما دزدی بود چطور میتونستیم آخرین نسخه انگلیسی قالب هارو همون روزی که توی سایت مادر منتشر میشه توی سایتم بزارم ؟ شما چند تا تاپیک رو از من دیدین توی بخش پشتیبانی لگانت تمز ؟

اگر من دارم از این قالب ها غیر قانونی استفاده میکنم چرا بیام خودمو به الگانت تمز محدود کنم ؟ میتونستم بیام مثل خیلی سایتای خز ماس مالی یه مشت قالب آشغال داغون رو که معروف شدن رو فونت فارسی بهش بچسبونم بزارم برای دانلود با یه ادبیات مسخره بگم بیاین دنلود کنین ... . بعد یه سری کاربر بی سواد تر از خودشون دانلود کنن تشکر کنن طرف جیگرش حال بیاد ! نه جناب گرانسایه من اونقدر برای خودم ارزش قائل هستم که دزد نباشم ...

لینک به ارسال

سلام

کسی به شما انگ دزدی نزده! بالاترهم اشاره شد که:

سایتی که خریداری کردید اومده فارسی کرده و برای فروش گذاشته که اینکار درستی نیست.

چرا؟ در پایینتر اشاره میکنم.

جناب استاد گران سایه شما تا الان قوانین الگانت تمز رو مطالعه کردید ؟

بله

در قوانین به صراحت گفته شده محصولات متعلق به سایت خودش هست و بحث اکانت دولوپر هم این هست که میشه از این پوسته ها برای پروژه های شخصی استفاده و تغییر و به مشتری تحویل داد اما بحث فروش مستقیم پوسته درش نیست.

اگر نیاز به ادامه گفتگو هست در پیام خصوصی در خدمتتون هستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...