رفتن به مطلب

بهم ریختن و نمایش 2 عکسه زیر هم در فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه فروشگاه دارم طراحی میکنم تقریبا تموم شده و به مرحله ی محصول گذاری رسیده بود

دیشب چند تا css برای دکمه های مختلف نوشتم و اونا رو گذاشتم و روی قالب وودمارت هم چندتا تنظیم رو دست کاری کردم و ذخیره کرده

سایت بهم ریخت ، تنظیمات رو برگردوندم و css رو حذف کردم باز هم درست نشد.

بهم ریختگی به این صورته که توی آرشیو محصولات، تمام محصولات رو با 2 تا از عکسهاشون نشون میده و کلا ظاهر رو زشت کرده

توی محصولات تخفیف دار که با جت انجین ساختم هم به جای سطری تبدیل شده به نمایش ستونی

توی محصولات تکمیلی هر محصول هم همونطوری با 2 تا عکس زیر هم نشون میده هر کدام از پست ها رو

تصویر پیوست شده رو ببینید و ممنون میشم راهنمایی کنیدUntitled-1.jpg

لینک به ارسال

سلام دوستان ممنون از پاسخ هاتون

مشکل برطرف شد و برای کسانی که به این مشکل برخورد میکنند اول بگم که تو کل اینترنت رو گشتم هیچی پیدا نکردم و افزونه ها رو غیر فعال کردم نشد تم رو تغییر دادم نشد ارورها رو بررسی کردم نداشت!

کلا هیچی نبود بفهمم مشکل از چیه یه جا تو سایت های انگلیسی یه کاربر اشاره کرده بود به cssهای منسوخ شده و غلط که ظاهر کلی سایت رو بهم میریزه (برای محصولات نبود و برای کل بود) بازم یه تیر تو تاریکی زدم و طبق چیزایی که گفته بود انجام دادم به جز css های کلی که توی وودمارت قرار داده بودم ، نزدیک 35 جای مختلف css بود همه رو دونه دونه پاک کردم تا بلاخره پیدا کردم یه جا یه css رو حالا طبق چیزی که گفته بود منسوخ شده نوشته بودم و با توجه به اینکه برای المنتور حالت کانتینتری رو فعال کرده بودم تا کدها خیلی خیلی کوتاه تر بشه ، اون سی اس اس به مشکل خورده بود و تاثیرش رو روی کل سایت گذاشته بود.

یه نگاه به این صفحه بندازید متوجه میشید css ها رو باید از این به بعد چطوری بنویسید و کدام css ها منسوخ شده و طبق استانداردهای جدید کار کنید تا دو روز دیگه اگه المنتور مجبورتون کرد به استفاده از کانتینتر دیگه مثل من سایتتون بهم نریزه

لینک اینجاست مال یه افزونه هست اما طبق توضیحش عمل کردم درست شد

فقط اینکه چرا این css بعد از چند روز خودش رو نشون داد رو نمیدونم دلیلش چی بود چون اون بخش از css رو تقریبا 4 روز قبل نوشته بودم ولی دیشب خودش رو با یه تغییر توی یه css دیگه نشون داد  و جالب اینکه تمام css ها رو دونه دونه پاک میکردم و تست میکردم نشون نمیداد و کلا پاک کردم متوجه شدم از cssها بوده و بعدش فقط همون یک بخش رو گشتم و درست کردم متوجه شدم مشکل فقط از همون بوده که دو تا کلاس رو پشت هم گذاشتم و یه سری کد دادم و بعدش که کلاس ها رو جدا جدا نوشتم و به هر دو کد های مشابه رو دادم مشکل برطرف شد

ولی بازم نفهمیدم چرا css نویگیشن عکس ها رو دوتایی کرده بود! بازم دوستان اگر میتونند بیشتر توضیح بدن منم متوجه بشم دلیل دقیقش چی بوده و استانداردتر کار کنم

ویرایش شده توسط mojtaba662007
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...