رفتن به مطلب

چرا تاپیک بی جواب مونده؟!

Morteza

پست های پیشنهاد شده

البته بعضی از پیگیریهایی که بعضی از کاربران در تاپیک انجام می دهند به نیت نمایش دوباره سوالشان در صفحه اصلی است . کاربران انجمن زیاد شده اند و زود سوالات از صفحه اول ( ارسالهای جدید ) کنار می روند. من خودم دو بار تا به حال از دوستان دوباره خواستم جواب بدهند. اگر مدیریت سایت صلاح بدانند نمایش تعداد ارسالهای جدید را در صفحه اول زیادتر کنند و در کنارش فونتها را کوچک کنند تا حجم صفحه هم زیاد نشود.

با تشکر

لینک به ارسال

برای ما ملاک اصلا اون لیست نیست

اتفاقا از قدیمی ترین ها شروع به پاسخگویی میکنیم

لینک به ارسال

برای ما ملاک اصلا اون لیست نیست

اتفاقا از قدیمی ترین ها شروع به پاسخگویی میکنیم

ولي خيلي از اعضا فقط طبق "ارسال هاي جديد" صفحه اول ميان راهنمايي ميكنند

لینک به ارسال

توسط این لینک که در بالای انجمن هم هست تمامی آخرین ارسال‌های انجمن موجود هست و هیئت مدیره از قدیمی‌ترین پست‌هایی که دیده نشده شروع میکنند و کم پیش میاد چیزی جا بمونه .. سایر دوستانمون هم کمکمون میکنن میتونن همین راه رو پیش بگیرند ، تعداد آخرین ارسال‌ها در صفحه‌ی اول یا باید بیشتر بشه که اصلا مناسب نیست ، یا باید صفحه بندی بشه که باز هم مانند همین لینکی که دادم میشه و تفاوتی نداره ..

لینک به ارسال

توسط این لینک که در بالای انجمن هم هست تمامی آخرین ارسال‌های انجمن موجود هست و هیئت مدیره از قدیمی‌ترین پست‌هایی که دیده نشده شروع میکنند و کم پیش میاد چیزی جا بمونه .. سایر دوستانمون هم کمکمون میکنن میتونن همین راه رو پیش بگیرند ، تعداد آخرین ارسال‌ها در صفحه‌ی اول یا باید بیشتر بشه که اصلا مناسب نیست ، یا باید صفحه بندی بشه که باز هم مانند همین لینکی که دادم میشه و تفاوتی نداره ..

من که هر چی آخرین ارسالهای انجمن را زدم و حتی منوی کناری آنرا را هم کلیک کردم اینو نوشت :

متاسفانه ، مطلب جدیدی یافت نشد.

لینک به ارسال

آقا مرتضی فکر کنم اینجا یک مشکل فنی وجود داره. شاید برای شما که مدیر هستین به نمایش در میاد اما برای من نه. تصویر گذاشتم. اصلا من همه منوها را امتحان کردم همشون اعلام می کنه که چیز جدیدی یافت نشد. حتی موضوعاتی که خودم ایجاد کردم و یا دنبال می کنم نمیاد. با تشکر

b9f38268c508.png

لینک به ارسال

والا منم خواستم بگم ولي گفتم شايد آقا مرتضي اين بخش رو براي يه سري از افراد محدود كرده و فقط افرادي كه زياد پاسخ ميدن براشون قابل رويت هست چون من نيگا كردم نه توي صفحه اول هستش نه توي "مطالب من" !!!

لینک به ارسال

این بخش درست کار می کنه. فکر کنم دوستانی که با این مشکل واجه شدند در انجمن ها گزینه زیر را زده باشند

• icon_check.png انتخاب این انجمن به عنوان خوانده شده

لینک به ارسال

آقا مرتضی فکر کنم اینجا یک مشکل فنی وجود داره. شاید برای شما که مدیر هستین به نمایش در میاد اما برای من نه. تصویر گذاشتم. اصلا من همه منوها را امتحان کردم همشون اعلام می کنه که چیز جدیدی یافت نشد. حتی موضوعاتی که خودم ایجاد کردم و یا دنبال می کنم نمیاد. با تشکر

b9f38268c508.png

دوست عزیز شما در تصویر بالا گزینه ی "فقط مواردی که دنبال میکنم "رو فعال کردین.

