رفتن به مطلب

ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخوام یه سایت درست کنم برای ثبت نام یه گروه

خودم همیشه از گرویتی فرم برای ساخت فرم ها استفاده می کنم اما گرویتی فرم چند وقتیه درست کار نمیکنه و ارور های عجیب میاره یا ثبت نام میکنند و دکمه ی ثبت رو میزنند ولی عملی انجام نمیشه (برای ادمین اطلاعات میره اما برای خود کاربر هیچی نمیشه و فکر میکنه ثبت نام نکرده) یا اینکه فرم های چند مرحله ایش جدیدا درست کار نمیکنن

حالا بگذریم از گرویتی فرم

میخوام یه سایت بسازم همونطور که گفتم برای ثبت نام و دریافت اطلاعات

میخواستم ببینم به نظرتون کدوم افزونه ها بهتره برای ثبت نام که جایگزین گرویتی کنم

همینطور قالب مناسب شرکتی به نظرتون کدومه

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، b.soshiant گفته است :

سلام

از them my login استفاده کنید

برای ساخت فرم ها و گرفتن اطلاعات چه افزونه ای رو به جز گرویتی پیشنهاد می کنید؟

میخوام بعد از ثبت نام یه پروفایل برای کاربر وجود داشته باشه که بتونیم براش فایل های مرتبط رو ارسال کنیم.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۱/۲۶ در 15:26، b.soshiant گفته است :

سلام

از them my login استفاده کنید

سلام چند تا افزونه ی لوگین رو امتحان کردم بینشون افزونه ی indeed membership pro به نظرم از همه بهتر اومد همه جور امکانات رو همراهش داره و مهمتر از اون می تونم به کاربرانم پکیج های مختلف عضویت بدم ، تنها مشکلش اینه که با درگاه های پرداخت فارسی همخوانی نداره و فعلا نسخه ی فارسیش رو پیدا نکردم ولی دارم خودم فارسیش می کنم و بحث درگاهش هم چون نیاز ندارم مهم نیست برام فقط خوبیش اینه میتونم بگم کاربرانم اگر دانشجو هستند یه عضویت بگیرن با یه نقش خاص اگر عضو گروهن یه عضویت با یه نقش خاص و اگر هم کارآموز هستند یه عضویت بگیرن که تمام اطلاعات مورد نیاز رو هم میشه تنظیم کرد موقع ثبت نام ازشون دریافت کنم و دیگه نیاز نباشه بعدش باز یه فرم دیگه پر کنند،یه نکته ی دیگه هم تو نقش بندی هاشون هست که میتونی تنظیم کنی فلان نقش بندی نتونه بعدا یه سری نامه ها و اعلامیه ها رو ببینه، خیلی خوشم اومد ارزش داشت این چند روز وقتم رو گذاشتم و گشتم. اما theme my login خیلی ساده بود و فقط صفحات رو میتونستی خودت طراحی کنی

افزونه ی indeed membership pro رو معرفی کردم اگر باز کسی یه زمانی این انجمن رو دید و دنبال بود بتونه امتحان کنه

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، mojtaba662007 گفته است :

سلام چند تا افزونه ی لوگین رو امتحان کردم بینشون افزونه ی indeed membership pro به نظرم از همه بهتر اومد همه جور امکانات رو همراهش داره و مهمتر از اون می تونم به کاربرانم پکیج های مختلف عضویت بدم ، تنها مشکلش اینه که با درگاه های پرداخت فارسی همخوانی نداره و فعلا نسخه ی فارسیش رو پیدا نکردم ولی دارم خودم فارسیش می کنم و بحث درگاهش هم چون نیاز ندارم مهم نیست برام فقط خوبیش اینه میتونم بگم کاربرانم اگر دانشجو هستند یه عضویت بگیرن با یه نقش خاص اگر عضو گروهن یه عضویت با یه نقش خاص و اگر هم کارآموز هستند یه عضویت بگیرن که تمام اطلاعات مورد نیاز رو هم میشه تنظیم کرد موقع ثبت نام ازشون دریافت کنم و دیگه نیاز نباشه بعدش باز یه فرم دیگه پر کنند،یه نکته ی دیگه هم تو نقش بندی هاشون هست که میتونی تنظیم کنی فلان نقش بندی نتونه بعدا یه سری نامه ها و اعلامیه ها رو ببینه، خیلی خوشم اومد ارزش داشت این چند روز وقتم رو گذاشتم و گشتم. اما theme my login خیلی ساده بود و فقط صفحات رو میتونستی خودت طراحی کنی

افزونه ی indeed membership pro رو معرفی کردم اگر باز کسی یه زمانی این انجمن رو دید و دنبال بود بتونه امتحان کنه

افزونه های paid membership هم همین کار رو میکنه و با پرداخت‌یارهای فارسی هم سینک هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...