NWWG

ویرایش جزیی اما دردسر ساز category post widget

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

خسته نباشید

بنده از این افزونه استفاده میکنم اما دوتا مشکل داره

اول اینکه متن رو همتراز نشون نمیده

دوم اینکه عکس ها چپ چین نیستند

مشکل من اینجاست که من از طریق CSS قالب متن رو همتراز کردم و خوب بجای اینکه تنها برای این افزونه همتراز بشه برای تمامی افزونه ها همتراز شده

عکس هم همینطور میشد که انجام ندادم

حالا از دوستان میخوام بگن من چطور با دستکاری خود افزونه این دوتا مشکل رو حل کنم و نه با دستکاری CSS کل قالب

با تشکر فراوان

category-posts.3.3.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیر بر روی سایتتون نصب کنید

تا بر اساس ظاهر سایتتون بهتون بهتر بگیم که چگونه استایل این پلاگین رو ویرایش کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونه روی سایت نصبه میتونید از ستون کناری ببینید: Reba.ir

البته من به شیوه ناصحیحی همترازش کردم که از شما دوستان راهنمایی میخوام برای نحوه صحیحش

سلام

افزونه روی سایت نصبه میتونید از ستون کناری ببینید: Reba.ir

البته من به شیوه ناصحیحی همترازش کردم که از شما دوستان راهنمایی میخوام برای نحوه صحیحش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استایل:

.widget .cat-post-item img {
float: left;
}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ra.moh
      سلام وقت به خیر
      میخوام افزونه ای بنویسم که مطالب درج شده در یک دسته خاص رو انتخاب کنه و بعدا من تو افزونه ام رو اون مطالب کارهایی رو انجام بدم اما تو جدول wp_posts نمیدونم برای واکشی دسته شرط رو به چه صورت بنویسم؟!!!
      آخه تو این جدول هیچ اشاره ای از categoryid نشده
      میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
      سپاسگزارم
    • توسط zir4k
      با عرض سلام
      بنده یک قالب رو نصب کردم بر روی سایت و حالا یک سری آیتم در یکی از بخش ها وارد کردم اما post type به صورت انگلیسی هست و قبل از آیتم نشان داده می شود برای مثال
      اسم آیتم : نوشابه و پست تایپی که داخلش آیتم ها رو ثبت میکنیم acc هست وقتی وارد آیتم بشیم لینک رو به این صورت نشون میده :    example.com/acc/نوشابه امکان تغییر پست تایپ هست و چگونه؟
    • توسط roshanak97
      سلام من چطور می توانم هر کدام از category هایم را به یک صفحه دلخواه لینک دهم.در حالت پیش فرض وارد صفحه category می شود
    • توسط ayazsaadatpour2
      با سلام خدمت انجمن وردپرس پارسی.

سوالی دارم خدمتتون. اینکه من بخوام تو صفحه index.php سایت خودم چند دسته متفاوتی قرار بدم که پست های هرکدوم با هم متفاوت باشه چه افزونه، کدی، یا تابعی باید وارد کنم که همون استایل قبلی خودش رو هم حفظ کنه؟ ممنون میشم سوال آماتورانمو جواب بدین
    • توسط masami
      سلام   رفقا ،  حال  شما  خوبه   ؟  خسته  نباشید  . 
      قربان  بنده  یک  سوال  داشتم  در  مورد  کوئری  هایی  که از  custom post  type  گرفته  میشه  . 
      من  یک  custom post  type  به   نام portfolio  دارم   که  این  custom post  type  دو  تا  category  داره  به  نام   های  کودکانه  با( slug=childish)  و  رسمی با (slug=formal) .  
      من  تو  صفحه  اول  میخوام   یک  بخش فقط از  custom post type  portfolio  و   پست های  کودکانه  و  در  بخش  دیگر  فقط  از  custom post type  portfolio  و   پست های  رسمی  پست ها  رو  نمایش  بدم . 
      تو سایت  codex هرچی  گشتم  به  نتیجه  نرسیدم  .  ممنون  میشم  راهنمایی  کنید  .  با  تشکر