رفتن به مطلب

خطا در افزونه parsidate

پست های پیشنهاد شده

این خطا رو برای افزونه parsidate در یافت می کنم:

Notice: Undefined offset: 0 in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 255
Notice: Undefined offset: 1 in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 256
Notice: Undefined offset: 2 in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 257

برای حل مشکل چه باید کرد؟

نسخه وردپرس: 6.3.2

نسخه پلاگین پارسی دیت: 4.0.2

لینک به ارسال

سلام

وقت بخیر

برید بخش پیوندهای یکتا

یکبار بزارید روی حالت اولی بعد ذخیره کنید و تست کنید.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۷/۲۱ در 17:06، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

وقت بخیر

برید بخش پیوندهای یکتا

یکبار بزارید روی حالت اولی بعد ذخیره کنید و تست کنید.

انجام دادم ولی تغییری نکرد.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

قبلش یه بکاپ ازش بگیرید.

با این کار متوجه میشید مشکل از کجاست و می تونید دنبال راه حلش بگردید.

لینک به ارسال

با سلام. ممنون از پاسخ شما. بنده این مورد را هم تست کردم ولی خطا همچنان پابرجاست و  دقیقا خطاهای زیر را دریافت میکنم.

Notice: Undefined offset: 0 in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 255
Notice: Undefined offset: 1 in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 256
Notice: Undefined offset: 2 in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 257

لینک به ارسال

مشکل فهمیدم از کجاست. از گزینه "تبدیل تاریخ در پیوندهای یکتا" در تب دوم گزینه آخر که با خاموش کردنش ارور برطرف میشه. این گزینه کارش چی هست و آیا واجب ه که حتما روشن باشه؟ من که خاموشش کردم داخل فارسی سازی ووکامرس و نوشته ها تاثیری نداشت. و به نظرتون چجوری میشه این خطا رو روی این گزینه برطرف کرد؟

توضیح این گزینه هم این هستش: با فعال‌کردن این گزینه، تاریخ‌ها در پیوندهای یکتا به تاریخ خورشیدی (جلالی) تبدیل می‌شوند.

ویرایش شده توسط mobagheri
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...