رفتن به مطلب

کندی ورد پرس در لوکال

پست های پیشنهاد شده

در 49 دقیقه قبل، martian.eng گفته است :

سلام وقت بخیر

نه افزونه ای نصب کردم و... فقط ووکامرس ولی این همه کندی در بارگذاری داشبورد یا همون پیشخوان سایت طبیعی هست؟

سلام

تو لوکال هاست که نصب می کنید همه چیز برمیگرده به سرعت سیستمتون (بیشترش استفاده بقیه نرم افزارها از رم و هارد هست)

منم این مشکل رو داشتم ، وقتی زمپ رو نصب میکردم و اولین وردپرس رو نصب میکردم سرعت سیستمم نصف میشد ، نه فقط وقتی زمپ باز بود، دیگه کلا سرعت اعصاب خرد کن میشد 

مثلا زمان کار با وردپرس باید فتوشاپ رو میبستم دیگه که سرعت هارد و رمم بیاد رو لوکال هاست و سریعتر بشه ، سیستمم هم قوی هست مثلا ایلستریتور و فتوشاپ و افتر افکت همزمان بازن با هر کدوم یه کاری میکنم و میبرم تو افتر که کلیپ رو بسازم تا زمان رندر گرفتن آخ نمیگه و اونجام میبندم سرعت رندر بره بالاتر ولی با لوکال هاست مجبور بودم یکی رو باز کنم و سه ساعت طول میکشید یه کار بکنم باز میبستم و فایل رو میبردم تو لوکال هاست تا بتونم ادامه سایت رو درست کنم

پیشنهادم اینه برای تمرین یه هاست ارزان بگیرید  و یا اگر میخواین سایت طراحی کنید یه هاست خوب بگیرید و روی اون سایت ها رو بزنید و بعدم انتقال بدید به هاست مشتری

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، martian.eng گفته است :

ممنون- دارم قالب رو داینامیک میکنم با وردپرس-بازم پیشنهادتون هست که ببرم تو هاست؟

با در نظر گرفتن این موضوع که همش دارم استایل تغییر میدم 

ببرین روی هاست ، روی هاست اصلی یه وبلاگ بسازید و روی اون همه تغییرات رو اعمال کنید و از آخرم یه بک آپ بگیرید یا بسته نصبی بسازید و بعد روی هاست اصلی پیاده کنید 

از آخرم که دیگه کلا کارتون تموم شد وبلاگ و دیتابیس رو کلا پاک میکنید و فضای هاست اشغال شده کامل پاک میشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، martian.eng گفته است :

ممنون

هاست خاصی رو پیشنهاد میکنید؟

سلام مجدد

تو این مطلب از کاربران در مورد هاست مناسب پرسیدم و نظراتشون رو نسبت به استفاده هایی که داشتن گفتن ، میتونید از تجربه ی همه ی کاربرا بحره ببرید

لینک مطلب

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...