رفتن به مطلب

کد شدن لینک دانلود - یا تغییر خودکار لینک دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر . من یه سایت پخش ویدیو میخوام راه بندازم . چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید :  

* از هاست دانلود مجزا برای پخش ویدیو و دانلود ویدیو میخوام استفاده میکنم . لندینگ هاستش جداست .  ( پخش همزمان ویدیو هم دارم تو سایت مثل فیلیمو و ... )

میخوام لینک های دانلودم کد بشه و کسی نتونه به صورت  embed استفاده کنه . اینو باید چیکار کنم ؟  یا مثلا  لینک اصلی دانلود رو که میزارم  کسی با دوتا پاک کردن اسلش /  به کل مجموعه ویدیو ها دسترسی نداشته باشه . 

ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

لینک‌های دانلود رو از بخش هاتلینکز در دایرکت‌ادمین میتونید محافظت کنید تا در هیچ جایی جز سایت شما نمایش داده نشن

ضمنا اگر ویدئوها در یوتیوب یا آپارات آپلود بشه و در سایت جای‌گذاری بشه، نمره سئوی بالاتری میگیره

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۹/۲۰ در 14:18، b.soshiant گفته است :

لینک‌های دانلود رو از بخش هاتلینکز در دایرکت‌ادمین میتونید محافظت کنید تا در هیچ جایی جز سایت شما نمایش داده نشن

ضمنا اگر ویدئوها در یوتیوب یا آپارات آپلود بشه و در سایت جای‌گذاری بشه، نمره سئوی بالاتری میگیره

ممنونم / تو سی پنل چی ؟ 

لینک به ارسال

در سی پنل هم از بخش Hotlink Protection استفاده کنید.

در قسمت URLs to allow access باید لینک سایت خودتون و هر سایت دیگه ای که مایل هستید فایلهاتون داخلش نمایش داده بشه رو وارد کنید. جز سایت های موجود در این لیست، فایلهاتون در هر سایت دیگه ای گذاشته بشه نمایش داده نمیش.

در قسمت Block direct access for the following extensions فرمت فایلهایی که میخواید محافظت بشه رو وارد کنید. مثل mp4 3gp یا هر فرمت دیگه ای که ویدئوهاتون دارن. همچنین میتونید عکس ها و موزیک ها و فایل‌های پی‌دی‌اف و هرچیز دیگری رو که نیاز دارید اینجا فرمتش رو ثبت کنید.

و در آخر در بخش Redirect the request to the following UR لینک صفحه اول سایتتون رو بذارید و تغییرات رو ذخیره کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...