رفتن به مطلب

تغییر کد افزونه آزمون آنلاین

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

بنده افزونه ای دارم به نام wp-pro-quiz که برای آزمون آنلاین هست.

همه چیزش درسته. این افزونه امکانی رو داره که میشه برای آزمون زمان تعیین کرد، یعنی کاربر برای آزمون به طور مثال دو دقیقه فرصت پاسخ داره.

تنها مشکلی که هست اینه که باهربار رفرش کردن سایت این زمان 2 دقیقه از اول شروع میشه. در صورتی که بنده میخوام اگر کاربر وسط آزمون صفحه رو رفرش کرد یا مرورگرش رو بست، موقع برگشت دوباره به سایت، زمان آزمون برای اون کاربر از ادامه شروع بشه.

آیا امکانش هست؟؟

فایلهای جاوا و php مربوطه رو پیوست کردم.

کلاس مربوط به زمان:

wpProQuiz_time_limit

quiz.zip

لینک به ارسال

سلام

شدنش رو می شه ولی توسط خودتون

ایتکه کاربر صفحه را رفرش کرد یا سیستم رو قطع و وصل کرد دو اتفاقه می شه برای بستن بروسر بهش دستور داد که زمان را در کوکی ها ذخیره کنه و در لود مجدد از ادامه ی اون زمان شروع کنه انگار روی پاس تایم را نگه داشته باشه و البته اگر وسط کار رفرش کنه کوکی ای ساخته نمی شه برای ساخت کوکی ماباید یک کلید معرفی کنیم که رفرش نمی تونه باشه چون دستورش بعد از لود دوباره صفحه خونده مخی شه که تایم صفره

اما اگر قرار باشه زمان ادامه دار باشه می شه براش واحد زمان تعریف کرد مثلا از هر وقت شروع کرد تا 2 ساعت اگر کاربر ساعت 6 شروع کرد حالا بست یا نه و رفت هفت و نیم اومد نیم ساعت از وقتش باقی می مونه و راس ساعت 8 کارش کات می شه

در همین روش هم می شه تایمر را بصورت دستی نگه داشت ولی حتما باید دکمه ای وجود داشته باشه که برای ایستادن زمان روش کلیک بشه

حالا بفرمایید کدوم رو می خواهید تا راهنمایی کنم و لینک مرجع بدم با مطالعه اش خودتون کارتون رو انجام بدید

• امتیاز 4
لینک به ارسال
  • 7 سال بعد...

سلام

به انجمن خوش آمدید

لطفا تایپیک های قدیمی رو بالا نیارید

یک تایپیک جدید ایجاد کنید و سوالتون رو اونجا مطرح کنید و اینکه این مشکل برای شما پیش اومده ؟

در غیر اینصورت (یعنی اگر شما قصد چنین کاری رو دارید) این یک کار کاملا غیر اخلاقی هست و حتی پرسیدنش هم درست نیست و خلاف قوانین انجمن هست.

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...