رفتن به مطلب

ملاک رتبه دهی الکسا در چیست؟

Bright Moon

پست های پیشنهاد شده

وقتتون بخیر دوستای عزیز

سایت الکسا به چه آیتم هایی توجه میکنه و با اون ها سایت رو می سنجه و رتبه بندی میکنه؟! الگوریتم مورد استفادش چیه؟!

ودر نهایت برای بهتر شدن در الکسا چه کارایی کنیم؟!

(نسب تولبار و خرید VIP به کنار)

متشکر

لینک به ارسال

سلام

معیاز الکسا بازدید ای پی و زمان حضور در سایت هست . برای کاهش رتبه هم که مشخصه باید بازدیدکننده به سایت بیارید و کاری کنید که در سایت بمونه و سریع بیرون نره .

لینک به ارسال

لینک های ورودی هم تاثیر دارن + نقدها و امتیاز هایی که کاربران توی خود الکسا میدن

مهمترینش همونی هستش که دوستمون بالا اشاره کردند .

لینک به ارسال

در نتایج آمار الکسا اگر نگاه کنید، چنین پارامترهایی است:

• کشور بازدید کننده
  • بازدید / page view
  • نسبت بازدید به تعداد کاربران
  • مقدار بازدید کننده برگشتی
  • زمان بازدید
  • نتایج در موتورها جستجو / براساس روز ، ماه ، سال
  • مشخصات کاربران: سن ، محل و ...
  • نظرات کاربران

لینک به ارسال

همان طور كه گفتم؛سایت الکسا یک سایت رتبه بندی سایت ها بر اساس میزان ترافیک مصرفی آنها است. به این معنی که متناسب با میزان پهنای باند مصرفی، رتبه سایت را مشخص می کند. رتبه ها از ۱ شروع شده و تا اعدادی حدود 24 میلیون ادامه دارد. در این سایت برعکس پیج رنگ گـوگـل، هرچه عدد پـایین تر باشد بهتر است. یعنی رتبه هایی که به یک نزدیک ترهستند سایت هایی با میزان بازدید بیشتری هستند. البّتّه ذکر این نکته لازم است که لزوماً ترافیک سایت تابعی از تعداد بازدید نیست اما برای بدست آوردن یک تقریب معیار خوبی است.

...

این مواردی که پارسا بیان کردش را کم و بیش میشه توی سئو خلاصه کرد ، پس حکم اثبات و شما باید سئو را رعایت کنید!(امتحان جبر داشتیم هنوز توی اثبات و ... موندم :))

...

دوستان من همیشه با خودم فکر میکنم که قسمت سن و جنسیت که در الکسا هستش چیزی الکی هستش!

آخه چطوری به جنسیت و سن بازدیدکننده سایت ما پی میبرد؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام خسته نباشید دوستان یک سوال

من سایتم تو چند ماه اول الکساش خوب داشته پایین میامد(به زیر 100 هزار میرسید)ولی یک هو روند برعکس شد و لان حدود12 میلیون رو رتبم امده و اصلا تغییر نمیکنه

من از ربات استفاده نمیکنم

از سایت های خرید بازدید کننده استفاده نمیکنم

متن هام با سایت های درگیر در این موضوع متفاوت هست

نمیدونم مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید ممنون :( :( :( :( :(

ویرایش شده توسط abolfazl15
لینک به ارسال

سلام خسته نباشید دوستان یک سوال

من سایتم تو چند ماه اول الکساش خوب داشته پایین میامد(به زیر 100 هزار میرسید)ولی یک هو روند برعکس شد و لان حدود12 میلیون رو رتبم امده و اصلا تغییر نمیکنه

من از ربات استفاده نمیکنم

از سایت های خرید بازدید کننده استفاده نمیکنم

متن هام با سایت های درگیر در این موضوع متفاوت هست

نمیدونم مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید ممنون :( :( :( :( :(

سلام

مشکل از بازدیدتونه.

همونطور که دوستان هم گفتن ملاک ربته دهی الکسا بازدیه ( تعداد ای پی )/.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...