رفتن به مطلب

تولبار ویرایش کامنت

پست های پیشنهاد شده

بری ادیت نظرات توسط خود کاربران که شامل گذاشتن عکس ( ادرس url ) راست چین یا چپ چین کردن نوشته. توانایی گذاشتن لینک به نوشته . بولد کردن نوشته

کد هست دوستان بدن من ازش استفاده کنم؟

مخصوصا قسمت ارسال تایپیک بی بی پرس واقعا خیلی افتضاحه اینجوری. به اندازه یک چت ساده هم امکانات نداره

لینک به ارسال

بله یک افزونه هست که فکر کنم به دردتون میخوره این افزونه ادیتور نظرات رو به یک ادیتور با امکانات خیلی بیشتر تبدیل میکنه این هم آدسش

http://wordpress.org/extend/plugins/rich-text-editor-for-comments/

لینک به ارسال

بله یک افزونه هست که فکر کنم به دردتون میخوره این افزونه ادیتور نظرات رو به یک ادیتور با امکانات خیلی بیشتر تبدیل میکنه این هم آدسش

http://wordpress.org...r-for-comments/

ممنون. من این افزونه را با قسمت نظر نویسی پوسته twenty eleven امتحان کرده بودم. اونجا عرض قسمت نظر نویسی کوچک بود این تولبار یه قسمتش بیرون از نظر می افتاد که زیبایی صفحه را به هم می ریخت. اما الان با twenty ten کار می کنم. کاملا منطبق هست. مرسی

لینک به ارسال

ممنون. من این افزونه را با قسمت نظر نویسی پوسته twenty eleven امتحان کرده بودم. اونجا عرض قسمت نظر نویسی کوچک بود این تولبار یه قسمتش بیرون از نظر می افتاد که زیبایی صفحه را به هم می ریخت. اما الان با twenty ten کار می کنم. کاملا منطبق هست. مرسی

من این پلاگین را امتحان کردم. برای ارسال اول هیچ مشگلی نیست. اما وقتی می خوای پاسخ یک نظر را بنویسی( نظر تو در تو ) یک قسمت از تولبار نشون داده نمیشه و حتی نمیشه تایپ کرد.

در سیستم نظرات وردپرس وقتی پاسخها تو در تو می شوند اندازه کادر هم کم کم کوچیک می شود. چند تا ابزار کابردی داشته باشم کفایت می کنه.

دوستان به این موضوع کمک کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...