رفتن به مطلب

ارسال پیام به اعضا

پست های پیشنهاد شده

سلام الان سایت رو طوری طراحی کردم که کاربران بعد از عضویت یه پنل کاربری (متفاوت از پیش فرض وردپرس) دارن

میخوام داخل پنل یه بخش بزارم برای زمانی که فایل یا پیغامی رو میخوایم به کاربرها ارسال کنیم بتونند از اون بخش ببینند و دانلود کنند.

یه نمونش مثل همین سایت هست بالا تصویر زنگوله هست و روش کلیک میکنی میتونی اتفاقاتی که مرتبط با شماست رو مشاهده کنی و قسمتی که بیشتر مد نظرم هست بخش پیام هاست که میتونی پیام های دریافتی رو مشاهده کنی

کسی افزونه ای برای این کار میشناسه که قابلیت این رو داشته باشه تنظیم کنیم مدیریت به یه سری از کاربرای خاص یه پیام رو بده و اونها هم مشاهده کنند

اگر امکان این رو داشته باشه که مدیر بتونه کاربرها رو دسته بندی هم بکنه (بدون تغییر نقش ) که برای یه دسته ی خاص پیام ها رو ارسال کنه بهتره

فقط این نکته رو هم بگم که سایتم حالت انجمن نیست ( بخش انجمن جداست) یه سایته ماله یه کارگروه که از سراسر ایران عضو میشن و میخوایم کنار امکانات دیگه ای که ساختم ، این امکان رو هم بزارم که نامه ها و دعوت نامه ها و پیام های جدید رو برای کاربران عضو که دو گروه اصلی دارن (رئیس شرکت ها) و (مسئولین فنی شرکت ها) ارسال کنم.

ویرایش شده توسط mojtaba662007
لینک به ارسال

یه نکته رو فراموش کردم ، پنلی که گفتم بر پایه ی پنل ووکامرسی هست کاربران منتقل میشن به پنل کاربری ووکامرس، با یه افزونه پنل رو شخصی سازی کردم و مرتب کردم ، اما گزینه ای ندارم که بتونم پیام به کاربرا ارسال کنم.

ارسال پیام از طریق ایمیل و پیامک نیاز ندارم و میخوام مستقیم بره تو کارتابلشون، مثلا یه فایل تعهدنامه جدید میاد برای یه سری از کاربرها تو کارتابل قرار بگیره و تونستم میتونم اینطوری پیش برم که یه فایل رو توی ووکامرس میزارم و محدود میکنم به همون کاربران و بقیه نمیتونند دانلود کنند و بعدش یه پیامک و ایمیل میره اما اینطوری لینک میفرستم، میخوام تو کارتابل باشه که هر بار وارد سایت میشن حتی بدون دیدن ایمیل و پیامک راحت ببینند چیا جدید اومده

لینک به ارسال

ممنونم دوستان بابت راهنمایی های کاملتان ! 

اگر کسی همچین مشکلی داشت با افزونه ی رایگان front end pm میتونه کامل انجام بده 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...