رفتن به مطلب

طراحی صفحه ورود و ثبت نام فروشندگان

zoh sij

پست های پیشنهاد شده

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۲/۱/۲۸ در 10:13، zoh sij گفته است :

لطفا از افزونه های فرم معرفی کنید ؟

سلام و عرض ادب

از گرویتی فرم و یا contact form 7 استفاده کنید به صلاحه. البته برای ی همچین ظاهری باید با css استایل دهی کنید.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۱/۲۶ در 11:52، zoh sij گفته است :

سلام وقت بخیر 

من یک صفحه ورود و ثبت نام برای فروشندگان مطابق فایل پیوست میخوام کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

Annotation 2023-04-15 110457.png

سلام 

اگر آشنایی با کد نویسی ندارید با نینجا فرم یا گرویتی فرم یا کانتکت فرم 7 میتونید فرم ها را با استایلهای از پیش ساخته ی فراوان بسازید

اگر با کد نویسی آشنا هستید که بتونید ظاهر را خودتان طراحی کنید علاوه بر گزینه های بالا تم مای لوگین هم خوبه

گرویتی فرم خیلی خوب بود با افزونه های اضافه و امکانات فراوان فقط برای گرویتی یه مشکلی در چند وقت اخیر به وجود اومده که با بعضی تم ها نمیسازه و ارور میده یا ثبت میکنه اما کاربر متوجه نمیشه ولی بقیه این مشکل رو نداره و به جاش کوچ کردم به نینجا فرم که مشکلات رو نداره و کمی امکاناتش کمتر هست

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، mojtaba662007 گفته است :

سلام 

اگر آشنایی با کد نویسی ندارید با نینجا فرم یا گرویتی فرم یا کانتکت فرم 7 میتونید فرم ها را با استایلهای از پیش ساخته ی فراوان بسازید

اگر با کد نویسی آشنا هستید که بتونید ظاهر را خودتان طراحی کنید علاوه بر گزینه های بالا تم مای لوگین هم خوبه

گرویتی فرم خیلی خوب بود با افزونه های اضافه و امکانات فراوان فقط برای گرویتی یه مشکلی در چند وقت اخیر به وجود اومده که با بعضی تم ها نمیسازه و ارور میده یا ثبت میکنه اما کاربر متوجه نمیشه ولی بقیه این مشکل رو نداره و به جاش کوچ کردم به نینجا فرم که مشکلات رو نداره و کمی امکاناتش کمتر هست

ممنون دوست عزیز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...