رفتن به مطلب

نمیتونم وارد پنل مدیریتم بشم؟؟

پست های پیشنهاد شده

ایمیلی که موقع خرید هاستتئون دادند رو بازکنید و رمز و نام کاربریتون رو بردارید برید به آدرس

http://www.dameshgh.ir/cpanel

یا هر آدرسی که توی اون ایمیل داده بود وارد که شدید برید به فایل منجیر و وارد پوشه home (احتمالا public_html) بشید فایل wp-login.php را حذف کنید و این فایل پیوست را جایگزین کنید اگر خود به خود این اتفاق افتاده کلیه رمزهای ورودتون رو عوض کنیدwp-login.zip

دوست عزیز من الان این کارو کردم اما نیاورد باز؟؟؟؟؟؟

رمزو از کجا عوض کنم وقتی نمیاره

لینک به ارسال

بالاتر اشاره شد

بهتره به پشتیبان سرورتون اطلاع بدید

لینک به ارسال

یکبار تمام فایل های وردپرس را بجز پوشه wp-content و فایل wp-config.php حذف کنید و از worpress.org آخرین نسخه را دانلود و نصب کنید

لینک به ارسال

یکبار تمام فایل های وردپرس را بجز پوشه wp-content و فایل wp-config.php حذف کنید و از worpress.org آخرین نسخه را دانلود و نصب کنید

دوست عزیز اینکارو انجام دادم

اما در wp-login.php به این کد مواجه میشم

Fatal error: Cannot redeclare _get_allwidgetcont() (previously declared in /home3/wwwdames/public_html/wp-content/themes/Leon/functions.php:141) in/home3/wwwdames/public_html/wp-content/themes/Leon/functions.php on line 386

لینک به ارسال

در فایل functions پوسته

از انتهای کد این فایل به سمت بالا پیمایش کنید و اولین تگ <?php پیدا کردید تا پایان فایل حذف کنید کدها را

پرمیژن (سطح دسترسی) نوشتن را از فایل بگیرید

لینک به ارسال

در فایل functions پوسته

از انتهای کد این فایل به سمت بالا پیمایش کنید و اولین تگ <?php پیدا کردید تا پایان فایل حذف کنید کدها را

پرمیژن (سطح دسترسی) نوشتن را از فایل بگیرید

این

functions از کجا پیدا کنم؟

مسیرش رو اگه میشه بگین

لینک به ارسال

بهترین راه حل همون بود که گفتم

روش دیگر هم کل توابعی که با _ شروع میشود را حذف کنید

لینک به ارسال

بهترین راه حل همون بود که گفتم

روش دیگر هم کل توابعی که با _ شروع میشود را حذف کنید

دوست عزیز lمشکلم حل شد مرسییییی

ویرایش شده توسط oidpc
لینک به ارسال

با سلام خدمت تمام دوستان

یه مشکلی دارم ممنون می شم کمک کنید خیلی مشکله عجیبیه وقتی صفحه لوگین سایت رو می زنم یوزر و پس رو وارد می کنم وارد نمی شه و صفحه سفید می شه حتی پوشه wp-admin و wp-includes رو حذف و دوباره آپلود کردم بازم نشد گفتم شاید مشکل از فایل .htaccess باشه اونم حذف کردم بازم نتونستم وارد بشم حالا هم قسمت login مربوط به .htaccess رو ندارم پوشه plugin رو تغییر دادم بازم وارد نشد اما پوشه themes رو تغییر دادم وارد پنل شدم اما بنده تو این چند وقت نه پلاگینی نصب کردم نه قالب رو عوض کردم

دوستان مشکل از چیه خواهشا کمک کنید و بگید آیا حذف .htaccess منطقی است و یه راحلی بدید با تشکر

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمام دوستان

یه مشکلی دارم ممنون می شم کمک کنید خیلی مشکله عجیبیه وقتی صفحه لوگین سایت رو می زنم یوزر و پس رو وارد می کنم وارد نمی شه و صفحه سفید می شه حتی پوشه wp-admin و wp-includes رو حذف و دوباره آپلود کردم بازم نشد گفتم شاید مشکل از فایل .htaccess باشه اونم حذف کردم بازم نتونستم وارد بشم حالا هم قسمت login مربوط به .htaccess رو ندارم پوشه plugin رو تغییر دادم بازم وارد نشد اما پوشه themes رو تغییر دادم وارد پنل شدم اما بنده تو این چند وقت نه پلاگینی نصب کردم نه قالب رو عوض کردم