غیر فعال کنید درست میشه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ازتون خیلی ممنونم. همیشه خیلی عالی کمک می کنید. تا حالا تمام مشکلاتم رو حل کردید. واقعا ازتون ممنونم.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

تمام چیزی که از وردپرس یاد گرفتم رو مدیون شما دوستان هستم.

و قطعا بقیه هم همینطورند.

لینک به ارسال

من به همه بچه ها حق میدم

بنده هر تاپیکی که جدیدا می زنم به جواب نمی رسم

می تونین به لیست ارسال هام برید ببینید که 90% پرسش هام بدون نتیجه موندن یا خودم از جاهای دیگه پیدا کردم اینجا مطرح کردم

خواهشا ناراحت نشین ولی واقعیته

لینک به ارسال

با سلام و درود خدمت همه ی بزرگان عزیز و اعضای سایت.

آی گل گفتی!

تازگی ها این جور پیام ها رو مد هستش.

بد نمیشه این جور تابیک ها بایگانی شن.

با تشکر

لینک به ارسال

خب طبیعیه که وردپرس پارسی وظیفه ای نداره که تمام سوالات رو کامل و کمتر از 24 ساعت پاسخ بده

خود کاربر باید دنبال پاسخ سوالش هم باشه

به نظرم حداقل 60 درصد سوالات با سرچ مختصری پاسخ داده میشن و اصلاً نیازی به تاپیک زدن نیست ... و خیلی از دوستانی که پاسخ میدن لطف می کنند وگرنه وظیفه شون نیست :)

"شخصاً انجمنی مثل اینجا کم دیدم"

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

خب طبیعیه که وردپرس پارسی وظیفه ای نداره که تمام سوالات رو کامل و کمتر از 24 ساعت پاسخ بده

خود کاربر باید دنبال پاسخ سوالش هم باشه

به نظرم حداقل 60 درصد سوالات با سرچ مختصری پاسخ داده میشن و اصلاً نیازی به تاپیک زدن نیست ... و خیلی از دوستانی که پاسخ میدن لطف می کنند وگرنه وظیفه شون نیست :)

"شخصاً انجمنی مثل اینجا کم دیدم"

والا دوست خوبم با اینکه منم میدونم و همه میدونیم وظیفه ای ندارن

ولی لامصب نشده تایپک ببینم بی جواب باشه کمتر از دقیقه چه برسه به 24 ساعت جواب داده شده

------------------------------------------

دوستان عزیز که مثل خودم هیچی نمیدانید

عزیزان شده بارها تایپک زدم بعد دیدم با سرچ دقیق مطلب پیدا شده

دوستان سرچ کنید بعد تایپک بزنید همیشه عادت نکنیم به مفت خوری یکم حرکت بدین به خودمون

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

به روزهای امتحان‌های مدرسه/دانشگاه دوستان نزدیک می‌شیم

لطفا دوستان رعایت کنند :)

لینک به ارسال

آقا مرتضی یه لحظه فکر کردم که خودتون به مشکل بر خوردید که تاپیک زدید :D (شوخی کردم)

من پیشنهادم اینه مثلا اگه تاپیک هایی که down شدن ، در این زمان 24 ساعته دیده بشن و به آن ها پاسخ داده شود خیلی خوب میشه و دیگه کسی اسپم نمیفرسته

مثلا خودتون گفتید تو 24 ساعت اگه کسی جواب نداد تاپیک رو آپ کنیم

فقط تنها مشکل عجله هست !

لینک به ارسال

من به همه بچه ها حق میدم

بنده هر تاپیکی که جدیدا می زنم به جواب نمی رسم

می تونین به لیست ارسال هام برید ببینید که 90% پرسش هام بدون نتیجه موندن یا خودم از جاهای دیگه پیدا کردم اینجا مطرح کردم

خواهشا ناراحت نشین ولی واقعیته

سلام به نظر من با توجه به ارسال ها و فعالیت های شما متوجه شدید برخی از پرسش ها حالت اختصاصی پیدا میکنه یعنی یه نفر باید برای شما یا کد بنویسه و زمانش در اختیار شما قرار بده

منظورم این هست کارهای که حالت عمومیت داشته باشن جواب داده میشود ولی کارهای شخصی نباید زیاد انتظار داشت که پاسخ داده شود

مثل این هست که تایپک بزنیم خوب من یه قالب میخوام اختصاصی برای خودم تنها

سریع یکی طراحی کنه بده به من

خوب معلوم هست این تایپک بی جواب باید بماند و خواهد ماند

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...