رفتن به مطلب

درون ریزی قالب انگلیسی برای سایت فارسی

fazeli

پست های پیشنهاد شده

سلام 

قالب سایت من آوادا هستش و فعلا دارم روی نسخه فارسی سایتم کار می کنم تا بعدا انگلیسی هم بهش اضافه کنم.
سایت فارسی اطلاعات (دیتا) داره، الان می خوام از دموهای آماده آوادا که انگلیسی هستش استفاده کنم، دقیقا نمی دونم چی کار کنم!!
اگه کسی انجام داده لطفا یکمی بیشتر از خلاصه من راهنمایی کنه.

ممنونم

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، fazeli گفته است :

سلام 

قالب سایت من آوادا هستش و فعلا دارم روی نسخه فارسی سایتم کار می کنم تا بعدا انگلیسی هم بهش اضافه کنم.
سایت فارسی اطلاعات (دیتا) داره، الان می خوام از دموهای آماده آوادا که انگلیسی هستش استفاده کنم، دقیقا نمی دونم چی کار کنم!!
اگه کسی انجام داده لطفا یکمی بیشتر از خلاصه من راهنمایی کنه.

ممنونم

سلام ، دموهای انگلیسی به نظرم بیشتر جنبه ی اینو داره که ازشون ایده بگیرید

زمانی که یه دموی انگلیسی رو روی سایت پیاده می کنید مجددا باید تمام قسمت ها راست چین کنید و چینش ها رو مثل سلیقه ی خودتون بچینید، فقط خوبی دمو اینه که بعضی چیزا رو روی سایت فعال میکنه که شما شاید اصلا حواستون بهش نبوده و باعث میشه بیشتر به قدرت تمی که استفاده می کنید پی ببرید و با امکاناتش آشنا بشید.

اگر تازه کار هستید ببینید تم با چه صفحه سازی سازگاره ، اون رو نصب کنید و دونه دونه تغییر بدید بخش های مختلف سایت رو

اگر هم تجربه کافی دارید بهتره دمو رو درون ریزی کنید فقط برای اینکه آشنا بشید با چینش و امکاناتش و بعد با الگو از اون برای خودتون شخصی بسازید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...