رفتن به مطلب

عدم نمایش تصویر شاخص برای دسته بندی خاص

پست های پیشنهاد شده

نیاز به کد و افزونه نداره ، تو بخش دسته ها ادیت دسته رو بزنید و تصویر رو تغییر بدید یا کلا حذف کنید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mojtaba662007 گفته است :

نیاز به کد و افزونه نداره ، تو بخش دسته ها ادیت دسته رو بزنید و تصویر رو تغییر بدید یا کلا حذف کنید

درود ، فکر می کنم سوالم رودرست توضیح ندادم ، من نیاز دارم که تصاویر شاخص پست های یک دسته خاص درون پست ها نمایش داده نشه ! به طور مثال من یک دسته بندی اخبار دارم که میخوام وقتی پستی در این دسته ارسال کردم ، تصویر شاخص درون اون پست نمایش داده نشه ! 

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، mrwebmaster گفته است :

درود ، فکر می کنم سوالم رودرست توضیح ندادم ، من نیاز دارم که تصاویر شاخص پست های یک دسته خاص درون پست ها نمایش داده نشه ! به طور مثال من یک دسته بندی اخبار دارم که میخوام وقتی پستی در این دسته ارسال کردم ، تصویر شاخص درون اون پست نمایش داده نشه ! 

با چه ویرایشگری کار می کنید؟

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۲/۱ در 17:43، mrwebmaster گفته است :

سلام و عرض ادب

این مورد با ویرایش قالبتون امکان پذیر هست. البته بستگی داره از چه قالبی دارید استفاده میکنید.

درضمن تنظیمات قالب رو هم بررسی کنید شاید یک گزینه ای برنامه نویس قرار داده باشه.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۲/۲/۱ در 14:03، mrwebmaster گفته است :

سلام وقت بخیر

میخوام تصویر شاخص رو برای یک دسته بنده خاص حذف کنم ، افزونه یا کدی هست که بتونم باهاش این کارو انجام بدم ؟

اگر میخواید تو قسمت مدیریت هم نباشه که باید از پست تایپ استفاده کنید نه دسته

اگر فقط میخواید در فرانت نمایش نده، کافیه فایل مربوطه ویرایش بشه و یه دستور شرطی بذارید

https://developer.wordpress.org/reference/functions/has_category/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...