رفتن به مطلب

مشکل با افزونه GD Star Rating

king8

پست های پیشنهاد شده

افزونه GD Star افزونه معتبریه و هزاران کاربر هم بدون مشکل دارند باهاش کار می کنند

مشکل از طرف افزونه نیست که بشه یک راه حل براش تعریف کرد

مشکل از مچ شدن فایل ها و اسکریپت های شماست که من نمی دونم چی به چیه به نظرم تنها راه حلتون اینه که یک طراح هاست و افزونه ها و اسکریپت هاتون رو بچینه و ست کنه و تحویلتون بده من اگر فرصتش را داشتم می کردم ولی متاسفانه ندارم

افزونه ها و اسکریپتها چیده بشن و ست بشن کار سختیه یا نه؟

وقتی یه پست میخوام ارسال کنم اصلا ادیتور نمایش داده نمیشه ... فقط متنی میتونم پست ارسال کنم

شما لطف دارین :)

لینک به ارسال

همونطور که ایمان عزیز گفتن تداخلی ایجاد شده

باید افزونه ها رو یکی یکی غیرفعال کنید تا ببینید مشکل از کدوم هست

لینک به ارسال

من افزونه wordpress prevent copy paste رو نصب کردم و بعدش این افزونه کار نمیکنه (وقتی مس رو روی ستاره ها حرکت می دادم میشمردشون ولی الان نمیشماره و 0 هست)

wordpress prevent copy paste رو غیرفعال کردم، خود جی تی رو هم هم غیرفعال کردم و هم دوباره نصبش کردم ولی مشکل حل نشده

راهی بنظرتون میرسه؟

لینک به ارسال

من افزونه wordpress prevent copy paste رو نصب کردم و بعدش این افزونه کار نمیکنه (وقتی مس رو روی ستاره ها حرکت می دادم میشمردشون ولی الان نمیشماره و 0 هست)

wordpress prevent copy paste رو غیرفعال کردم، خود جی تی رو هم هم غیرفعال کردم و هم دوباره نصبش کردم ولی مشکل حل نشده

راهی بنظرتون میرسه؟

احتمالا در صفحه خطای js دارید

در کنسول فایرباگ ببینید خطایی نمایش داده میشود یا نه

لینک به ارسال

خوندن این htaccess از حوصله من که خارجه

پیشنهاد:

1.کل محتویات htaccess را حذف کنید

2. به پیشخوان > تنظیمات > پیوند یکتا برید و کلید ذخیره را یکبار دیگر بزنید

3. هر افزونه امنیتی یا افزونه ای که به نوعی با آدرس ها سر و کار داره رو یکبار غیر فعال و مجددا فعال کنتید تا کدهای مربوطه اش بازسازی بشه

و مرحله به مرحله چک کنید تا متوجه بشید مشکل از کجاست

بازم درست نشد

تمام مراحل رو انجام دادم و تمام افزونه ها رو غیر فعال و فعال کردم بازم تاثیری نداره

فکر کنم مشکل از Sucuri Security باشه(پست 12) ، پاکش کردم ولی فکر کنم تغییراتش پاک نشده

لینک به ارسال

معمولا محتویات اینگونه افزونه ها در htaccess چاپ می شه برای همین خواستم محتویاتش رو پاک کنید

به آدرس سایتتون اضافه کنید

wp-admin/options.php

و اینتر کنید تمام تنظیمات را مشاهده می کنید هر فیلدی مربوط به

Sucuri Security بود را خالی کنید و تست بگیرید

لینک به ارسال

معمولا محتویات اینگونه افزونه ها در htaccess چاپ می شه برای همین خواستم محتویاتش رو پاک کنید

به آدرس سایتتون اضافه کنید

wp-admin/options.php

و اینتر کنید تمام تنظیمات را مشاهده می کنید هر فیلدی مربوط به

Sucuri Security بود را خالی کنید و تست بگیرید

اصلا چیزی که به Sucuri Security

ربط داشته باشه پیدا نکردم

:wacko:

ویرایش شده توسط king8
لینک به ارسال

الان که از خود پنل افزونه جلوی رای دادن بسته است چک کنید اجاره رای دادن برای همه را باز کنید الان احتمالا فقطط کاربران لاگ این می تونند رای بدن

لینک به ارسال

الان که از خود پنل افزونه جلوی رای دادن بسته است چک کنید اجاره رای دادن برای همه را باز کنید الان احتمالا فقطط کاربران لاگ این می تونند رای بدن

الان چک کردم همه میتونن رای بدن

تنظیماتش رو چجوری میشه به حالت دیفالت برگردوند؟

لینک به ارسال

البته اصلا پیشنهاد نمی کنم از این افزونه استفاده کنید همینجوریش هم کد کپچا و تانگو افزونه ps-add-to-social-bookmarking و یه افزونه هم برای نمایش نظراته که همشون آژاکسیند در صورتیکه در اغلب مواقع دو تا کد آژاکسی با هم به مشکل می خورند و توی سایت نباید بیش از یک ابزار آژاکسی داشت یا اینکه باید همشون رو به یک منبع آژاکس ست کرد

باز هم پیشنهادم همونه که بدید یک برنامه نویس افزونه هاتون رو کاملا ست کنه و بهتون تحویل بده

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

گزینه در افزونه نداره

راه ساده و مستقیم مخفی کردن اینها برای کل برگه هاتون هست بکمک استایل

مثلا شرط بزارید که اگر برگه لود شد فلان کداستایل لود بشه که ستاره ها رو مخفی کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...