رفتن به مطلب

چند سوال در مورد برچسب ها

پست های پیشنهاد شده

درود ،

آیا این امکان هست که در وردپرس بریا هر دسته مثلا 20 تا برچسب تعریف کنی و بگی هر وقت پستی با این دسته زده شد این بر چسب ها بهش اضافه بشن؟آیا این کار کلا خوبه؟

آیا در صورت نمایش دادن برچسب ها ، برچسب ها اثری دارند؟

لینک به ارسال

درود ،

آیا این امکان هست که در وردپرس بریا هر دسته مثلا 20 تا برچسب تعریف کنی و بگی هر وقت پستی با این دسته زده شد این بر چسب ها بهش اضافه بشن؟آیا این کار کلا خوبه؟

آیا در صورت نمایش دادن برچسب ها ، برچسب ها اثری دارند؟

اگر مثل من مبتدی هستید می تونید از پلاگین استفاده کنید.

چند نمونه:

http://wordpress.org/plugins/automatic-post-tagger/

http://wordpress.org/plugins/auto-tag/

در ادامه اگر به جز روش استفاده از پلاگین کد نویسی خاصی هست از اساتید محترم درخواست کمک که راهنمایی کنند.

سپاس

لینک به ارسال

اگر هدفتون بهبود توی سئوست و حساب شدن چندین کلمه در مورد مطالب یک موضوع این موارد را به عنوان توضیحات هر دسته بندی در بخش مربوطه وارد کنید (پیشخوان> نوشته ها> دسته بندی)

ولی می شه هم شرطی نوشته بشه که در صورت اینسرت شدن مطلب در یک دسته بندی چند تگ مشخص هم به تگهای اون مطلب اضافه بشه البته من الان فرصت نوشتن ندارم ولی اگر دوستان دیگه کد را نگذاشتند یک کمصبور باشید، عرض می کنم

لینک به ارسال

اگر هدفتون بهبود توی سئوست و حساب شدن چندین کلمه در مورد مطالب یک موضوع این موارد را به عنوان توضیحات هر دسته بندی در بخش مربوطه وارد کنید (پیشخوان> نوشته ها> دسته بندی)

ولی می شه هم شرطی نوشته بشه که در صورت اینسرت شدن مطلب در یک دسته بندی چند تگ مشخص هم به تگهای اون مطلب اضافه بشه البته من الان فرصت نوشتن ندارم ولی اگر دوستان دیگه کد را نگذاشتند یک کمصبور باشید، عرض می کنم

بله.تشکر منتظرم هستم

لینک به ارسال

بنده وب سایتی رو براتون مثال می زنم با این که اصلا برچسب نمی زنه به پست هاش یا لااقل برچسب ها رو نشون نمی ده ولی تو ثفحه اول گوگل هست.این چطوری میشه؟؟

4jok.com

لینک به ارسال

بله بدون برچسب هم میشه ایندکس خوبی داشت

همین انجمن هم ایندکس رو خیلی از برچسب نمیگیره

لینک به ارسال

در واقع نه تنها برچسب همه ی مسائل سئو مشکل ما نیست مشکل گوگله

گوگل وظیفه داره وقتی کاربری دنبال پشتیبانی پارسی برای وردپرس می گرده این سایت رو براش پیدا کنه و الا کم کم مخاطبینش رو از دست می ده

پس مطمئن باشید که جستجو گران گوگل به روش های اینچنینی (گذاشتن یک تعداد برچسب یک جور روی هر دسته بندی) خیلی سریع عکس العمل منفی نشون می دند و تشخیصش خواهند داد

چندین مسئله در ورودی گوگل خیلی مهمه

اولیش قدمت سایت و پیوسته کار کردنشه

دومیش مدت زمانیه که جستجوگرانش قبلا در اون سایت ها وقت گذاشتند و تعداد دفعات بازدید یک کاربر بعد از اینکه یکبار توسط گوگل به سایتی معرفی می شه

سومیش سخت افزار سایته که توان ترافیکی رو داشته باشه و کاربر را برای لود صفحات معطل نکنه

چهارمیش مدت زمان مانده از اجاره هاست و دامینه که به نوعی برای سرمایه گذاری روی یک سایت تضمین ایجاد می کنه

پنجمیش توجه کردن وبلاگ نویس به مناسبتهای تقویمیه که باعث می شه مطلب روز وبلاگ دقیقا موضوعی داشته باشه که بیش از 20% جستجوهای روز (محلی) رو به خودش اختصاص داده

ششمیش کپی کار نبودن (رعایت کردن حقوق کپی برداری)

از هفتم به بعدش می ره توی موارد سئو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...