رفتن به مطلب

نمایش URL اشتباه از سایت در سرچ گوگل

SFM

پست های پیشنهاد شده

من سایتم رو در سرچ کنسول ثبت کردم تمام ورژن های URL سایتمم ادد کردم حتی URL ها رو دستی فتچ کردم ادد کردم.منتها تو گوگل که اسم سایت رو سرچ میکنم یه  URL از سایت میاره که اصلا رو سایتم نیست!!! و سایت با اررور 404 میاد بالا!!!

فقط یه نکته اینه که من امروز صبح کارای باز کردم کرولرا و ثبت سایت تو سرچ کنسول رو انجام دادم آیا این احتمال وجود داره که با گذشت زمان درست بشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنین درستش کنمUntitled1.thumb.png.1e2e6923d80bfaf6efa562c6d7227c61.png

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، SFM گفته است :

من سایتم رو در سرچ کنسول ثبت کردم تمام ورژن های URL سایتمم ادد کردم حتی URL ها رو دستی فتچ کردم ادد کردم.منتها تو گوگل که اسم سایت رو سرچ میکنم یه  URL از سایت میاره که اصلا رو سایتم نیست!!! و سایت با اررور 404 میاد بالا!!!

فقط یه نکته اینه که من امروز صبح کارای باز کردم کرولرا و ثبت سایت تو سرچ کنسول رو انجام دادم آیا این احتمال وجود داره که با گذشت زمان درست بشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنین درستش کنمUntitled1.thumb.png.1e2e6923d80bfaf6efa562c6d7227c61.png

سلام

url رو میتونید به صورت دستی تو سرچ کنسول گوگل بلاک کنید.

اگر از این مدل url ها زیاد هست تو سایتتون یه چک بکنید ببینید این "شمارنده" مربوط به کدوم بخش هست مثلا هشتگ، یه بخش خاص که حذف شده یا ... بعدش برین تو تنظیمات ایندکس و اون بخش را از ایندکس شدن حذف کنید.

به مرور زمان درست نمیشه و urlهایی که اصلا وجود ندارند رتبه ی شما رو تو گوگل پایین میارن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...