رفتن به مطلب

کمک برای حذف بلاک فاصله‌گذاری در همه پستها

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

حدود 500 تا پست در سایتم دارم. از طریق بلاک فاصله‌گذاری در گوتنبرگ ، در همه پستها فاصله‌هایی گذاشتم. که کد آن به این صورت است:

<div style="height:40px" aria-hidden="true" class="wp-block-spacer"></div>

و در دیتابیس در تیبل wp-posts به این صورت نمایش داده میشود:

<!-- wp:spacer {"height":40} -->
<div style="height:40px" aria-hidden="true" class="wp-block-spacer"></div>
<!-- /wp:spacer -->

میخواهم همه بلاکهای فاصله را در همه پستها حذف کنم. برای این کار از طریق phpmyadmin کد زیر را اجرا کردم:

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE(post_content, '<div style="height:40px" aria-hidden="true" class="wp-block-spacer"></div>', '');

همه فاصله‌ها حذف شدند و کدشان نیز وجود ندارد اما هنگامی از طریق ادمین وردپرس ، پستها را باز میکنم ، همچنان بلاک فاصله‌گذاری نمایش داده میشود اما خطا دارد (تصویر ضمیمه را مشاهده کنید).

چه طور میتوانم همه فاصله‌ها را بدون مشکل حذف کنم؟

با تشکر

Screenshot 2023-04-15 202053.png

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، b.soshiant گفته است :

دو سه ساعت وقت بذارید و به صورت دستی از همه پست ها حذف کنید

تمیز و بدون دردسر. 

نگران سئو هستم چون وقتی بلاکها را حذف کنم و روی "بروزرسانی" برای ان متن بزنم ، از نظر گوگل آن مطلب آپدیت شده. اما در حقیقت هیچ متنی به آنها اضاف نشده است. برای همین سئوی سایت خراب میشود.

اگر بخواهم به همه مطالب متن جدید اضاف کنم و بعد بلاک را حذف کنم ، این کار خیلی طولانی میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...