دوستان مشکل از چیه خواهشا کمک کنید و بگید آیا حذف .htaccess منطقی است و یه راحلی بدید با تشکر

مشکل از پوسته هست احتمالا

دیباگ رو فعال و تست کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/268-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%A8/

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمام دوستان

اگر افزونه security دارید از اونه و باید از دیتابیس اصلاح بشه و الا می تونه دلایل زیادی داشته باشه من جمله وجود بد افزار که با نصب و اجرای

ccleaner

روی ویندوزتون درست می شه

لینک به ارسال

مشکل از پوسته هست احتمالا

دیباگ رو فعال و تست کنید

http://forum.wp-pars...دن-حالت-خطایاب/

بعد از انجام حرکات بالا که گفتید ارور زیر توی سایت اومد

Notice: Undefined index: comments_mce in /home/yuser/domains/domain.ir/public_html/wp-content/plugins/tango-smileys-extended/tango-smileys-extended.php on line 47
Notice: add_custom_background is از رده خارج شده است از نگارش3.4! به‌جای آن از add_theme_support( 'custom-background', $args ) استفاده کنید. in /home/yuser/domains/domain.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 2839

چطوری می تونم این مشکل رو رفع کنم

لینک به ارسال

اگر افزونه security دارید از اونه و باید از دیتابیس اصلاح بشه و الا می تونه دلایل زیادی داشته باشه من جمله وجود بد افزار که با نصب و اجرای

ccleaner

روی ویندوزتون درست می شه

ایمان عزیز این مشکل فقط برای بنده نیست تمام کاربرای سایتم این مشکل رو دارند

لینک به ارسال

ارورهاتون ربطی به مشکل نداره اگر افزونه امنیتی هم ندارید دسترسی پوشه wp-admin را چک کنید باید 755 باشد و همینطور فایل های php داخل پوشه باید 666 یا 644 باشند نه کمتر

لینک به ارسال

ارورهاتون ربطی به مشکل نداره اگر افزونه امنیتی هم ندارید دسترسی پوشه wp-admin را چک کنید باید 755 باشد و همینطور فایل های php داخل پوشه باید 666 یا 644 باشند نه کمتر

چک کردم دسترسی ها درست هستند اما مشکل هنوز پابرجاست

لینک به ارسال

ارور لوگتون اصلا در مورد ادمنین نیست در مورد منسوخ شدن کد پس زمینه ی دلخواه بخش تانگو (افزونه سمبلکهای دیدگاه هاست)

لینک به ارسال

وردپرس را از مرجع دانلود کنید و فایلهای فعلیتون بجز wp-config.php و محتویات پوشه wp-content را حذف کنید و وردپرس دانلود شده را آپلود کنید اگر درست نشد دیتابیستون رو هم تغییر بدید (یک دیتابیس جدید کنار فعلی ایجاد کنید) اگر درست شد از طریق Operations دیتابیس را کپی کنید روی دیتاابیس فعلی البته دسته دسته از مطالب شروع کنید و در آخر نظرات

این ها را هم بخوانید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/257-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A8%DA%A9-%D8%A2%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-1/

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/258-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A8%DA%A9-%D8%A2%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-2/

لینک به ارسال

وردپرس را از مرجع دانلود کنید و فایلهای فعلیتون بجز wp-config.php و محتویات پوشه wp-content را حذف کنید و وردپرس دانلود شده را آپلود کنید اگر درست نشد دیتابیستون رو هم تغییر بدید (یک دیتابیس جدید کنار فعلی ایجاد کنید) اگر درست شد از طریق Operations دیتابیس را کپی کنید روی دیتاابیس فعلی البته دسته دسته از مطالب شروع کنید و در آخر نظرات

این ها را هم بخوانید

http://forum.wp-pars...امل-سایت-بخش-1/

http://forum.wp-pars...امل-سایت-بخش-2/

در اولین پستم هم عرض کردم فایل های به جز wp-config و پوشه wp-admin رو حذف نکردم دوباره آپ کردم اما جواب نداد من وقتی پوشه Themes رو تغییر می دم به راحتی وارد پنل می تونم بشم آیا واقعا لازمه برم تو کار دیتابیس در ضمن بنده دایرکت ادمین دارم نه cpanel

لینک به ارسال

وقتی مشکل از پوسته هست

چرا جاهای دیگر رو تغییر میدهید؟!

بهتره پوسته را تغییر دهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...