رفتن به مطلب

مشکل ساعت تهران در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

دوستان وبسایت من وقتی ساعت محل رو روی تهران تنظیم میکنم ساعت رو یکساعت اشتباه نشون میده و فکر میکنه تو ایران ما ساعت هارو جابجا کردیم ولی اینجوری نیست . کسی میدونه راه حل چیه ؟ 

ساعت جهانی 1402-03-12 22:31:46 است.
زمان محلی 1402-03-13 03:01:46 است.

این منطقهٔ زمانی در حالت صرفه‌جویی در زمان نور روز است.
آغاز ساعت استاندارد: شهریور 30, 1402 7:30 ب.ظ.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، hamydays گفته است :

سلام وقت بخیر

دوستان وبسایت من وقتی ساعت محل رو روی تهران تنظیم میکنم ساعت رو یکساعت اشتباه نشون میده و فکر میکنه تو ایران ما ساعت هارو جابجا کردیم ولی اینجوری نیست . کسی میدونه راه حل چیه ؟ 

ساعت جهانی 1402-03-12 22:31:46 است.
زمان محلی 1402-03-13 03:01:46 است.

این منطقهٔ زمانی در حالت صرفه‌جویی در زمان نور روز است.
آغاز ساعت استاندارد: شهریور 30, 1402 7:30 ب.ظ.

سلام ، روی تنظیمات خودکار وردپرس این مشکل رو نداره و از افزونه های فارسی ساز هست که باعث میشه مشکل پیش بیاد، شما برین قسمت تنظیمات ساعت جهانی به جای اینکه روی تهران و تنظیم خودکار بزارید برین پایین لیست و تنظیم با اختلاف زمانی رو بزارید بسته به میزانی که میخواین باشه

لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر مجدد
من تمامی افزونه هارو غیر فعال کردم ولی مشکل حل نشد و مشکل اینه که من از افزونه بوکلی استفاده میکنم و ساعت های مشاوره رو به وقت محلی به کاربر نشون میده و وقتی یک کاربر یک وقتی رو به وقت تهران رزرو میکنه و مشاور ما که در رم هست ساعت غلط رو دریافت میکنه و همه اینا بر میگرده به این که ساعت تهران در وردپرس غلط شناسایی میشه . 
آیا بقیه دوستان وقتی رو تهران تنظیم میکنند هم غلط تنظیم میشه یا مشکل از سایت من هست ؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...